Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Diurerbe forte-salaktalanító vízhajtó tabletta

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

15. kriszti69042017-12-27 14:57
Sziasztok!Már három dobozzal beszedtem! Napi két szemet veszek be,bár van amikor csak egyet,mert elfelejtem bevenni.Csak pozitív véleményem van a termékről.Nálam nem okozott problémát!Sőt,ellenkezőleg!Nagyon kíméletes.Azóta nem vizesedik a lábfejem,a térdem.Sokkal könnyebbnek érzem magam!Hasmenést meg főleg nem okoz,ugyanis ez nem hashajtó! Nagyon ajánlom mindenkinek aki vizesedéssel küzd!
(válasz zebracsikó 14. hozzászólására)

14. zebracsikó2017-12-01 21:33
Én is szedem, a ciklus második felében, remek vízhajtó. Én akkor nagyon puffadok és vizesedem, minimum 2 kg + mindig. Ezzel kényelmesebben érzem magam.

13. Aranka49112017-12-01 21:24
7 hete szedem ezt a diurerbe forte tablettát, de sajnos ugyan úgy dagad a lábam mint mikor elkezdtem. pedig a gambe slimet is iszom hozzá. és semmi. sajnos ez is csak egy pénzrablás. :((( valakinek van kedvezőbb tapasztalata mint nekem ?
(válasz Aranka4911 12. hozzászólására)

12. Aranka49112017-10-12 11:09
Ödémásodik a bokám, és arra gondoltam kipróbálom ezt a tablettát. többmint 1 éve nem írt ide senki, gondoltam azóta hátha valaki szedte már és van véleménye, amire nagyon kíváncsi lennék mielőtt elkezdem szedni.

11. TBügyintéző2016-09-26 19:05
1dobozig én sem. Szépen lement nekem az ödémásodás a térdemről.
20nap után viszont én javaslok 1hónap szünetet... ha rendszeresen szeretnéd alkalmazni!
Aki szedte tovább, mindenkinél erőteljes hasmenés lépett fel!! Szóval óvatosan, mert egy idő után mindent pucol. :)
(válasz michelle.r 10. hozzászólására)

10. michelle.r2016-09-16 09:53
Én semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
(válasz Targaryen 9. hozzászólására)

9. Targaryen2016-09-16 08:59
Jó, akkor még mindig nem kaptam választ rá, hogy milyen mellékhatásai lehetnek...
Engem a MELLÉKHATÁSAI érdekelnének... HA van itt olyan, aki szedte már kifejezetten EZT a készítményt.
(Nem fogyni akarok tőle, a fogyasztó csodabogyókban nem hiszek, csak a bokáim környéke ödémás.)

8. ironizáló2016-08-21 20:05
Ennyire nem drasztikus cucc, csak nem szeretem ezeket a népbutító hülyeségeket.
(válasz ironizáló 7. hozzászólására)

7. ironizáló2016-08-21 19:32
Okosat: ne b•szd szét a bélflórádat ilyen hülyeségekkel. Fogyni meg úgysem fogsz, ha az a cél. Ahhoz több kell. Méregtelenítés meg nem létezik.
(válasz Targaryen 4. hozzászólására)

6. michelle.r2016-08-21 19:29
Hahaha, áltaában azok szoktak okosakat mondani, akik sose használták ;)

Egyébként pont azt teszi, amit ígér, kihajtja a szövetek közül a felesleges vizet. Nem fogyaszt, nem narancsbőr eltávolító. De ha nyáron bedagad a lábad a cipőbe, azon kiválóan segít.
(válasz Targaryen 4. hozzászólására)

5. Mit-nekem-a-tenger!2016-08-21 16:29
Ez a salaktalanitas is egy nagy ures duma (mint a meregtelenites).

4. Targaryen2016-08-21 15:58
Nem is akarom, hogy legyen... mert nem lehet úgy dolgozni, ha folyton wc-re kell rohangálni.
Viszont nem írtak semmilyen mellékhatásról, viszont mindennek van... szóval azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ha valaki szedte már, az hátha tud valami okosat mondani. :)
(válasz kisj 3. hozzászólására)

3. kisj2016-08-21 14:09
Az összetevői alapján ebben semmi hashajtó cucc nincs

2. Targaryen2016-08-21 09:45
Sziasztok!

Annak a véleménye érdekelne, aki használja/használta már.
Hatásos?
Milyen tüneteket tapasztaltok közben? (Gondolok itt arra, hogy meghajt-e... vagy a szokotthoz képest feltűnően megnőtt a wc-re járás...?)

1. Targaryen2016-08-21 09:43
Mik a tapasztalatok a Diurerbe forte vízhajtó és salaktalanító tablettával?