Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Multivitamin 3 évesnek fórum

Multivitamin 3 évesnek (beszélgetős fórum)


2016. aug. 29. 18:08
A húgom közel 7 éve eszi a Fl.vonMax Kids-et és azóta nem volt beteg. Csak ajánlani tudom.
14. 328e1b30ab (válaszként erre: 2. - Chateigne)
2016. aug. 29. 16:54

D3-t adj neki mindenképpen, cseppben, legalább 1000 NE-t naponta.


A családban bevált a Gummy chew zöldséges multivitamin.

13. chateigne (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2016. aug. 28. 21:22
JA igen, ez az on guard micsoda? Még nem hallottam róla.
12. chateigne (válaszként erre: 3. - Csikil4ny)
2016. aug. 28. 21:20
Tavaly már járt bölcsibe. Vegyes volt, először egyáltalán nem volt beteg, aztán márciustól májusig szinte végig. Az a baj, hogy próbálnánk mi változatosan etetni, de ő a legrosszabb evő a csoportjában is és hát itthon is úgy kell belekönyörögni a kaját. Ahhoz képest viszont nem beteges, legalábbis komolyabb baja még nem volt szerencsére a náthát/köhögésen kívül, bár néha az is elég. C-t mi is adunk neki, meg a Béres cseppel is próbálkoztunk.
11. jooeva
2016. aug. 28. 18:50
Bacikra jó a gyömbér-citrom-méz kombó is, gyömbért, citromot karikákra vágni, bele egy kis üvegre, rá a méz (hűtőben tartandó) és mindennap egy kis kanállal bevenni, fertőtlenít, erősít.
2016. aug. 28. 18:39
csipkebogyó hideg tea ha nincs eredeti bogyót kapsz ilyen jellegű boltokban zacsiban szárítottan. ne forrázd le (kiöli a vitamint) 1 literes befőttesbe tegyél 2 ujjnyi vastagon bogyót, öntsd le hideg vizzel este, reggelre totál citromízű italt kapsz, eszméletlen jó vitaminbomba,televan C-vel amióta ezt iszom nem vagyok influenzás. Ja mézet is lehet beletenni de nézd meg milyen minőségű sok a gagyi méz
2016. aug. 28. 18:10
Forever Kids vitamin. 😊
2016. aug. 28. 17:06

Kiegyensúlyozott, változatos táplálkozás, sok mozgás már jó alap.

Nekünk ovis kortól a bronco-wacom nevű immunerősítő készítmény(van por és kapszula is) vált be, tavaszig nincs betegség. 1 hónappal a közösség előtt kezdjük el, mire mennek suliba, addigra már védettek. Főleg a felsőlégúti megbetegedések ellen jó, de azt is észrevettem, hogy a hányós-hasmenős vírusokat is kivédi.

7. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Chateigne)
2016. aug. 28. 12:54
Jó ötlet. Két már felnőtt gyerek anyja vagyok, és nálunk jól bevált a multi vitamin szedés. Mi felnőttek is szedtük a gyerekek is iskolás koruktól. Ritkán kb egy evben egyszer vagyunk betegek. Csak ha szedni kezdi a pici abba ne hagyja a joido bealltaig, mert garantaltan beteg lesz. Mi már évközben is szedjük én kétnaponta a férjem naponta. Ő dohányzik ....
2016. aug. 28. 12:41

Multivitamint nem, mert nagyon fokozta az étvágyát teljesen fölöslegesen. Ősztől tavaszig D-vitamint szed az egész család mert itt keveset süt a nap ebben az időszakban. Esetleg C-vitamint de nem minden nap. Zöldség, gyümölcs, normális táplálkozás, sok idő a szabad levegőn. Sajnos Mo-on divat taknyosan-betegen is közösségbe vinni a gyerekeket, keveset vannak kint, sok gyerek van összezárva kicsi helyen, így szinte törvényszerű a sok betegség, ez ellen egy vitamin sem véd.


Ha már az ember ezeken a körülményeken nem tud változtatni akkor a leghasznosabb a helyes és gyakori kézmosásra való szoktatás, jelentősen csökkenti a fertőzésveszélyt...

2016. aug. 28. 12:37
Én MSM C vitamint és D3K2 vitamint adok rendszeresen a lányomnak.Illetve nyáron végén egy flavonoid kúra és kisebb náthát leszámítva nem volt beteg.
2016. aug. 28. 10:57

Évek óta a FlavonMax Kids-et. Sose betegek. Ezen kívül citrus olajakat rakok a párásítóba, az megöl minden vírust ;)


Igen, az On Guard is jó :)

3. csikil4ny (válaszként erre: 2. - Chateigne)
2016. aug. 28. 10:48

Most fog közösségbe kerülni vagy a tavaly már volt? Az első év közösségben minden gyermeknél az immunrendszer fejlődéséről szól, úgy erősödik, hogy sokszor legyőzi ugyanazt a betegséget.


Én csak On Guard illóolajat adok mézzel, a tavaly télen egyetlen egyszer sem volt meghűlve.


Ha változatos az étrend felesleges mindenféle kiegészítőkkel tömni, az immunrendszer saját magát stimulálja, ha nincs természetellenesen megtámogatva, így ha valami gond van tud reagálni. Persze ez csak az egyéni véleményem, nem kívánok vitát nyitni.

2016. aug. 28. 10:26
Sziasztok! Ti milyen érrendikiegészítőt adtok a gyerekeknek? Szeretném felturbózni az immunrendszerét őszre/télre, hátha kevesebbet leszünk betegek. Olvastam hogy vannak természetes alapú multivitaminok is, de nem mindig derül ki egyértelmüen a leírásból. Most egyébként a marslakócsckákat esszük néha, de az szerintem pont szinterikus. Igen igen gyümölcsöt is eszünk, nem azt szeretném helyettesíteni, de nem túl jo evő a kislányom, szóval nyugodtabb vagyok ha kap valamilyen potlast.
2016. aug. 28. 10:23
Multivitamin 3 évesnek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook