Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem a legjobb barátomba, barátkozhatok-e vele tovább? fórum

Beleszerettem a legjobb barátomba, barátkozhatok-e vele tovább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
135. e8da813d29 (válaszként erre: 134. - Csikil4ny)
2016. dec. 18. 12:53

Ez sose volt kérdés.

Csak az egyéb pasik.

134. csikil4ny (válaszként erre: 133. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 12:45
Sajnos arra a kerdesre nem kapunk valaszt, hogy mi tortent a ferjjel....
133. e8da813d29 (válaszként erre: 131. - Csikil4ny)
2016. dec. 17. 20:48
Láttam :))
2016. dec. 17. 20:42
szerintem ahogy írtad, ő egyértelműen nemet mondott, ezután a legtisztességesebb az volt amit tettél, megszakítottad vele a kapcsolatot. szerintem ha baráti kapcsolatot szeretnél vele, ezt te is tudod, hogy így nem igaz, nem azért barátkoznál vele hogy a barátod legyen hanem azért,hogy a közelében legyél és legyen arra esélyed, hogy mégis igent mond.
131. csikil4ny (válaszként erre: 130. - E8da813d29)
2016. dec. 17. 19:51
Jajjj. Nem kotottem ossze a masik forumot a foruminditoval.
2016. dec. 17. 18:54

Most ez az edzőpasi, vagy valaki más??? :O

Nem gondoltam. hogy férjed is van ....

Ó istenem

129. csikil4ny (válaszként erre: 125. - Rida80)
2016. dec. 17. 17:19

Szia!


Hogy vagytok? Van-e valamilyen valtozas?

128. globus
2016. dec. 17. 14:40
Ugyanúgy már nem.
127. Rida80 (válaszként erre: 126. - Csikil4ny)
2016. aug. 22. 20:25
Koszonom :)
126. csikil4ny (válaszként erre: 125. - Rida80)
2016. aug. 22. 19:02
Az nem. Sok szerencsét az önmagadba való utazáshoz!
125. Rida80 (válaszként erre: 124. - Csikil4ny)
2016. aug. 22. 18:27

:D

Meglátjuk mit mond, de úgy gondolom egy kis önismeret nem fog ártani...

124. csikil4ny (válaszként erre: 122. - Rida80)
2016. aug. 22. 18:06

A pszichológus jó ötlet, mondjuk pont neked eszembe sem jutott volna javasolni, pedig újabban mindenkit oda küldök. :)


Igen, az a film tényleg szuper.

123. Rida80
2016. aug. 22. 17:38
Megnéztem a filmet! Tényleg jó, és a szitu is ismerős!
122. Rida80 (válaszként erre: 121. - Csikil4ny)
2016. aug. 22. 15:08

Köszönöm.

Tényleg elkezdtem rajta dolgozni és magamon is. A munkahelyemet feladni nagyon nehéz volt, de máskülönben beleragadtam volna ebbe a helyzetbe. Ki kell onnan szakadjak,mert különben sose látnék tisztán. Továbbá bejelentkeztem pszichológushoz is, talán segít, hogy mit is akarok valójában az élettől. Mást jelenleg nem tehetek!

Köszönöm neked is meg mássalhangzónak is a véleményeket, hogy ennyit írtok. Ha nem is minden jut még el hozzám, de abszolút látom az igazságokat az írásokban és ez sokat segít! :)

121. csikil4ny (válaszként erre: 120. - Rida80)
2016. aug. 22. 14:57

Nem irigyellek, de kilábalsz belőle. Kitartást!


Ne haragudj a múltkori véleményem miatt, nem bántani akartalak, csak a megcsalással nem tudok és nem is akarok azonosulni. Egy normális párkapcsolatba nem fér bele, ahol belefér ott nagy baj van. Nem tudom, hogy helyre tudjátok-e hozni a férjeddel a házasságotokat, ha letisztul ez a szerelmi történet a szívedben jó elgondolkodni rajta, hogy mit is akarsz a házasságoddal: dolgozni rajta, vagy elengedni?

120. Rida80 (válaszként erre: 119. - Csikil4ny)
2016. aug. 22. 14:25
Igen,barhogy gondolkozom,nem tudok jobbat. Azt meg nem mondtam,h en felmondtam a nyar elejen azon a reszlegen miatta,egy masik epuletunkbe kertem at magam,szoval ha igy dontottem,akkor nem azert,hogy most ujra talalkozzunk
119. csikil4ny (válaszként erre: 118. - Rida80)
2016. aug. 22. 13:59
Ha igy erzed, akkor igy lesz jo. :)
118. Rida80 (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2016. aug. 22. 13:18
Én úgy döntöttem, hogy nem fogok bemenni abban a két napban. Nem igazán érdekel a gyűrűje, a beszámolója, amit a többieknek fog adni, nem teszem magam ki ennek.
117. massalhangzo (válaszként erre: 116. - Rida80)
2016. aug. 22. 08:54

mindenkinek maskepp konnyebb tovabb lepni, feldolgozni. van akinek ugy, hogy megszakit minden kapcsolatot, masnak meg ugy, hogy nem szakitja meg, csak megtartja a tavolsagot


en a helyedben mar csak buszkesegbol is ugy tennek, ha kenytelen vagy talalkozni vele, mintha semmi sem tortent volna

116. Rida80 (válaszként erre: 115. - Massalhangzo)
2016. aug. 21. 18:18
Köszönöm, ezeket ésszel én is felfogom, természetesen igazat adok.
115. massalhangzo (válaszként erre: 113. - Rida80)
2016. aug. 21. 18:09

ez a baj, hogy neked elkepzelhetetlen az ilyesmi. azt jelenti, hogy rosszul valasztottal part, ferjet. miert elkepzelhetetlen, hogy ha szeretsz valakit, es meg ha problemak, hullamvolgyek is vannak, akkor sem kezdesz viszonyt massal, nem is vagy nyitott mas fele? attol meg eszreveszel egy vonzo embert, vonzodhatsz is nokent hozza, azt is eszreveszed, ha hozzad vonzodik valaki. de ha parban gondolkodsz, akkor nem kezdesz el ugy erezni, viselkedni mas irant, mintha facer lennel. ilyen egyszeru. mert van parod. nem kenyszerbol, nem azert, mert szemellenzot veszel fel, vagy letagadod a sajat erzeseidet, mert az csunya dolog. hanem alap indittatasbol


szerintem senki nem irta neked, hogy egy pillanat alatt felejts el minden erzest. csak azt, hogy kicsit vakon nezed ezt a ferfit, es ravetited a sajat erzeseidet. o eleg egyertelmuen megmondta neked, mi a szitu, de te inkabb azt szeretned latni, hogy az akadalyok miatt nem teljesulhet ez a szerelem, es ez mekkora szenvedes, ami ujra felkavar. mi pedig azt latjuk, hogy ez a ferfi nem erezte irantad azt, amit te iranta, eppen nosulni keszult, de belefert neki egy kis osszemelegedes


lehet, ha ez egyszer eljut hozzad, tudatositod, elmulik a szenvedesed, mert rajossz, hogy nem eri meg, nincs kiert szenvedni, mert nem az az ember, mint aminek te latni akartad. a sajat rossz hazassagod erzelmi hianyat akartad massal potolni

114. csikil4ny (válaszként erre: 113. - Rida80)
2016. aug. 21. 18:06

Épp most írtam egy ellenpéldát, s hű de szerelmes sem voltam a férjembe. Van vonzó kollégám és elég jóban is vagyunk, de eszembe sem jutna rámászni, most sem. Ő házas. Míg házas voltam nem jutott eszembe, hogy milyen lenne mással, ha az ember nem kifele nézelődik, akkor nem vetődik fel ez a kérdés...


Ezért van ennyi megcsalás, mert mások is így gondolkodnak, mint te. Írtad, hogy a férjed is régebb megcsalt. Érthető, hogy megtört a bizalom... De ez a csalok-csal meddig tartható fenn egy házasságban?


Nekem egy megcsalás sem fér bele, mondjuk nem is csaltak meg (legalábbis nem tudok róla) és én sem csaltam meg senkit.

113. Rida80 (válaszként erre: 111. - Massalhangzo)
2016. aug. 21. 17:53

Nem tudom, amit mondtok, az nem teljesen életszagú nekem. Sztem nem létezik, hogy van olyan ember, aki sose ingott volna meg, vagy gondolkozott volna el, hogy milyen lenne mással, főleg úgy, hogy hosszú ideig együtt dolgozik/barátkozik két vonzó ember. Nyilván az most más kérdés, hogy meddig szabad elmenni, de ti az egész témát teljesen sarkosan kezelitek. Léteznek hullámvölgyek egy kapcsolatban, amikor sérülékenyebb a dolog. Én a hangsúlyt arra tenném, hogy a gondolatokból tovább szabad-e lépni.

Abban igazad van,abszolút ezen vagyok, olyat adni, amit kapni szeretnék, az utóbbi időben én sem adtam túl sokat. Azt viszont megint nem értem, hogy még viszonylag friss elbúcsúzás után hogy törölhettem volna ki mindent azonnal, ami vele kapcsolatos.

112. massalhangzo (válaszként erre: 110. - Csikil4ny)
2016. aug. 21. 17:31

nem tudom, mit keres valaki egy kapcsolatban, ha mas ferfiak, nok utan rohangal, meg akkor is, ha a kapcsolat romlik, problemas lesz. ha nem er annyit, hogy azon akarjon javitani, nem is kell az a kapcsolat


valoszinuleg mindenkinek mas, amiert egy kapcsolatban marad, es az a legritkabb esetben szerelem, szeretet, mert akkor nem lenne ennyi felrelepes. inkabb csak biztonsagi halo a legtobb esetben, vagy anyagilag, vagy erzelmileg

111. massalhangzo (válaszként erre: 109. - Rida80)
2016. aug. 21. 17:25

senki nem mondja, hogy konnyu, de ilyen helyzetben en szigorubb lennek magammal, es nemcsak a szenvedesre, a nagy erzesekre koncentralnek


egyreszt azert, mert megcsaltam a ferjemet, masreszt azert, mert tulertekeltem, felreismertem egy ferfit


nem ertem meg, hogy ha ennyire rossz a hazassagod, hogy siman beleszeretsz masba, azota is ra gondolsz, akkor miert vagy meg ferjnel. ha a ferjed ekkora szemet, hogy megerdemli, akkor azert kene elvalni. ha nem szemet, de nem tudod szeretni, akkor meg azert


tudod, lehetne ugy nezni, hogy sajnalni nagyon, mert beleszerettel valakibe, aki nem viszonozza, es ezen nehez mindig tullepni, de lehet ugy is nezni, hogy csaltal, hazudtal, belezugtal egy csalo hazugba, mit kene ezen sajnalni? erre szoktak mondani, hogy mindenki azt kapja, amit ad, mindenki visszakapja a sorstol


nem kene sajat magaddal foglalkozni, rendbe tenni a maganeletedet ugy, hogy olyasmit adhass, amit kapni szeretnel?

110. csikil4ny (válaszként erre: 106. - Massalhangzo)
2016. aug. 21. 17:14

Próbáltam finoman fogalmazni. :)


Én sem értem. Lehet, hogy az a férjemmel együtt töltött 6,5 év nem volt túl sok, de az alatt az idő alatt én egy pasiba se lettem szerelmes, sőt meg sem láttam mást. Nem volt kísértés sem. Miután elváltam újra meglátom a férfiakat és ők is másként néznek rám. A házasságban nincs mit keressenek mások! Ahol bekerül egy harmadik a képbe, ott szeretet nincs, sőt a kommunikációval is baj van.

109. Rida80 (válaszként erre: 105. - Massalhangzo)
2016. aug. 21. 13:52
Nyilván az eszemmel én is így gondolom, vagy másnak én is ezt tanácsolnám, benne lenni nehezebb.
108. Rida80
2016. aug. 21. 13:50

Próbálok igen a férjem felé fordulni. Ezért szakítottam meg a másikkal kapcsolatot, de arról nem tehetek, hogy a gondolataimban még benne van, főleg, mióta tudom, hogy találkozni fogunk. Nyilván semmi sem változik, ha szépen néz, ha csúnyán, csak nem szeretném a régi érzéseket. Ezért arra jutottam, hogy bár el nem bujdosok, de beszélni sem szeretnék vele, ha találkozunk.

Igen, határozottan intő jel egy ilyen eset, de próbálom kihozni a legjobbat a házasságomból. Hónapok egyébként nem teltek még el a búcsúnk óta, csak 2, ezért még nem olyan veszett nagy az idői távolság, hogy krónikusnak lehetne mondani a dolgot, mássalhangzó.

107. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Rida80)
2016. aug. 21. 12:18
Neki több esze van mint neked! Vagy jobban szereti a párnát.
106. massalhangzo (válaszként erre: 104. - Csikil4ny)
2016. aug. 21. 12:15

az hatarozottan egy into jel, ha mas ferfi szajaban es egyebeben kot ki valaki, es honapok utan is erte sohajtozik szerelmesen :D


sosem ertettem meg azt, mikor egy kapcsolatban ugy ismerkednek, gabalyodnak ossze massal, mintha otthon senki se varna oket, mintha nem is lenne parjuk. akkor minek azt a hazassagot, kapcsolatot fenntartani?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook