Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciszta pattanás - volt már valakinek, mit tudtál vele kezdeni? fórum

Ciszta pattanás - volt már valakinek, mit tudtál vele kezdeni? (tudásbázis kérdés)


8. Specially (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. aug. 24. 21:28
Próbáld meg a kókuszolajat,minden este átkenem vele az arcom és szépen fertőtlenít pedig nekem nagyon érzékeny a bőröm és ilyen cisztákra hajlamos ami hónapokig ott van.
7. Regin_a (válaszként erre: 4. - Artiny)
2016. aug. 24. 21:12
Paradicsom állitólag kiszív, kifakaszt minden hasonlót/vagy nem/
6. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. aug. 23. 20:17
akne?
5. syria (válaszként erre: 4. - Artiny)
2016. aug. 23. 20:12
Simán lehet rosacea. Fordulj nagyon jó bőrgyógyászhoz!
2016. aug. 23. 20:04

A kérdésem,hogy volt e mar valakinek orvos által faggyú ciszta megállapitva.

Ez ilyen pattanás szerú pup ami nem akar elmulni mivel mélyen van. Gondolom ez van nekem mert honapogik jelen van....de az orvos nem mondta konkretan hogy ez a bajom.


Ilyen volt nyár elején:

[link]

2016. aug. 23. 19:57
Nem értem.
2016. aug. 23. 19:50

van egy pattanás az orromon, mult evben jott ki szeptemberben es csak kb. decemberre csillapodott ,ment le a gyulladas (de a pup megmaratt)....., most nyár elejen megint elojott es meg mindig dudoros az orrom tole es piros - ez akkor tuti ciszta?


voltam vele nyar elejen orvosnal,de nem jott ki, hiaba kentem szivato kremmel, es olajos szivato antibitikumos kremmel, nem jott ki,sárgult meg hogy tudjanak belole mintat venni. Az orvos ezert nem tudott vele mit csinalni - azt mondta.


Van akinek ilyenje volt mar, hogy szabadult meg tole?

2016. aug. 23. 19:50

van egy pattanás az orromon, mult evben jott ki szeptemberben es csak kb. decemberre csillapodott ,ment le a gyulladas (de a pup megmaratt)....., most nyár elejen megint elojott es meg mindig dudoros az orrom tole es piros - ez akkor tuti ciszta?


voltam vele nyar elejen orvosnal,de nem jott ki, hiaba kentem szivato kremmel, es olajos szivato antibitikumos kremmel, nem jott ki,sárgult meg hogy tudjanak belole mintat venni. Az orvos ezert nem tudott vele mit csinalni - azt mondta.


Van akinek ilyenje volt mar, hogy szabadult meg tole?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook