Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozhat szédülést? fórum

Mi okozhat szédülést? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 19. 21:43
Nekem akkor fordult elő, amikor kimerült voltam. Túl sokat dolgoztam, és bár "jól" éreztem magam így jelzett a szervezetem. Hozzáteszem, hogy amikor ez történt többször dolgoztam 24 órákat.
4. Evica1973 (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. aug. 19. 17:48
Neurologussal nézesd meg magad, számos neurologiai probléma, pl. vertebrobasilaris insuff. is okozhatja. Olvass utána. És már valaki olvasta a belső fülben lévő kristályokat, ez is okozhatja. Igazából nem is sima neurologussal, hanem oto-neurologussal (fülész és neurologus szakorvos egyben) kellene megnézetned magad, TB alapon előjegyzés kb. 3 hónap, de magánrendelések is vannak Pesten.
3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. aug. 19. 17:38
Pajzsmirigy nem megfelelő működése is okozhatja!
2016. aug. 19. 17:06

még a belsőfülben lévő kis kristályoktól is, egyensúlyért felelősek.

Meg ezer más...De ha kivizsgáltak, és semmi, akkor mi honnan tudjuk?? mennék másik orvoshoz, magánútra akár.

2016. aug. 19. 17:00
Ingadozó szédülés .. Napi szinten mintha dölnék el mindig .. Most voltam vérvételen teljesen jó minden , EKG is tökéletes ... De akkor mitől lehet ez ?? Valakinek valami hasonló , mert az egész napomat lerontja ez az állandó szédülgetés..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook