Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kifelejtett fogamzásgátló fórum

Kifelejtett fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


17. ironmaiden (válaszként erre: 16. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 16:01
Làtod-làtod! :D Örülök, hogy úgy lett, ahogy neked jó.
2016. aug. 10. 12:43
Csinàltam tesztet , NEGATIV!!! 😊Hála az égnek!
2016. aug. 10. 11:19

Nincs 100%-os védekezési módszer, csak ha nem élsz szexuális életet. :) Nekem is van olyan ismerősöm, aki tabletta, rendesen használt óvszer mellett lett terhes, olyat is ismerek, aki össze-vissza szedte a bogyót és nem lett babás. Mindenre van példa.

A modern gyógyszerekkel azért ilyen óvatosak, mert a régiekhez képest nagyon kicsi hormontartalmuk és emiatt tényleg nagyon fontos a pontos szedés. Én anno Nuvaringet használtam, ott nem is 12 óra volt az intervallum, hanem 3(!).

Abból, amit leírtál, azt gondolom, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy babát várj, a tünetek szerintem az idegességtől vannak.

Csinálj egy tesztet minél hamarabb, hogy megnyugodj. :)

14. NomNom (válaszként erre: 7. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 10:35

Nem tudom, de tény, hogy valakinek mégis beágyazódik.:)

Nőgyógyász gondolom el tudja magyarázni. De biztosan van a neten is erről valami.

2016. aug. 10. 10:15
Én tabi mellett lettem anno terhes..... És nem hagytam ki egyet sem.
12. ironmaiden (válaszként erre: 11. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 10:13
Szerintem kezdd el nyugodtan. Nekem is alig van azokon a napokon valami,mióta tablettàt szedek. De ha az megnyugtat, csinàlj egy tesztet. Biztos, hogy negatív lesz. Nyugi!
11. marianna0917 (válaszként erre: 10. - Ironmaiden)
2016. aug. 10. 10:04

Már meg jött csak 2-3 napig barnáztam és 1 napig volt rendes vérzés, és elmult semmi sincs. Ma kellene kezdenem a köv. Csomagot de a mellem

Fáj a derekam és a hasam is

10. ironmaiden (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 09:48
ttSzia. Mivel sikerül 12 óràn belül pótolni, nem lesz gond,nyugi. Egyszer én kihagytam a levél elejérôl egyet, és csak 24 óra múlva pótoltam egyszerre a soron következôvel. Együttlét is volt abban a 24 óràban, mielôtt észleltem a kihagyàst. Annyira megijedtem, hogy rà 10-12 napra képes voltam terhestüneteket produkàlni. :D Büdös volt minden, émelyegtem, a cicim úgy bedurrant, hogy csak hanyatt fekve tudtam aludni.Aztàn szépen megjött. Szóval nyugi, a tested meg ne figyelgesd, mert úgyis mindenre azt fogod hinni, hogy terhestünet. Meg fog jönni. Nyugi. Majd írd meg, mi volt.
9. lapbarna (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 09:39

Minden szavaddal azt sugallod, hogy biztos teherbeestél.

Egyébként egy volt csoporttársammal ez kétszer fordult elő, pedig ő rendesen szedte a gyógyszert.

Az összes csaj, aki kiír ilyen fórumot, hogy úristen, lehetek terhes ilyen-olyan körülmények mellett? -mind terhes akar lenni. Csak egy részük bevallja, hogy ez minden vágya, a másik része meg rinyál, hogy ó, jaj...

Mert annyi, hogy megy, vesz az ember egy tesztet, és csá, nem egy fórumon kínlódik a nyilvánvaló "izgulok, hogy ne legyen/legyen pozitív a teszt" - kommentek miatt.

De végülis jó elfoglaltság, úgyhogy ámen.

2016. aug. 10. 09:32
De amugy egyre jobban fáj a hasam a derekam a mellem is , teljesen olyan mintha most akarna megjönni , pedig most mult el
7. marianna0917 (válaszként erre: 4. - NomNom)
2016. aug. 10. 09:23
Az oké hogy lehet pete érés , de hova ágyazodik be ?merr elvileg a méhnyálkahártyára is hat igy nem tud beágyazodni, plusst a hüvely váladék is sürübb ami lassitja a spermákat! Szoval 12 ora alatt ez mind vissza állna ? Komolyan nem értem
6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 09:13

Ez egy őrület, egyetlenegy nyomi tabi miatt???

Én sem térek magomhoz, hogy ez megeshet!!!

5. marianna0917 (válaszként erre: 3. - Mézes-Krémes)
2016. aug. 10. 08:47
Természetesen el olvastam! Azt írja hogy a 2. Héten ha 12 orán belül veszem be ( pontosan 12 ora telt el) akkor nincs tehendő még védekezni se kell! Azért mi védekeztünk! Ha 2 tabletta maradt ki akkor kell 7 napig védekezni! Most megyek a patikába tesztérr , iszonyu ideges vagyok! Mindig nagyon ügyelek erre ,de most nyaralni voltunk és bekevert! 😏
4. NomNom (válaszként erre: 2. - Marianna0917)
2016. aug. 10. 08:45

Úgy lehet, hogy már egy kihagyásától lehet peteérésed.

Ez tablettától és szervezettől függ. Mielőtt abbahagytam, az utolsó hónapokban rendszeresen az volt, hogy a végén vettem észre, hogy eggyel több tabletta van mint kéne, ergo kihagytam egyszer és eszembe sem jutott sajnos. De nem lettem terhes.

Másnál meg annyira gyorsan megtörténik a peteérés, hogy egy ismerősnek hasmenés miatt nem szívódott fel rendesen és azóta anyuka.

2016. aug. 10. 08:28

Szia!

Először is olvassad el a tájékoztatót, mert minden gyógyszer más és más.


Velem ilyen számtalanszor megesett már, de az én gyógyszeremnél 12 órán belüli bevétel esetében nem csökken a fogamzásgátló hatása. Ha azon túl veszem be, akkor csökkenHET, így javasolják a kiegészítő védekezést.


Szerintem túl sok esély nincsen arra, hogy terhes legyél, de mindemellett én láttam már karón varjút... Ismerősöm terhes lett, pedig még bevenni se felejtette el.

Szóval matematikailag van minimális esélyed.


Csinálj egy tesztet, ha ennyire félsz.

2016. aug. 10. 07:32

Amugy most hogy ez történt egyfolytába azon agyalok hogy hogy lehet valaki terhes 1 tabletta kihagyása miatt ??? Tényleg elmagyarázhatná valaki! A 14. Napon hagytam

Ki a tabit pont az nap voltunk együtt , este elfelejtettem bevenni reggel potoltam . Ilyen létezik hogy a 12 orába meg érett egy pete és be is ágyazodott?? Mert a köv . 7 napban egyszer voltunk még együtt és védekeztünk! El se tudom képzelni hogy a folyamat ami normál esetben 14 napig tart az mind lezajlik 12 ora alatt 😧

2016. aug. 10. 07:28
Sziasztok! Évek ota szedek fogamzásgátlòt! Még sosem fordult elő hogy kifelejtettem, de most igen 😧 a 14. Szemet felejtettem ki , este 7 kor szoktam bevenni és másnap reggel 7 kor jutott eszembe , be is vettem rögtön . És este 7 kor ugye az esti adagot a következő 7 napban védekeztünk! Most van a szünet de eleg furán érzem magam . 2-3 napig volt barnázás és 1 napig normálus vérzés és utána semmi, de a fura hogy fáj a cicim és a hasam 😥terhes lennék? Persze csinálok tesztet holnap

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook