Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerektartás visszafizetése fórum

Gyerektartás visszafizetése (beszélgetős fórum)


3. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Labnemarika)
2016. aug. 17. 14:03

Valószínű, hogy az elmaradást vonják tőle még jó sokáig.

Zsebbe soha, semmit ne fizess vissza! Ha nem tetszik valami az apának, forduljon bírósághoz.


Ha letiltással kapod a gyerektartást, akkor a bíróság biztosan jelzett a kifizetőhely felé, miután beadvánnyal éltél januárban. Erről van papírod, másolatban add a volt férjednek, hogy lenyugodjon és ne téged zaklasson.

2. fildus (válaszként erre: 1. - Labnemarika)
2016. aug. 17. 13:19
Azt ne tőled kérje, Ő rendezze le a nyugdíjfolyosítónál. Neked szerintem semmi dolgod vele, és szégyelje magát, amiért visszakéri a pénzt!
2016. aug. 17. 11:25

Sziasztok!

Gyerektartás miatt érdeklődnék

6 éve váltam el,4 iskolás gyerekkel maradtam egyedül.Az exem szinte soha nem fizetett rendesen,sok elmaradása van.A két nagy után soha nem fizetett.Idén januárba jeleztem a bíróságnak,hogy már csak 1gyerek után kérem a gytartást,mert a lányom befejezte a tanulást.Egyébként akkor pont nem kaptam pénzt,mert az exemtől elvették a r.nyugdíját.Májusban kapta vissza.A Nyugdíjfolyosító viszont megint 2 gyerek után fizet.Összesen havi 19 330ft-ot.Ebből a volt férjem havi 10 000ft-ot kér vissza,összesen 30 000-et,kamatostól.

Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook