Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eveline Slim Extreme 4D krém fórum

Eveline Slim Extreme 4D krém (beszélgetős fórum)


3. 989059ae1f (válaszként erre: 2. - 41b7982b83)
2016. aug. 13. 20:13
De aranyos vagy! Nagyon köszönöm a választ meg a hasznos tanácsokat is, és örülök akkor, hogy használt! :)
2016. aug. 13. 19:49

Szia. Én 2-3 éve használtam, a piros tubusost.

Kegyetlenül fűt, melegíti, szinte süti a bőrt, vagy 30-40 percig is. De viszont, nekem segített a narancsbőr ellen, látványos volt a különbség, pedig nekem aztán meg se lehetett mozdítani semmivel, se sport, se diéta nem vitte le bizonyos pontokon.

Jó pár centitől megszabadultam hónapokig használtam, volt hogy naponta, volt hogy heti 1-2 alkalommal, ahogy épp eszembe jutott vagy alkalmam volt rá, mert este fürdés után használtam mindig, így hosszúnadrágot húztam, a combom, hasam takarta hogy ne kenjek össze semmit vele, és minden beszívódjon a bőrömbe.

Szerintem szuper jó termék, csak egy a fontos, hogy aki nem bírja a szinte már csípős meleget, annak kellemetlen lesz az első 5-15 perc.

Utána már kellemes meleg lesz az érzet. Combon, hason, fenéken használtam.

Még egy fontos, ahol vékony a bőr, tehát térd hajlat, vagy a fenék vágatnál óvatosan kenni, ne kerüljön sehová olyan helyre ahol vékony érzékeny a bőr, mert kegyetlen rossz. :D

Illetve a kezedről alaposan le kell mosni, nagyon ragaszkodik, aztán ha a szemedbe törlöd véged.

Szóval használhatsz gumikesztyűt is a felviteléhez, bemasszírozásához, mert én nagyon sokáig szívtam a kezemről való lemosásnál, mire maradéktalanul lejött, mert égette a kezem rendesen, aztán jutott eszembe gumikesztyűvel egyszerűbb a dolog. :D

2016. aug. 13. 18:11
Eveline slim extreme 4D krém nektek bevált? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook