Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol találok Harkányban lehetőséget csoportos edzésre? fórum

Hol találok Harkányban lehetőséget csoportos edzésre? (tudásbázis kérdés)


7. emagdi (válaszként erre: 6. - Zsú1965)
2016. aug. 25. 08:54

igen, ez érthető.

csak sajna erre vidéken, hétvégén szerintem nem sok esélyed van :((

6. Zsú1965 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2016. aug. 25. 07:00
Köszi az ötleteket, ezeket már számba vettem...csak szerettem volna kipróbálni valami mást, amire itthon nem nagyon van időm, vagy a szokott edzésemet más edzővel.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2016. aug. 24. 22:28
ezen kívül még mindig ott van a legegyszerűbb dolog, a futás, vagy a kerékpározás (esetleg a hotelben lehet kölcsönözni kerékpárt), úszás... :)
2016. aug. 24. 22:27

szerintem a legjobban akkor jársz, ha előre összedobsz magadnak egy edzéstervet a hétvégére, főleg saját testsúlyos gyakorlatokkal (az tuti nálad lesz mindig:)).

egy hétvégét talán ki lehet bírni edzőterem nélkül, főleg ha jó az idő, és tudsz edzeni a szabadban :)

vidéken tapasztlatom szerint nem úgy van, mint itt budapesten, hogy minden második sarkon valamilyen fitneszterem van, és lehet válogatni kedvedre :((

2016. aug. 24. 22:08
Ha hotelben szálltok meg akkor ott van fitnesz terem. Csoportos edzésre lehetőséget hétvégén szerintem nem találsz!
2016. aug. 24. 11:40

A hétvégét szeretnénk Harkányban tölteni. Hol találok lehetőséget csoportos edzésre? Pl. kettlebell, trx, funkcionális edzés...De minden megoldás érdekel...


Közsi az ötleteket előre is.

2016. aug. 24. 11:38
Edzés Harkányban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook