Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
3102. 124637ff9b (válaszként erre: 3099. - Andi.Bobi)
2017. nov. 17. 13:45
Remélem, már jobban vagytok! :((
3101. Guruljka (válaszként erre: 3100. - Helena66)
2017. nov. 17. 12:29

Mi az ok, el lehet mondani?

Természetesen, ha nagyon személyes, akkor nem kíváncsiskodom.

3100. helena66
2017. nov. 17. 12:25
Annak rendje módja szerint mint minden fogyókúrás programom elején most is beteg lettem. Most már megtudtam miért. elvánszorgok bevásárolni, öt napja tart már, ma kimerészkedem.
3099. Andi.Bobi (válaszként erre: 3098. - 124637ff9b)
2017. nov. 14. 17:02

De jó,kipróbálom..

olyat már olvastam,hogy karfiol rizs,gondoltam a pizza is valami ilyen...

nem volt időm utánna olvasni,beteg a kicsikém:(

3098. 124637ff9b (válaszként erre: 3097. - Andi.Bobi)
2017. nov. 14. 14:09

[link]


Én szögletesre csináltam, darált hússal, és sima trappistával, de ezekkel a fűszerekkel, finom volt nagyon úgy is :)

És nem tészta :)

3097. Andi.Bobi (válaszként erre: 3094. - Helena66)
2017. nov. 14. 13:58
Milyen az a karfiol pizza? Még nem hallottam..
3096. Guruljka
2017. nov. 13. 18:52
Nem biztos, lehet, hogy vannak update-sek is.
3095. Fisica
2017. nov. 13. 18:32

Tudom itt nem update-ezik senki, de talán az elbizonytalanodáson segít túllendülni ez a Norbis videó.


[link]

3094. helena66
2017. nov. 9. 21:49
Nem is volt olyan cudar az idő reggel,mint ahogyan gondoltam. ma karfiol pizzát készítettem és brokkoli krémlevest, az utóbbiba tettem tejszínt, majd egyszer ezt is elhagyom. Az álságos pizza egészen finom lett. Meglepően finom és laktató.
3093. Zsókica21 (válaszként erre: 3090. - Channa*)
2017. nov. 9. 16:58
Helyes a dörgés!Egyetértek !Nagyon jó összefoglaltad!1 kolléganőm csak a cola ivásról mondott le és 1 hónap alatt mínusz 5 kg!Mindennap vagy minden héten változtatni,megkérdezni ma mit tettem a céljaim és az egészségem érdekében!Mindig levonni a következményeket!Nézzünk szemben magunkkal!Kifogásokat olyan könnyen tudunk találni!Sok sikert mindenkinek!
3092. Zsókica21 (válaszként erre: 3091. - Guruljka)
2017. nov. 9. 16:52
Hajrá Gurlujka!Mindig ki kell találnunk valamit!Meglepődünk hogy mire is vagyunk képesek!
3091. Guruljka
2017. nov. 9. 14:30

Én rájöttem, hogy ha iparkodom, mégis tudok ugrani.

Bevezettem, hogy mielőtt ennék (azaz kimennék innen a gép elől, a munka közben pár falatért), elvégzek pár ugrást. Guggolásból ugorva tízet, de azután jól esik kis lábemelgetés... és utána pár sima helyben szökdelést.


És egyre jobban fog menni! :D

3090. Channa* (válaszként erre: 3078. - Andi.Bobi)
2017. nov. 9. 06:58

"Nehéz elkezdeni,hogy most ezt szabad azt nem szabad enni:(húzom már egy hónapja legalább!"


Semmiképp ne erre koncentrálj!

Ne vonj meg magadtól semmit, csak csökkentsd le a mennyiséget. És ezt se drasztikusan, hanem szépen fokozatosan és egy idő után nem lesz gond, ha egyáltalán nem fogyasztod.


Tehát, ha eddig 3000 kalóriát ettél naponta, akkor nem szabad rögtön 1200-ra lecsökkenteni, hanem csak 2500-ra, majd 2000-re, stb.

A mozgást is fokozatosan építsd be az életedbe, mert ha rögtön az első alkalommal 2-3 órán át keményen edzel, amitől olyan izomlázad lesz, hogy megmozdulni sem tudsz, akkor nem csoda, ha egy életre elmegy a kedved a mozgástól.


Januárig talán már valamilyen erdményt elérhetsz az étkezésben és mozgásban, de sokmindenre ne számíts, hiszen már 2 hónap sincs addig.


Én egész életemben mozgok és ennek ellenére, ha bevezetek valami új mozgást, nem elég 1-2 hónap ahhoz, hogy végig csináljam és bírjam.

Mondok egy példát: aerobicozni, azaz női kondicionáló tornát rendszeresen úgy 7 éve kezdtem el, közel fél év kellett, hogy egyszer se tegyem le a lábamat a lábemelgetés közben. Azaz kell idő, hogy rászokjunk egy új dologra.

3089. helena66
2017. nov. 9. 06:50
A mai kerékpározás szörnyű lesz esik és hideg is lett. Ma nem nyújtom meg az utat. Amúgy is éjszakás voltam, innen megyek a fodrászhoz, mert hétvégén 25 éves találkozóra megyek.
3088. szüzann (válaszként erre: 3085. - Annipanni8)
2017. nov. 9. 06:47
Az utolsó mondatod arra utal, hogy nem érted az egész diéta lényegét. Mindegy, hogy mit tesz e dobozokba - a lényeg a kalória számlálás.
3087. helena66
2017. nov. 8. 21:55
Én is kerékpárral járok dolgozni. Ha jól esik nem egyenesen haza megyek, teszek egy kis kerülőt. Nem a legrövidebb utat használom. Gondolkodom a jövő héttől a jógán és a karácsonyi nagytakarításon.
3086. helena66 (válaszként erre: 3085. - Annipanni8)
2017. nov. 8. 21:53
Egyelőre nem válogatok, azt amit éppen főzök, teljesen mennyiségre koncentrálok, ma fokhagymás oliva olajos alternatív piritóskenyeret tettem az egyikbe, a másodikba főt zabpelyhet a tetején gránátalmával, ez a délelőtti telítést oldja meg, a piritós volt az ebéd a vacsi pedig natúr csirkemell és rizs eé két dobozkában volt. Most nem vagyok éhes.
3085. Annipanni8 (válaszként erre: 3083. - Helena66)
2017. nov. 7. 18:28

Szia!


Köszönöm, hogy jöhetek:-)


Tetszik a dobozos ötleted, már ma nézegettem kis dobozokat a boltban. Nálam mindennel az a baj, hogy sok a körítés, amit csinálok a dolgok körül, és jóval kevesebb a produktum. Szóval, nem hogy recepteket állítanék össze, készíteném el a holnapi ételt, inkább töltöm az időmet mással. DE legalább, már erre is rájöttem, hogy ez probléma.

Szóval a mozgást jelenleg biciklizéssel oldom meg. MÉG. Naponta bicajjal járok dolgozni, kb. 3 km naponta.De tudom, hogy ez kevés, mert hónapok óta ezt csinálom.Ezen gondolkodom, kb, 2 napig még.

Nálam az étkezést kell radikálisan megváltoztatnom. Oviban dolgozom, úgyhogy adott, hgoy ott ebédeltem eddig. De már nem szeretném ezt folytatni, mert akkor megint semmit sem tettem a változás érdekében. Tetszik a dobozos ötleted, bár macerás a doboz, de csak ebédet kellene vinnem. Én hétvégén tuti, hogy nem tartanék zöldség-gyümölcsnapot, az kizsigerelne. Vagy nem? Emésztgetem. A dobozokba mit teszel?

3084. helena66
2017. nov. 7. 10:30
Mármint a mozgás bevezetését? közben bénán elküdtem kicsit hamarabb.
3083. helena66 (válaszként erre: 3081. - Annipanni8)
2017. nov. 7. 10:29
teljesen így vagyok én, sajnos már nagyon régen számtalan abbahagyott "fogyókúra", életmódváltás áll mögöttem. A problémák maguktól nem oldódnak meg. újra erős elhatározást érzek, eddig próbáltam kalóriaszámolást a kalória bázissal az volt a legeredményesebb új szokásaim is kialakultak, figyeltem mit eszem, mikor és spóroltam a szénhidráttal, ez a módszer az inzulinrezisztenciámból is kirántott és leadtam vele több,mint 10 kilót. Azután abbahagytam a "figyelést" a súlyom visszajött mert tömtem a csokit, sütit, semmire nem figyeltem, mindent megettem,amit csak elértem, perszer megmagyaráztam magamnak a klimaxxal, és most 106 kiló lettem. Egy hete kezdtem egy egyszerűen végre hajtható módszert, öt cuki kis dobozba csomagolom a napi kajámat, ehhez nyers zöldséget korlátlanul ehetek öntet nélkül. A hétvégén pedig nyers zöldség, gyümölcs napot tartottam kettőt, így első hét eredménye 103,5 kiló.Nagyon örülök. És folytatom a dobozokkal, hozzáteszem a 30 perces sétát vagy eliptikus trénerezést. Te hogyan csinálod?
3082. Guruljka (válaszként erre: 3081. - Annipanni8)
2017. nov. 6. 20:23
Szia Annipanni! Csak gyere bátran!
2017. nov. 6. 20:20

Sziasztok!


Új vagyok. Jöhetek hozzátok?

Babát tervezünk, de szeretnék még addig néhány kilótól megszabadulni.102,2 kg vagyok.

Ha jól emlékszem, szombat óta nagyon odafigyelek arra, hogy mit eszem. Nálam ez központi kérdés az evés. Zugevő vagyok, édességevő vagyok. Azt hiszem, ezt már be kell vallanom magamnak, de mindig azzal vigasztalom magam, hgoy ez volt az utolsó. DE!!! 3 napja, figyelek! Máskor ez, az elhatározást követő reggelen felborult, azaz, már a reggelinél megbuktam. Brutális mennyiségű édességet tudok megenni. Bármikor, bármennyit. Gombóc Artúr, hozzámképest smafu.

Szóval.

Szabad jönnöm, okosodnom, erőt merítenem, tippeket ellesnem?

Jó lenne, ha támogatást is éreznék, nehogy abbahagyjam, ha már eljutottam idáig, mert az elmút 10 évben nem sikerült. Pdeig előtte még tornáztam is. Azóta pedig lusta lettem. Kövér. DE, most próbálom magam felszívni, hogy igenis, tudok én egészségesen enni, élni, létezni, tornázni. Bár ez az utóbbi, még várat magára. Valaki?

3080. Guruljka (válaszként erre: 3078. - Andi.Bobi)
2017. nov. 5. 21:40

Bármit ehetsz. Csak a mennyiségre figyelj.

Mi az, hogy ezt vagy az nem szabad enni? Na jó, csülökpörköltet vacsorára nem nagyon ajánlott... :D

3079. Guruljka (válaszként erre: 3077. - Helena66)
2017. nov. 5. 21:39
Miért görcsölsz ennyire az elnevezésekkel?
3078. Andi.Bobi
2017. nov. 5. 21:35

Sziasztok!

Nekem is új "életet" kell kezdenen. Szülés után 20 kiló jött fel ha nem több,hormonproblémák,sarkanryúm lett,fájnak a lábaim..a karom az emelgetéstől,nem tudom ki nyújtani a jobb karom,fáj...hőhullám,minden...véget akarok vetni ennek!!

A héten kezdjük beszoktatni a kisfiam/18 hónapos lesz 14.én/ a bölcsődébe,mert januárban már dolgoznom kell. Addig van időm rendbejonni,hogy bírjam a munkát...:( inkább maradnék meg itthon a kicsimmel,de nem lehet...

Nehéz elkezdeni,hogy most ezt szabad azt nem szabad enni:(húzom már egy hónapja legalább!

3077. helena66 (válaszként erre: 3076. - Guruljka)
2017. nov. 5. 21:17
Lehet, hogy nyers koszt napot kellett volna írnom, de abba meg a zabpehely nem fér bele. A zabpehely engem nagyon jól eltelít főleg főve. Jót tesz a támadó étvágy ellen. tudom, hogy a lúgosítás meg tisztítás élettanilag nem létezik, de a befalt kaják után nem távozott elég salakanyag belőlem és ezzel tudok gyorsítani a kiürülésben, ilyenkor még a pocakom is kisebb lesz, nemcsak látványra, mármint hogy bebeszélem magamnak, a nadrágom is jelzi, kevésbé szorít. sikerült tervet véghez vinnem, ennek örülök. Ma sétáltam fél órát a kutyával, ez is jól esett, nagyon szép napsütéses idő volt.
3076. Guruljka (válaszként erre: 3075. - Helena66)
2017. nov. 4. 13:07

Mi a csudát akarsz kitisztítani?


A gyümölcs szépen távozik magától. Persze a zabpehellyel nem ártasz, csak ha felmerült már a diabetes, akkor azzal is csínján.

3075. helena66
2017. nov. 4. 11:07
Sziasztok, sajnos valahogy nem zsúfolt ez a fórum. A dobozkáimat két napja félre tettem, mert szülinapi bulikat ültünk, persze nem kellett volna a dobozokat likvidálni, a tortából is lehetne keveset enni. Valahogy mégis ez történt. Az újra kezdés helyett tartom magam az eredeti tervhez, erre hétvégére egy kis tisztítást terveztem nyers kajával, vízzel, zabpehellyel, aloe veraval és teával. Ma és holnap, azután újra dobozkák jönnek. A hónapok első hétvégéire valami ehhez hasonlót tervezek, hogy mit azt még nem tudom, amit akkor jól kivitelezhetőnek fogok tartani. Mostanában nagyon jól esnek a gyümölcsök ezért ez a hétvége.
3074. Andi.Bobi (válaszként erre: 3062. - Guruljka)
2017. nov. 1. 16:28
Ez finom lehet,kipróbálom!
3073. Guruljka (válaszként erre: 3072. - Zsókica21)
2017. nov. 1. 09:55

Ez annyira igaz, hogy két napja senki sem szólt hozzá. :D


Hideg van, és igazából itt ülni sincs kedvem.

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook