Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy fogadjam el, hogy a férjem nem szeret? fórum

Hogy fogadjam el, hogy a férjem nem szeret? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
191. spann (válaszként erre: 28. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 13. 12:26

Az ilyenek szoktak gazdag pasikhoz férjhez menni.

A pasiktól meg ezt kapják: itt a pénz, mi kell még?

190. spann
2016. aug. 13. 12:19

Én nem olvastam normanna eddigi topikjait, az előzményeket nem ismerem.

De a mostani történetből azt szűröm le, hogy normanna egy önző ember, csak kapni szeret, adni nem. ELVÁRJA, hogy kapjon ajándékot, sőt, ha nem olyan a meglepetés, mint amire számított, akkor nem fogadja el.

Ez súlyos jellemgyengeség.

189. massalhangzo (válaszként erre: 181. - Spann)
2016. aug. 12. 19:29
szerintem neked lehet igazad. mikor dolgozott, az nem tetszett neki, nem ervenyesult, gyereket akart. miutan megszulettek, a gyerekekkel volt gondja, hogy ok rosszak, nem szofogadoak, nem olyanok, mint kene, es ot is bantjak ezert, most meg a ferje az, aki nem szereti, nem figyel ra. addig sirankozik es probalja magara felhivni a figyelmet, mig elege lesz a kornyezetenek, es egyszercsak azt veszi eszre, hogy egyedul marad. mintha keptelen lenne szeretetet tartani, adni-kapni maga korul
2016. aug. 12. 19:22
187. jozsi.38 (válaszként erre: 185. - Spann)
2016. aug. 12. 13:08
igaz. De neked volna kedved hancúrozni valakivel aki folyton szapul?
186. Bichter1 (válaszként erre: 185. - Spann)
2016. aug. 12. 13:08
Alap kellene,hogy legyen. De tényleg, mennyire kötődnek egyáltalán egymáshoz, lehet csak élnek egymás mellett mint két lakó.
185. spann (válaszként erre: 184. - Bichter1)
2016. aug. 12. 10:11
Na jó, hát azért a szex, illetve annak hiánya alapvető...
184. Bichter1 (válaszként erre: 175. - Jozsi.38)
2016. aug. 12. 08:26

Én ha jól értettem ki a történetből, az anyukája még az aki esetleg adhatja alá a lovat".

Jó vagy rossz értelemben lehet, hogy Ő is bujtogató, aki esetleg még a férj ellen hangolja a saját lányát. Miért elégszel meg ennyivel az uradtól, hisz te többet és jobbat is érdemelnél akár mástól (extől)" - lehet nem jól gondolom...

183. jozsi.38 (válaszként erre: 179. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 12. 08:08
te tényleg drámakirálynő vagy.Változz, hogy az életed is változhasson! Az előttem lévők már mindent leírtak. Semmi nem jó, amit a férjed csinál, van hozzá egyáltalán egy kedves szavad, vagy csak panaszkodni tudsz neki is, és szidni, elvárásokat támasztani vele szemben? Ezen is lehet változtatni, neked is jobb lesz ha a jót látod meg benne nem a rosszat, és neki is jót tesz
2016. aug. 11. 22:03

Nagyon nagyon kedvesek vagytok, hogy egész nap segítettek. Nekem segítség volt. Akár ha csak azt nézzünk h segített átlendülni.

El sem hiszem, h idegenként törődtetek a történetemmel.

Köszönöm!

181. spann (válaszként erre: 179. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 21:32

Nekem valahogy az az érzésem, te anyuci-apuci egyetlen kicsi lánya vagy, aki megszokta, hogy ő a központ, minden figyelem rá irányul, folyton ajnározzák és ünneplik. Talán ide is azért jöttél, hogy foglalkozzanak veled.

A férjed meg teszi a dolgát, de nem hajlandó beállni a rajongótáborodba.

180. massalhangzo (válaszként erre: 178. - Kisj)
2016. aug. 11. 20:53

mert kell a drama, unatkozik. szerinted az normalis, hogy a ferje meglepne szuletesnapjara valami neves vendeggel, erre o lehurrogja, hogy hivd fel es mond le? aztan csodalkozik, hogy a ferjenek nincs kedve szulinapozni


ezeket maskent is le lehet rendezni, hogy a masik erzeseit ne bantsd meg. utana miert sir, hogy a ferje nem torodik vele es nem szereti?

2016. aug. 11. 20:31

:-(((( Nem baj, majd két hónap múlva újra jelentkezem.. Nyilván nem változik semmi. Mindegy. Van akink rosszabb. Há!!!!!

Nagyon nagyon köszi hogy meghallgattatok.

178. kisj (válaszként erre: 176. - Massalhangzo)
2016. aug. 11. 20:12

Azért kicsit szabatosabban is megfogalmazhatta volna ezt a bosszúból tortát eszem passzust.


Több fórumkiírását is olvastam már,nekem más az összbenyomásom. A férje persze nem valószínű, hogy autista (csak itt annyian emlegették már), de nagyon nem szokványos dolgokat ír róla. És persze magáról is.

177. kisj
2016. aug. 11. 20:05

Normanna!


Azt írtad magadról,hogy egy pörgős energikus csajszi voltál, aki a jég hátán is megélt.


Hová és mikor tűnt el az a lány, és legfőbbképpen miért?

Magadnak adj választ ezekre a kérdésekre.

176. massalhangzo (válaszként erre: 169. - Kisj)
2016. aug. 11. 20:04

szerintem te nagyon felreertelemezed a dolgokat. olvasd at ujra, miket ir. korulbelul ilyen problemai vannak a ferjevel, minthogy nem figyelt ra, ezert o bosszubol teleette magat sutivel, es kiakadt azon, hogy a ferje nem akadt ki ezen. holott tudta, hogy neki nem javasolt sutit enni. vagy a ferje egy foton eppen nem telibe vigyorog, hanem doglik a homokban. hogy a ferje nem rendezett hatalmas jelenetet, amikor o mondta neki, hogy az expasija irt egy melt


ezekbol nem azt olvasnam ki, hogy a ferje egy autista, vagy nemtorodom, nem szereti. hiszen irta is sokszor, hogy a gyerekekkel is torodik, szereti oket. azt olvasnam ki, hogy elvarja, a ferje ugraljon szerelmesen korulotte, mint egy lanyregenyben. de miert tenne, mikor a no sem ugy viselkedik, mint akibe bele lehetne zugni?


tipikusan az a noi viselkedes, amikor a no duzzog. mi bajod? semmi. es halalra sertodik, hogy a ferfi nem talalja ki, mi baja, nem tesz ellene, tehat egy szemet erzeketlen diszno, aki nem szereti

2016. aug. 11. 19:59
milyen függő van a családban? Alkoholista, drogos, dohányos, gyógyszerfüggő, játékfüggő, munkamániás, stb. társfüggő vagy a jelek szerint. Magad bünteted, úgy érzed nem érdemled meg a boldogságot, önbizalomhiányos vagy, a férjed nem csinál jól semmit, vagyis nem úgy ahogy azt te elvárod tőle. Tipikus társfüggő hozzáállás. Szóval milyen szenvedélybeteg van a családban és ki az? A férjed?
174. massalhangzo (válaszként erre: 170. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:48
ugy viselkedsz a ferjeddel, mint egy durcas kisgyerek. hogy tudna igy nokent banni veled?
173. 0dfcfa504e (válaszként erre: 170. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:46
Másnál= másnap
172. kisj (válaszként erre: 171. - Kisj)
2016. aug. 11. 19:45
csikil4ny kérdésére (ezt egyébként én is megkérdeztem) ez volt a válaszod?
171. kisj (válaszként erre: 170. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:42
Te érted, amit írtál? Mert én nem.
170. 0dfcfa504e (válaszként erre: 163. - Csikil4ny)
2016. aug. 11. 19:38

Nem vagyok telibe cukorbeteg, hanem inzulinproblema. Ami azt jelenti, hogy nem olyan látványos, haaz ember nem tart be szabályokat, de rosszul vagyok tőle. Például egyszeri cukorevestől hízok fél kilót!

Úgy értem nem vicc. Gyereknek szülinapja van , megeszem egy kis tortát, másnál 50-60dekával több vagyok ,és az maradandó. Volt hogy férjemmel dúltunk fúltunk, elgurult a gyógyszerem, és magamat büntettem azzal, h ettem édeset. Férjem azt kérdezi, mit eszel? Mondom sütit. Ennyi.

De erről ideírtam. Én többet törődöm vele.

169. kisj (válaszként erre: 166. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:37

Nekem sajnos ez jött le abból amit írtál.


Ha a férjed tényleg nem autista, vagy asperger szindrómás, akkor nem igazán tudom elhinni, hogy valóban ennyire nem törődik veled és a gyerekekkel.

168. massalhangzo (válaszként erre: 166. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:35

ne hallgass ra, csak kepzeled. a ferjeddel szepen tavolodtok egymastol, es ha azt erosited magadban, hogy o mennyire keves es rossz, es nem adja meg neked, amit kell, akkor mi lesz a vege?


lehet, hogy belespanolod magad, de tenyleg megallnal a magad laban, boldogabb lennel a ferjed nelkul?


szerinted o szeretettnek erzni magat melletted?


ha ugy erzed, hogy ez egy rossz hazassag, menthetetlen, akkor lepj ki belole. de ha csak szereted ebben az erzesben ringatni magad, mikozben flortolsz az exeddel, akkor ne csodalkozz, ha egyszer nagy szarba kerulsz. en a helyedben probalnam ezt meg helyrehozni, nem elvarasokkal es hisztikkel, hanem azzal, hogy en is ugy viselkednek, amilyennek megszeretett annak idejen a ferjem, olyan legkort, mindennapokat teremteni, amik jok voltak regen

167. 0dfcfa504e (válaszként erre: 162. - Csikil4ny)
2016. aug. 11. 19:34
A megcsalásra érted, hogy több munka és kevesebb szórakozás?
166. 0dfcfa504e (válaszként erre: 164. - Kisj)
2016. aug. 11. 19:33

:-(

Szóval akkor nem csak képzelem?

165. spann (válaszként erre: 146. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:28

Én kérdeztem az előbb, de nem válaszoltál rá.

Annyi rémlik az autistákról, hogy nem képesek a szeretetre, de van a neten leírás az autizmusról.

Annyi tudok, hogy aki autista, az is marad.

164. kisj (válaszként erre: 157. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:23

Szeretetlen vagy,és ez elszomorító.

Nincs itt már szó semmiféle összecsiszolódásról a férjeddel.

163. csikil4ny (válaszként erre: 159. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:19
A cukorbetegségben milyen segítséget vársz tőle? Erre igazán kíváncsi vagyok.
162. csikil4ny (válaszként erre: 141. - 0dfcfa504e)
2016. aug. 11. 19:16

Ha ennyire figyelmet akarsz, akkor igen. Hagyd a férjed, mert tőle nem kapod meg, hagyd az expasit akinél melletted lesz még pár nőcske, s keress szerelmet egy olyannál aki vevő rád.


Nehéz helyzetbe sodortad magad, nem fogjuk tudni ki barkóbázni a jó megoldást, mert neked egy sem fog tetszeni, mert én az utóbbit csinálnám, de az az élet sokkal több munkával és kevesebb szórakozással járna, mint amennyit most belefektetsz.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook