Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)


942. somogyi márton (válaszként erre: 937. - Csigavére)
2016. nov. 7. 16:37
Szerintem minden patikában, rossmann-ban van.
941. ironizáló (válaszként erre: 940. - Csigavére)
2016. nov. 7. 16:28
A trx is nagyon jó lehet egyébként. Ajánlani tudom.
940. Csigavére (válaszként erre: 939. - Ironizáló)
2016. nov. 7. 15:12
Jaa a futáshoz képest gondoltam pihenésnek!De ha keményebb, az sem baj, ki akarom próbálni. Súlyzózni még sosem próbáltam, valamiért nem szimpatikus.
939. ironizáló (válaszként erre: 938. - Csigavére)
2016. nov. 7. 15:04
A pilates és a jóga nem épp lesz pihenés :) Nem olyan egyszerűek ám. Én voltam már, de az én típusomnak nem való, de ettől még kemény meló egy ilyen óra. Én még a súlyzós edzést is javasolnám unalom ellen :)
2016. nov. 7. 14:04

Eléggé meguntam a videós tornákat, úgy, hogy futásra fogom kiváltani a mozgásom.

Heti egyszer elmegyek pilates-re is, és jógára is , pihenésként.

Remélem ez így jó lesz.

Valaki esetleg próbálta már?

937. Csigavére (válaszként erre: 934. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 21:03

Ez jòl hangzik , hol szoktad venni?

Az anyagcserémmel amúgy nincs gond , valószínű a sok zöldségnek köszönhetően.

936. Csigavére (válaszként erre: 935. - Ironizáló)
2016. nov. 6. 21:01

Köszönöm neked , hisz te inspiráltál :)

Lehet akkor hanyagolom a szűzteát.Matét szoktam inni időszakonként , de nagyon sok hatását nem észleltem .

935. ironizáló (válaszként erre: 933. - Csigavére)
2016. nov. 6. 20:01
Nagyon ügyes vagy. Elég elsőre a 15 perc. A szűzteával vigyázz, legyen a közeledben wc, mert durván tud f*s*tni. Úgyhogy max. ez lehet hatással a fogyásra, de ez meg nem túl jó opció.
934. somogyi márton (válaszként erre: 933. - Csigavére)
2016. nov. 6. 19:58
Én iszom egy teát, már leirtam, három komponenses. Zöld, ginseng, mályva. Nagyon jó, mert elég lassu az anyagcserém, és ez biztositja a mindennapos székletet. Ha kettőt iszok, kicsit sok is. pl. ma is kettő volt a tea, és jó, hogy esett az eső, nem kellett kimozdulni.... Nyaralás két hetében nem ittam, mert ott mégse.... és megállt a fogyásom. Lehet, hogy ez is bejátszott. Olcsó, van ahol 7oo ft. Jó az ize is.
933. Csigavére (válaszként erre: 932. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 19:40

Köszönöm! Többet terveztem, de hát nem megy minden elsőre könnyen, az eső is esett és nem akartam túlerőltetni magam, lassan belejövök ebbe is.Te is megtudod csinálni, tuti!


Ma vettem szűzteát, puszta kiváncsiságból, sosem próbáltam még. Tényleg hatással van a fogyásra? Próbálta már valaki?

932. somogyi márton (válaszként erre: 931. - Csigavére)
2016. nov. 6. 19:02
Gratulálok, és irigykedem.
931. Csigavére (válaszként erre: 929. - Ironizáló)
2016. nov. 6. 18:53

Megvolt!

15 perc

1,8 km

113 kcal

és sok sok boldogság , kellemes fáradtság.

930. ironizáló (válaszként erre: 926. - Csigavére)
2016. nov. 6. 18:22
Tökéletesen csinálod!
929. ironizáló (válaszként erre: 927. - Csigavére)
2016. nov. 6. 18:22
Hajrá! Várjuk a beszámolót.
928. ironizáló (válaszként erre: 925. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 18:21
Nagy örömmel olvasom ezt :) De! Tényleg nagyon fontos, hogy óvatosan kezd. Ne legyen a kocogás rész 20-30 mp-nél több az is nagyon lassú tempóban, aztán kb. 2-3 perc séta, pulzusmegnyugvás. És így váltogatni. De nagyon fontos, hogy fokozatosan csináld, mert nagyon könnyű sérülést összeszedni, futásra ez hatványozottan igaz. Ízületeknek, izmoknak hozzá kell szokni az újfajta terheléshez, alkalmazkodniuk, erősödniük kell. Az eleje nem mondom, hogy könnyű lesz, de remélem fog tetszeni és ad egy nagyon jó élmény neked.
927. Csigavére (válaszként erre: 925. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 17:44
De jó! Sajnos a közelmeben nincsen semmi zöld vagy netán futópálya. Kénytelen leszek a betonon futni.El is megyek ma.
926. Csigavére (válaszként erre: 924. - Ironizáló)
2016. nov. 6. 17:42
Ha sokáig kihagyom a futást, mindig úgy kezdem el, hogy 1 perc séta , 1 perc futás.Igy 20-30 percet simán ki lehet birni.
2016. nov. 6. 17:27
Ezen én is gondolkoztam már, mármint a gyaloglás,kocogás kombón. kb. 4o méterre van a helyi foci pálya, azt lehetne körbe '"futni", vagy hosszában többször, mint az uszás volt. Ha nem fog esni az eső, megpróbálom. Szegény Férjem még nem tudja, mi vár rá.
924. ironizáló (válaszként erre: 920. - Csigavére)
2016. nov. 6. 17:12
Nem rossz ötlet, adnál magadnak új ingereket. Csak arra vigyázz, hogy ne erőltesd magad túl, inkább legyen a gyaloglás-kocogás kombó.
923. Csigavére (válaszként erre: 915. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 16:48

Ez csak megszokás kérdése. Zöldségből is lehet csinálni körtetet,ami nem feltétlenül saláta.

Én például pörkölt mellé karfiolból készült 'rizst' eszem. Nagyon finom, laktató és szuperegészséges.

922. Csigavére (válaszként erre: 909. - Somogyi márton)
2016. nov. 6. 16:46
Én azelőtt sem voltam nagy kenyér evő. Rizst sem teszek a lecsóba, sok paprika , paradicsom, kolbász, tegnap volt ebédre. Egy idő után annyira meg lehet szokni a kenyér nélküli létet, hogy eszembe sem jut.Az olyan ételeket amiket tipukusan kenyérre kenve szoktak enni, azokat kiváltottam zöldségre. Paprikával szinte minden talál :) Próbáld ki.
921. Csigavére (válaszként erre: 907. - Sziszi0528)
2016. nov. 6. 16:43
Ez nagyon jól hangzik, mindenképpen kipróbálom, ugyanis énis nagy tojásevő vagyok. Reggelire általában az van.
920. Csigavére (válaszként erre: 916. - Lapbarna)
2016. nov. 6. 16:01

Tényleg jó a futás, bár én sem jeleskedem belőle, ha nekifogok mindig élvezem. Hajrá, egyre könnyebb lesz.

Esténként lehet énis belevágok!

919. somogyi márton (válaszként erre: 918. - Fisica)
2016. nov. 5. 19:11
120-ra van állitva a makróm ch-ra, de legtöbbször elég a 80-100 is. az 50-es zsirom is legtöbbször 20-40 g. Ezer.ötszáz kalória.
918. Fisica (válaszként erre: 909. - Somogyi márton)
2016. nov. 5. 18:25
Egy pici szénhidrát néha belefér estére is
917. ironizáló (válaszként erre: 916. - Lapbarna)
2016. nov. 5. 17:20
A futás tényleg más, tudom miről beszélsz :) simán lehet, hogy kibillent a stagnálásból. Hajrá!
2016. nov. 5. 16:56

Kedves mindenki!

Régóta nem jelentkeztem, legfőképpen azért, mert nem tudtam túl sok mindenről beszámolni.

76-77 kg között vagyok, már lassan 2 hónapja.

Eleinte "csak" stagnáltam, majd emiatti elkeseredésemben már többet is, rosszabbat is ettem, mint kellett volna.

A torna sem ment úgy, ahogy kellett volna.

Sokáig voltak ellenérzésem magammal szemben, hogy hogyan lehetek ilyen hülye, hogy magammal tolok ki, ha fincsiket eszem, meg nem tornázom. És szomorúan állapítottam meg, hogy egyszerűen nem leszek 75 kg, aminél azt mondtam, na, majd akkor elkezdek futni.

Tépelődtem, hogyan kezdjem el? Újra!

Úristen, lehet, 100 m-t sem tudok megtenni?!

Tegnap babakocsiztunk családilag a kertben. És egyszer csak belém hasított : én elindulok!

És csigatempóban totyogtam 10 percet! Ami boldoggá tett!

Ma is kimentem, és kocogtam 15 percet. Annyira jólesett!

És megállapítottam, hogy azért nem tornázok, mert nem szívesen csinálom. De a futás más!

Ilyen lassú tempóban bírtam volna még, de hagyni akarok magamnak újra hozzászokni. Másfél évig nem futottam. Holnap esni fog. Régen mentem esőben, hóban, fagyban, 40 fokos forróságban is. De tudom, hogy a szervezetem elszokott az ilyen körülményektől. Úgyhogy egyelőre örömködök, hogy továbbra is képes vagyok a folyamatos kocogásra, ha (sokkal) lassabban is.

Úgyhogy pillanatnyilag a súlyom álldogál, de most örülök a kocogásnak.

Köszönöm, hogy elmesélhettem itt is!

915. somogyi márton (válaszként erre: 914. - 8a65af67ce)
2016. nov. 5. 15:20
Biztosan ! De hol az élvezet? Azért a táplálkozás arról is szól. Nem csak ezt viszek be, azt viszek be stb. Pár falat kenyértől csak nem lehet bajom, ha belefér a csikomba. Pl. egy lecsót, vagy egy pörköltet nem tudok elképzelni valami köret nélkül, vagy salátával. Sokaknak ettől megy el a kedve a diétától. Azt hiszik arról szól, hogy átmegyünk magevőbe, salátalevél rágcsálóba, Zabropogtatóba stb.
914. 8a65af67ce (válaszként erre: 909. - Somogyi márton)
2016. nov. 5. 12:01
Bármi ehető kenyér nélkül, ha nem túl zsíros. Próbáld csak ki.
913. somogyi márton (válaszként erre: 912. - Ironizáló)
2016. nov. 5. 11:41
És tényleg, nagyon meglepődött. Örülés van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook