Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két napja késik a menstruációm, terhességi teszt negatív fórum

Két napja késik a menstruációm, terhességi teszt negatív (beszélgetős fórum)


23. BenKír (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2016. aug. 18. 21:48
Én is megijedtem. Megjártam a sürgősségit is vakbélgyanuval, de ugye ott se találtak semmit.
22. Csurmi
2016. aug. 16. 14:14

Nincs semmi okom, csak ha már a tesztek negatívak, akkor nem tudom mi lehet. És a neten már minden hülyeséget összeolvastam :)


Szóval felhívtam a dokit, aki jövő hét keddre adott egy időpontot. Mondta, hogy felesleges előtte menni, mert még úgy sem látna semmit. Ezért várjunk még egy kicsit.

De ha időközben megjönne, akkor is menjek, mert akkor megnézi, hogy mi lehetett a késés oka.

Úgyhogy most egy hét várakozás következik. Tesztelni már nem fogok. Nem idegesítem magam. Hanem inkább elfoglalom magam valami mással. :) Úgy is van bőven mit tennem

Szóval még 7 nap és minden kiderül. Hacsak előtte meg nem jön a mensim.

21. massalhangzo (válaszként erre: 20. - Csurmi)
2016. aug. 16. 11:33
van okod arra, hogy bajra gondoljal? nekem az egyik terhessegemnel csak egy het utan mutatott pozitivat a teszt, pedig az elmaradt mensi utan mindennap teszteltem :D
20. Csurmi
2016. aug. 16. 09:12
most tartok 5 napos kesesnel es egy ujabb negativ tesztnel. Ma hívom a dokit, kerek időpontot. Lehet valami baj van nalam, kezdek nagyon aggódni. Tesztnek mar mutatnia kellene a babat.
19. Guruljka (válaszként erre: 17. - BenKír)
2016. aug. 15. 21:33

Az én Anyukám mindhármunknál az első óráktól fogva falánk lett, de az ilyen azonnali tüneteket produkáló esetek inkább kivételesek. :D


A Te tüneteid eléggé ijesztőek, én megijedtem volna a folyamatos szúrástól.

18. lapbarna (válaszként erre: 16. - Csurmi)
2016. aug. 15. 21:21

Nekem a harmadik gyerekemnél volt egy kicsi, halvány vérzés, mielőtt meg kellett volna jönnie. Aztán a 28-ik napon délutáni teszt lett pozitív.

A méhen kívüli terhességemnél pozi teszt volt, barnázás, és rettenetes fájdalom egy konkrét pontban.

Tudom, milyen érzés reménykedni a pozi tesztben. Sok sikert kívánok! 🍀

17. BenKír (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2016. aug. 15. 20:42
Ezt megcáfolom. Amikor én várandós lettem a gyermekeimmel (elsőre sikerült mind a kettő), az együttlét után kb. 2 óra múlva iszonyúan elkezdett szúrni jobb oldalon a hasam, és ez eltartott 2 hétig. Még akkor a teszt sem mutatott ki semmit. Puffadni pedig egész elejétől puffadtam. 1 hónapos terhesen már kismamanadrágot kellett hordanom, mert nem értek össze az addig hordott nadrágjaim.
16. Csurmi (válaszként erre: 15. - 41b7982b83)
2016. aug. 14. 18:22
Igy lesz, par napot várok, ha nem jon meg, tesztelek.
15. 41b7982b83 (válaszként erre: 2. - Csurmi)
2016. aug. 14. 18:15

Előfordul egy kis barnázás, piros pöttyözés beágyazódásnál, vagy lehet menses előtti napokba is ha hormon ingadozás van, pár nappal előtte jelez így a szervezet. Lehet csak simán késik.

De az is lehet, hogy ez már baba, sokan vannak így, hogy nem tudják eldönteni mi lehet ilyenkor.

3-4 nap múlva tesztelj megint, és akkor már lehet látszódni fog a teszten. Drukkolok!

14. Csurmi (válaszként erre: 13. - Tavasz007)
2016. aug. 14. 18:12
Nekem ez a 30. napom. Hat kivancsi vagyok mi lesz. Bar szerintem a tesztnek ki kellett volna mutatnia a terhességet, ha van baba. De sajnos csont negativ volt első vizeletből.
13. tavasz007 (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2016. aug. 14. 18:02
Amikor a no nagyon varja, vagy nem varja a mensijet, a szervezet siman igy megvicceli. Amikor egyszer en is ragyogyultam a temara, eletemben talan eloszor, es utolajra 26 nap helyett 31 (!) napra jott. Azota sem. minden teszt negativ. En azt hittem h lehet, h pozitiv, csak nem jo a teszt ill. tesztek. De megjott
12. Csurmi (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2016. aug. 14. 17:36
Mindenkeppen tesztelek majd. Szerintem keddig várok.
11. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2016. aug. 14. 17:25
ez meg konnyen lehet terhesseg is. varjal par napot, ha nem jon meg, akkor tesztelj ujra
10. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Csurmi)
2016. aug. 14. 17:22
ezrek jarnak igy hetrol-hetre
9. Csurmi (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2016. aug. 14. 17:22
Igen, tudom, h röhelyesen kevés a két napos késés, vacilláltam is, hogy irjak e emiatt tudasbazis kerdest. Csak annyira izgulok. 😊 igazabol nagyon varnam a babat.
2016. aug. 14. 17:15

Pár napos terhesség sem okoz tünetet, de a késés sokféle oka sem. Lehet, hogy a doki sem fog tudni mit mondani, de zaért menj el, hogy megnyugodj.


Két napos "késés" még tényleg csak idézőjeles, nem késés. A szervezetünk nemigen követi a naptárat, napra pontosan legalább is nem.

2016. aug. 14. 17:09
Aggódom, mert az ég világon semmi tünetem nincsen. Késni nem szokott. Igaz az elmult két hetet vegigizgultam, remenykedtem, hatha babuci lesz. Lehet az izgalom miatt késik, csak a barnazast nem értem akkor, az mi volt. Várok par napot, aztán doki.
2016. aug. 14. 17:08
És sok minden miatt késhet a menstruáció is. Nekem soha nem jött meg napra pontosan.
2016. aug. 14. 16:58
Attól, mert ez negatív, még lehetsz terhes.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Csurmi)
2016. aug. 14. 16:54
Semmi gond, majd a következőt megnézzük.
2016. aug. 14. 16:41
Tesztet csinaltam, elurta a telefon. Elnezest.
2016. aug. 14. 16:40
Sziasztok. Hatha volt mar igy valaki, a helyzetem a következő. Ket napja késik a mensim, pénteken kellett volna megjonnie, akkor tampont hasznaltam, mert görcsölt a hasam. Volt is rajta barnás vérzés, de azota semmi. Tegnap reggel csinaltam egy tésztát (gabriel), de sajnos negativ lett. Mensire utaló görcsöket nem erzek. Aggódom, h valami baj lehet. Mert nem babuci, az kiderult.
2016. aug. 14. 16:37
Ket napja kesik a menstruaciom, terhessegi teszt negativ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook