Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet festett fekete hajból, kíméletesen barnát varázsolni? fórum

Hogyan lehet festett fekete hajból, kíméletesen barnát varázsolni? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 24. 22:01
Sehogy.
6. massalhangzo (válaszként erre: 4. - 0ccc6928d1)
2016. aug. 23. 19:06

a szinezonek akkor lenne ertelme, ha olyan sotet arnyalat lenne, ami majdnem fekete, kulonben nagyon rondan nezne ki a lenoves. a sotet szinezot meg lehet, utana ugyanugy nem dobna le a hajad, hanem ugyanugy lenovest szinezhetnel, mig az leno :D


nekem szinezot kellett leszivatni egyszer, mert annyira nem kopott es besotetedett

2016. aug. 23. 17:32

Én is voltam így, meguntam a feketét.....színezővel szépen lehet átfedést biztosítani, de türelem kell, mire lenő.

A színezőt 1 hónap alatt lemosod, szóval az szépen eltűnik.

Én nem szívatnám le, nagyon roncsol.

Most hennás hajszínezőt használok, szép fényt ad, nem roncsol, átmeneti megoldásnak jó.

2016. aug. 23. 16:50

Köszi:) Háááát de ezért lenne a színező;) sokan így csinálják, lenövés-> színező-kikopik+közben még lenő->színező, így tovább:D


De lehet, hogy igazad van!:)


Már csak egy jó fodrász kéne akkor, aki jó áron dolgozik;)

3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. aug. 23. 16:42
en azert a helyedben leszivatnam a feketet es olyan szint festetnek, amilyet szeretnel. ma mar vannak olyan speci kencek, amik helyreallitjak a hajat, ha nem is 100%-osan, de meguszod a tonkremenest. persze nem olcsok, de nekem jobban megerne, mint hosszu honapokig ugy kinezni, mint aki kopaszodik ronda lenovessel :D
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. aug. 23. 16:40

szerintem a legtobb szinezo sem kopik ki a hajbol, csak a gyengek


az eredeti hajszinedet valoszinuleg csak ugy kapnad vissza, ha latna a fodrasz a lenovest, leszivatna a fekete hajszint, es az eredeti hajszinednek megfelelo festeket kenne ra

2016. aug. 23. 16:33

Sziasztok!


Egy alábbi, bizonyára sokak számára egyértelmű és elég butus kérdésem lenne:


Fekete hajból szeretnék barnát. Eredeti hajszínem világosbarna, majdnem 1 éve festem, először volt sötétbarna, pár hónapja fekete. Szeretem, tetszik, de amióta fekete, jobban hullik, kezelhetetlen, csak balzsam után tudom kifésülni hajmosás esetén. Ezért szeretnék váltani. Nem akarok olyan megoldást, ami roncsolja, ezért olvastam, hogy van egy olyan megoldás, hogy hagyom lenőni. Ezt nem szeretném így, mert szerintem borzalmas lenne, de hallottam egy olyat, hogy ami lenő, csak azt a részt festeni hajszínezővel, nyilván minél nagyobb részt, és hát egyszer csak majd lenő az egész+ kikopik a színező.


De olvastam olyat is, hogy a színezőt nehezebb kiszedni. Igaz ez?


Másik kérdés: ha ilyen megoldást választok, a végén, amikor 100% lenő és szépen majd kikopik, visszatér az eredeti hajszínem ugye?


Köszönöm!:)


Bocsi, ha evidens kérdés;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook