Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol van az igazi? fórum

Hol van az igazi? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol van az igazi?

1 2 3 4 5 6
169. Császár Adrián (válaszként erre: 99. - B4b1d52444)
2020. okt. 4. 01:00
Amúgy meg biztosan tudod voltam e már szerelmes stb... ez egy írás volt... nem mondtam, hogy a saját életem... de ezt látja az, aki nem nem csak néz... elmész te a .... a diplomáddal együtt :) Kérd ki magadnak, idd is meg, aztán hányd vissza. Így degradálni valakit egy írás miatt... 😅 rendesen felkúrtál 😅 megsavanyodott a jó édes .... kisfiú detto... savanyú meg nem a szőlő, hanem a saját életed, az enyémet szerencsére nem ismered. De biztodan igazad van, erre mondják, hogy zsák a foltját... megtalálja... ugye. Elundorodtam tőled én is, remélem most jól alszol. Azóta is. Ezután is. Pont az ilyen ócska szar emberek miatt szar ez a világ. Mert bárki bármit ír vagy mond, jön egy én jobban tudom és te szar vagy amúgy is figura... ahh... ess hanyatt.
168. Császár Adrián (válaszként erre: 163. - Birgit77)
2020. okt. 4. 00:54
Nem gondolom annak magam. :)
167. Császár Adrián (válaszként erre: 147. - Csikil4ny)
2020. okt. 4. 00:50
Milyen másik regemmel?
166. Császár Adrián (válaszként erre: 124. - Micimaci87)
2020. okt. 4. 00:47
Nem tetszett, mert nem olvastad el. Mert nem értetted meg. Mert találtál valakit... valakit akit szeretsz valamiért, de nem úgy mégse ahogy a nagy könyben megvan írva? De legalább nem tetszett. Köszönöm 😅
165. Császár Adrián (válaszként erre: 99. - B4b1d52444)
2020. okt. 4. 00:41
😂😂😂😂😂 Hát most tényleg nagyon szégyellem magam.
2016. okt. 9. 09:15

Errol a jelensegrol mi a velemenyetek?


[link]

2016. szept. 30. 22:34
Fórumindító! Nem vagy te egy kicsit válogatós? Meg aztán tökéletes nincs is. Egyszer lekerül a smink és lakva megismerszik az ember (gyengeségeivel együtt). Na ilyenkor kell szeretni, a rózsaszín köd elmúltával is! - és akkor máris elmondhatjuk, hogy megvan az igazi. Eleinte zsákbamacska ez az egész, de ha a szívünk is azt mondja, kockáztatni kell. Egyébként hiszem, hogy több igazi is van, akit nekünk rendelt a sors, s egy biztosan ránk talál, vagy rá találunk.
2016. szept. 6. 08:33
Kozben leeset, hogy ti a kapcsolataimrol , nem a hazasagomrol irtok... a hazasagom elot nem volt olyan amit kapcsolatnak neveznek, olyan is , hogy " jartunk" egy volt, a tobbit inkabb "kesz atveresnek neveznem".De jo , hogy igy tortent, valoszinu ezek nelkul, sose talalom meg az igazi gyemantot.
161. huncut ibi (válaszként erre: 155. - 1abbb5d144)
2016. szept. 5. 22:13
Mondtam en olyat, hogy nem volt rosz napjaink?Ugy tudom, hogy lentebb irtam, hogy az osszerazodas kemeny volt.Megharcoltuk, egyut maradtunk, gyoztunk es szilarda tete a hazasagunk.A szerelmunk pont attol olyan eros , hogy kibirta a legkemenyebb viharokat is.Nem ugrom at azt az idot,sot halas vagyok erte.Anak a korszaknak koszonhetem azt ami ma van.
160. 6496c360f6 (válaszként erre: 159. - 2caf8744b6)
2016. szept. 3. 21:22
Hát ez már nem olyan romantikus kép :(
159. 2caf8744b6 (válaszként erre: 156. - 6496c360f6)
2016. szept. 3. 21:02

A szerelem jön és mindent visz,

Nincs mese, A baj az ha vannak mögöttük családok gyerekek. Akkor is visz mindent csak akkor többeknek a fájdalom marad, de akkor is visz mindent, Akkor semmi nem számít.

A szerelem ellen harcolni is kár, Úgyis győz.

2016. szept. 1. 19:17
Bocsi a helyesírásért, telóval pütyögök :) na de mostmár nem offolom a falat :D
2016. szept. 1. 19:15
Ja! És nem hiszem, hogy a párok véletlen találkoznak. Pont azok miatt amit leírtam. Ezért kár is erőlködni. Vagy megtalál vagy nem. És szerintem azért látod ezeket a külön világokat a kommentekben, mert ezeknek(azaz egynek) kell a tieddel egyeznie.
2016. szept. 1. 19:11
Az igaz szerelemben ilyen kérdések fel sem merülnek. Se a tárca, se az autó, se a főzés és a címlapfotó, sőt még a bunkóság sem. Ahol bármiféle bunkóság, sőrhas és narancsbőr tönkretehet valamit ott nincs igaz szerelem. Az igazi olyan érzés, mint, mikor valakinek a csupasz, külsőségektől, mesterkéltségtől mentes lelkét éreznéd és szeretnéd. Ez még a tulajdonságaitól is mentes, megismerni sem lehet, csak érzed és szereted. Egész addig nem is tudtam, hogy az embernek létezik ilyen "magja", amíg meg nem ismertem Őt. Sosem fogom elfelejteni, mikor először átölelt. Minden megváltozott. Megnyugodtam. Ezt a "magot" a legbelső énjét örökre szeretni fogom, bármit tesz, bárhogy veszekszünk, akármennyire megbánt. Köszönöm, hogy eszembe juttattad ezzel a cikkel :)
155. 1abbb5d144 (válaszként erre: 154. - Huncut ibi)
2016. szept. 1. 07:45
Nekem is ugy erzodik,ahogy neki. Es nem ertem,miert nem lehet vallani, ha rossz volt valami. Vagy azt,hogy nem. De te atugrod.
154. huncut ibi (válaszként erre: 152. - Unom)
2016. aug. 29. 17:17
Nezd kedves, mindegy hogy tunik neked, lehet a faratsagom erzodik, lehet csak,a szavakba botlasz meg , nem tudom, de ... nos tudod mit nem kel igazolnom magam, elleg ha en erzem , hogy szeretnek, attol fugetlenul mint minden normalis kapcsolatba i is vitatkozunk , neha megharagszunk a masikra.
153. huncut ibi (válaszként erre: 150. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 17:02
Nem volt fontos.Ugy volt , hogy elotte kepet akart kuldeni, de azt mondtam nem kel, nem kirakatba kel.Ami fontos volt, nem jot nekem a megszokot szovegel, hogy o milyen "nagyszam".Egyszeruen bemutatkozot ,elmondta mivel foglalkozik, hogy a 2 idos szulejere gondot visel(inen tudtam , hogya bajba lehet szamitani ra).Pozitiv es negativ oldalat egyarant.Tudtam, hogy oszinte ember es ez elleg volt. Ahoz kepest , hogy nem erdekelt egy igen jokepu pasit fogtam ki.😄
152. unom (válaszként erre: 151. - Huncut ibi)
2016. aug. 29. 16:58

Nekem ebből nem az érződik, hogy jó kapcsolataid voltak, vagy vannak, ha így fogalmazol. Használni tárgyakat szoktak.

Normális kapcsolatban egyenrangú felek élvezik egymást.

151. huncut ibi (válaszként erre: 149. - Unom)
2016. aug. 29. 16:51
Szerintem tudod hogy gondoltam... a szavakon lehet lovagolni, akor is ugy gondolom , hogy nem nekem valo az elettarsi szerep.
150. csikil4ny (válaszként erre: 148. - Huncut ibi)
2016. aug. 29. 16:50

A kérdésem nem pontos, nem is az a lényeg, maga a különbség érdekelt. Én is úgy voltam vele, hogy házasság, most már nem vagyok úgy. :)



Tényleg különleges történet. :) Elmeséled? Egyáltalán nem volt fontos a kinézete? Jó, hogy így alakult!

149. unom (válaszként erre: 148. - Huncut ibi)
2016. aug. 29. 16:46
Ha használ házassággal fizessen érte? Ez nekem nagyon fura. Igaz, engem még senki nem használt, de te tudod.
148. huncut ibi (válaszként erre: 129. - Csikil4ny)
2016. aug. 29. 16:20

En nem menek belle az egyut elesbe, ha abbol nagyon hamar nincs hazasag.Aki hasznql valaljon feleloseget a kapcsolatert ertem.

A mienk elso beszelgetesre volt.Nem volt hoza arc.Sot en csak azutan lattam, hogy megbeszeltuk ,hogy " en a tied, te az enyem".De ez egy kulonleges helyzet , kulonleges tortenet... es elleg sok pofon volt elote, amitol sajna hamar raerzek dolgokra.Nos mit regeben kemeny, probakal teli 12 ev van a hatunk mogot, de meg ma is tombol a szerelem, ugyan akor nem tudom mitol megnyugszom a karjaiba es csak mosolygok, mindegy mi agasztot elote.

147. csikil4ny (válaszként erre: 146. - Császár Adrián)
2016. aug. 29. 11:50
Kaptál egy csomó pozitív jelet, de te arra az egy negatívra reagáltál. A boldog élethez az is hozzátartozik, hogy a pozitívumokra koncentráljunk. :) Mondjuk a másik regeddel elég figyelmet fordítottál másra is. :D
146. Császár Adrián (válaszként erre: 143. - B4b1d52444)
2016. aug. 29. 11:43

Ez nekem már nagyon 'csak azért is keresek benne hibát' kategória. A lényeg az volt, hogy nem a tökéletest kell keresni, hanem az igazit. Itt meg már igazi vagy igaz. Értem én. De ez szerintem már sok. A következő már csak a gazt fogja keresni, hogy kitéphesse, aztán jön valaki aki majd csak azt keresi, azt a valaki akit keresnie kell. És a legjobb az lesz, aki már csak a Z-t keresi, mert Zorró is titokzatos, mint a párunk helye a világban.

Amúgy én boldog párkapcsolatban élek. :) Megtaláltam a tökéletest, az igazit, az igazt, vagy nevezze bárki bárminek azt ami jó. :)

Köszönöm a kommentet és a jelet is.

2016. aug. 26. 09:24
Akkor mi van ha az egyik a másiknak "igazi",de a másik az egyiknek csak "igaz"?
2016. aug. 26. 09:18

Az "igazi" izzó szenvedély.

Az "igaz" önámítás.

2016. aug. 26. 09:00

Az Igazit keresed? Én is azt kerestem sokáig,

s mikor megtaláltam, rájöttem, hogy hiba volt...

Most már az "Igazat" keresem...

Mert az "Igazi" szárnyakat ad, s aztán letépi rólad, az "Igaz" odaadja a sajátját, ha zuhanni kezdesz... Az "Igazi" megcsókolja a kezed, az "Igaz" megfogja... Az "Igazi" álmodik veled, az "Igaz" virraszt melletted...

Az "Igaziba" belehalsz, az "Igaz" meghal érted, ha kell...

2016. aug. 26. 08:43

Életünk során akár több igazi is lehet, mivel létünk különféle periódusaiban másféle partnerre van szükségünk. Míg fiatalabb korban mindent felülír a szenvedély, később viszont más kritériumoknak is meg kell felelnie a kiszemeltnek.(hűség, ész, bizalom, stb.)


..Először minden szerelem rózsaszín ködben úszik.

A másik fél makulátlan oldalát vesszük észre, és elképzelünk róla egy idealizált képet. Ez bizony csalóka dolog. ..Az a fránya agy tehet róla, képtelen félmegoldásokban gondolkodni, ahol nem érzi teljesnek az idealizált képet, azt kipótolja. Aggodalomra viszont semmi ok, mert fél, esetleg egy év után lehull a lepel! :) ..ekkor dől el, hogy milyen hosszú, illetve milyen minőségű lesz a kapcsolat.

141. Mutáns Jane (válaszként erre: 140. - Csikil4ny)
2016. aug. 25. 16:10
Igen, egyértelműen a külön háztartásosat. Szeretek egyedül lenni, magamba mélyedni, meditálgatni.
140. csikil4ny (válaszként erre: 138. - Mutáns Jane)
2016. aug. 25. 16:04

Ha jól értem te a külön háztartásos kapcsolatra szavazol, amit az előbb felhoztál. Úgy van?


Ez is egy lehetőség. Kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan vélekednek a kérdésemben felvetettekről.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook