Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem fórum

Barátság extrákkal kapcsolatból szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
55. 2caf8744b6 (válaszként erre: 54. - Massalhangzo)
2016. aug. 13. 20:23

Igen biztosan keresni fog.

De nem azért mert szeret vagy szerelmes. Nem nem, csak úgy.

Nem kéne hagyni magad, mert nagyon nehezen lehet ebből ki lépni.

54. massalhangzo (válaszként erre: 47. - 84a3ee2842)
2016. aug. 13. 15:43

lehet, hogy fog meg keresni, ha neki ez tobb volt, ha nem, akkor jobb is, ha nem keres. reszedrol is inkabb csak sertett hiszti volt, de mar ne menj bele lazaba vele vagy massal, mert azt nem tudnad kezelni


ha megis o latni akarna, akkor tisztazd, hogy mit varsz el. ha meg tudja, akarja adni, akkor jo, ha nem, akkor ne vard, hogy hatha, hanem lepj tovabb

53. csikil4ny (válaszként erre: 46. - 84a3ee2842)
2016. aug. 13. 07:26

Ne add fel a reményt, addig keress amíg egy neked megfelelő párt találsz, ne légy megalkuvó!


Neked is minden jót!

52. 3d787b167a (válaszként erre: 51. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 21:52
Hát még ha kamu lennél....:)
51. sanyinak (válaszként erre: 50. - 3d787b167a)
2016. aug. 12. 21:50
Meg jobb mintha hihetetlen lennek... :)
50. 3d787b167a (válaszként erre: 49. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 21:25
Te nagyon hitetlen vagy.
49. sanyinak (válaszként erre: 47. - 84a3ee2842)
2016. aug. 12. 20:55
Nem hiszem, ennyivel le tudtad zarni...
2016. aug. 12. 20:43

Sajnállak. Éppen úgy fájhat a lelked, mint nekem. De bízzál magadba, Nehéz okosat mondani nem is tudok. A pince mély keressük a kijáratát.

Egyszer csak rá lelünk.

2016. aug. 12. 19:56

Még leírom, hogy lett ennek vége, hogy annak, aki hasonló cipőben jár a lila ködben... annak is tanulság legyen.

Úgy volt, hogy tegnapra megbeszéltünk egy jó kis programot (csillaghullást megyünk nézni), de tegnap lemondta. Akkor is már úgy, hogy én kérdeztem meg, mikor talizunk, erre írta, hogy jajj, sajnálja, de le kell mondania, mert egy barátjával találkozik és kárpótol majd ma este.

Jó.

Ma vártam, hogy keressen, 3kor írt, hogy végzett a mai melóval, hazamegy, megvárja még a tesóját és utána jön hozzám. Jó. Vártam, aztán 7 körül írt, hogy le szeretné mondani, mert hazajöttek a pesti barátai és me velük fog összefutni.

Na, innentől elmondtam neki, hogy soha ne keressen, még eléggé gúnyos is volt velem.

Aztán szépen mindenütt letiltottam. Engem többé ne keressen. Ennyi volt.


Ennyi még a tanulság.

2016. aug. 12. 19:44

Hát, ez nem sikerült...


Köszönöm, aki segített és velem volt, és igen, azoknak is, akik kicsit gonoszabb hangvétellel, de hozzászóltak.


Minden jót Nektek!

45. csikil4ny (válaszként erre: 44. - Massalhangzo)
2016. aug. 12. 07:18
Igen, így kellene mindenkinek viszonyulnia minden új ismerkedéshez, ahogy leírtad. A legtöbb esetben, amint te is láthatod, nem így történik...
44. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Csikil4ny)
2016. aug. 11. 20:47

neha kell egy kis tuzesseg, de inkabb azt latom, hogy a forumindito mar regota egyedul van, es rogton kapcsolatot eroltetne valakivel, akivel meg nem is ismerik igazan egymast. ha egy no azt mondja egy pasinak eloszor, hogy o nem akar kapcsolatot, csak kalandot, majd utana azt, hogy o kapcsolatot akar es erez, az azert nem egy biztos alap :D


en nem gorcsolnek ra annyira, ha jol erzem magam a masikkal, hagynek idot, majd alakul. ha rossz erzeseim lennenek, akkor megmondanam es veget vetnek a viszonynak

43. massalhangzo (válaszként erre: 40. - 84a3ee2842)
2016. aug. 11. 20:39

azert nehany randi utan neked se legyenek nagy elvarasaid, es ne eld meg ugy, hogy te milyen szerelmes vagy, hiszen meg nem is ismeritek egymast igazan. nekem is nyomaszto lenne, ha par randi utan mar egy ferfi szerelmeket vallana es elvarasokat ereztetne, ugy ereznem, hogy nagyon ra van gorcsolve mar valakire, es nem is nekem szol az egesz, hiszen nem is ismer. a lelkesedes az jo, de nem kell tulzasba esni


es nem kell magadban dulni-fulni, ha valami nem tetszik, megmondhatod neki. te teremtesz olyan helyzetet, amiben barmit elfogadsz es odavagy, melyik pasinak ne tetszene ez?


te miert nem erzed azt, hogy ha nem felel meg neked ez a pasi, nem tetszik neked a viselkedese, akkor azt kozlod, es le is lepsz?

42. csikil4ny (válaszként erre: 39. - Massalhangzo)
2016. aug. 11. 20:37
Hát én nem ezt látom a fórumindító előbbi hozzászólásaiból, de mindenki maga járja az útját. Ehhez én túl kicsi vagyok, nem szoktam a tűzzel játszani, mert elégé éghető vagyok. :) De van aki tud tűzön járni...
2016. aug. 11. 20:31
És még valami... aljas dolognak érzem azt, hogy ha tudom, hogy egy valaki szerelmes belém és belemegy mindenféle ledegradáló szexkapcsolatokba csak, hogy hátha, és ennek ellenére játszadozik... "ha majd lesz egy barátnőm" és társai... ez etikátlan. :( szerintem
2016. aug. 11. 20:26
Tudjátok, eddig azt éreztem, hogy tényleg minden szabad kis percében rám vágyik. Volt olyan, hogy volt egy fél órája, akkor is felugrott hozzám, és utána mondta is, hogy jobb lett volna, ha még marad. Most viszont elkezdett irányító szerepben tetszelegni. Biztos benne, hogy nem fogok lelépni, hogy kitartok mellette, amíg ő nem talál valakit. Na, én ezt nem akarom. Ez a mai program is, olyan jó volt, hogy kitalálta, hogy menjünk hullócsillagokat nézni. Olyan nagyon boldog voltam, hogy megyünk, hogy végre történik valami, és erre úgy mondta le, hogy ÉN kérdeztem rá, hogy mi lesz akkor ma, és ekkor mondta, hogy jaaa, közbejött neki valami jónak kinéző kis program (hazajött az egyik barátja 2 év után), és ma oda fog menni. Ezt miért nem magától tette meg, miért nem hívott fel és mondta el? Nem tartozik nekem annyival? persze, egyből jött azzal, hogy majd holnap jön, de ez már egy nagy csalódás nekem... különbenis, kezdem úgy érezni, hogy én itt egész nap rá gondolok, ő meg megvonja a vállát és élvezi teljes egóval, hogy egy nő fut utána, nem is tesz már meg semmit ezért. nem vadászik... ha szakítok, azaz eltűnök csendben az életéből talán rájöhet még... de nem sok értelmét látom ennek :(((
39. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Csikil4ny)
2016. aug. 11. 20:11

ha a puszta tenyeket nezzuk, van egy pasi, akit par hete ismer, sokat vannak egyutt, a pasi programokat szervez, vele akar lenni, es az exet is lepattintja, aki miatt allitolag szenved es vissza akarna jonni. nem randizik massal, nem hajt mas noket, csak ot


szerintem errol meg nem lehet mondani, hogy mi van, vagy lehetne-e belole jo kapcsolat vagy semmi sem lehet. mindketto kicsit megjatsza magat a masik fele, hogy o nem akar komolyat, de megis egymassal foglalkoznak

38. csikil4ny (válaszként erre: 37. - Massalhangzo)
2016. aug. 11. 19:50
Az eredményt nézve mindegy, hogy sodródik vagy erőlteti.
37. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Csikil4ny)
2016. aug. 11. 19:42

szerintem nem lehet belesodrodni egy rossz kapcsolatba, csak eroltetni olyasmit, ami nem megy es becsapni magunkat


ha valaki rossz erzesekkel teli egy kapcsolatban, azt nem ertem, hogy minek csinalja? ha meg jol erzi magat benne, akkor nincs problema


vannak olyan ferfiak, akik szeretik jatszani az elerhetetlent, vagy megjatszani a sebzett szivut, akit a no kenyeztessen vagy akar versenyezzen erte


azert nyilvanvalo ebben a tortenetben, hogy ha a pasi meg az exeert lenne oda, siman osszejohetne vele ujra. ha mas novel akarna lenni, akkor siman lehetne mas novel. ha csak arrol szolna, hogy legyen kit meghagni, akkor csak szexrol szolna. nem szervezne programokat, nem mutatna be a baratainak, nem meselne rola stb.


de nokent nem hagynam, hogy sirankozzon az exerol nekem vagy mas noket hozzon szoba. egyertelmusitenem, hogy akkor mehet szabadon amerre lat, mert nem vagyok rautalva. akkor a pali rogton abbahagyna ezeket

36. csikil4ny (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2016. aug. 11. 19:27
Na látod, erről beszélgettünk ma: így lehet belesodródni egy rossz kapcsolatba, aztán micsoda felemelő élet lesz belőle!
35. massalhangzo (válaszként erre: 32. - 84a3ee2842)
2016. aug. 11. 19:16

szerintem azert, mert elhalasztott egy programot egy nappal, ne legyen rossz erzesed, barkinek barmi kozbejohet. nem is lemondta, hanem halasztotta


de azon gondolkodj el, hogy csak akkor erdemes vele talalkozgatni, ha egyenrangu partnerkent tudod kezelni. nem neked kell teperni, es bizonygatni, hogy neki jobb lenne veled, mint az exevel, vagy massal. ha tudod ugy kezelni, hogy most jo vele, jol banik veled, alakul majd, ahogy alakul, akkor ne elemezgesd tul


de ne keruljel megalazo, kiszolgalo helyzetbe, ne hallgasd azt, hogy igy mas no, ugy mas no. akkor mondd meg neki egyertelmuen, ha massal akar lenni, szabad a palya, de akkor felejtsen el

2016. aug. 11. 19:15

Bizony le kéne, lépni. Én aztán tudom, hogy milyen nehéz.

És azt látom mint kívül álló és a saját esetem láttán, hogy ha nem lépsz majd egyszer csak ö fog.

Talán addigra én kissé meg nyugszom és majd vigasztallak. És együtt érzek veled, mert egy cipőben jártunk, csak az enyém előbb el szakadt.

De ha javasolhatok neked valamit. Néz körül amíg időbe van. Te fiatal vagy még. lelki ismeret furdalás nélkül tedd ezt. Keres kutass, néz körül a társ keresőkön. Flörtölj, másokkal is.

Talán nem lesz olyan fájdalmas a pofon amit majd kapsz. Sajnálom, hogy én nem ezt tettem. El basztam a még élhető éveimet.

Próbáld meg. Lehet ez az orvosság rá.

2016. aug. 11. 18:40
Köszönöm a hozzászólásaitokat, igen, igazatok van.
2016. aug. 11. 18:37
Ma lemondta az esti programunkat. Nagyon rosszul esik. Holnapra tette át. Már beleéltem magam, de nem igazán pattoghatok, tudom :( nagyon érlelődik bennem, hogy le kell építeni.
31. Xobacicus (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 11. 15:46

Szia!

Sajnos,aki benne van nyakig nem tud reálisan látni a lila ködtől.

Ha egy férfinak kellesz,akkor bármi áron kellesz és nincs közben más nő,nincs olyan,hogy laza,mert akkor azon fogja törni magát,hogy minden áron veled legyen és ezt hirdetné ország világ előtt!


Lehet,hogy tetszel neki nem kétség,akkor ennyit sem foglalkozna veled,de valami mégis hiányzik neki belőled és ez hosszú távon is megmaradna.

Én megkérdezném,hogy mit akar a jövőben és ha a helyzet változatlan,akkor bármennyire fáj is,de el kell engedni. Kevesebbet fogsz szenvedni,mert még szinte nem is vagy benne.


Ebben az a lehetőség is benne van,hogy hátha rájön idővel,hogy mit veszített.

Ha meg nem,akkor megvan a kérdésre a válaszod!

Sok szerencsét kívánok neked!

2016. aug. 11. 10:46

Igen Lépj ki amíg nem késő.

Fáj de tedd meg, mert egyre nehezebb lesz.

29. ina87
2016. aug. 10. 17:26
ha úgy érzed mégsem jó akk lépj ki belőle te magad iránydics és ne a hapsi te magad dönts h meny időd van ha nem jo ítéld meg akk most lépj ki
28. barbimariposa (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 10. 13:11
Végigolvasva a történetedet, én úgy érzékelem, hogy 3 évnyi csalódás és tudatos elszigeteltség,szerelmileg elhidegültség után könnyen odaadtad magadat az első olyan férfinak, aki képes volt kellő rámenősséggel áttörni a páncélodat, amellyel védted magadat. Eleinte ő volt a rámenősebb, ám most te vagy az, mert túl hamar hagytad hogy az érzelmek eluralkodjanak rajtad, illetve túl hamar odaadtad magadat a pasinak (4 randi nekem korai, ne haragudj). Sajnos a férfiak jobban vágynak azokra a nőkre, akikért küzdeni kell és akik nem kínálják tálcán magukat. Sajnos te két fő hibát követtél el: túl hamar és túl sokat mondtál el az érzelmeidről, illetve arról hogy nem tudod őket irányítani. Máspedig túlságosan látható a befeszülésed, amit ő is érzékel rajtad és látható nemtetszést vált ki mindkettőtökből, miközben az elején te mondtad, hogy nem szeretnél semmi komolyat, amely által eléggé ellentmondásos embernek tűnsz. Szerintem egy nőnek legyen méltósága és ha azt látod, hogy a másik nő bűvöletében él és te csak pótlék vagy, akkor lépned kell, de gyorsan. Egy ember egyetlen egy dolgot tud tőled elrabolni, amit soha többé nem tud visszaadni, az pedig a TE IDŐD! Ne hagyd egy hozzád nem méltó embernek, akinek csak szexre vagy jó, hogy rabolja a te drága idődet! Akinek tényleg kellesz az kimutatja érzelmileg is, nem csak üres szavakban.Javaslom legközelebb ne legyél olyan, aki túl hamar felfedi a kártyáit, mert abban nincsen semmi izgalom.
27. 2caf8744b6 (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 10. 12:32

El olvastam az egész történetedet.

Én nem vagyok olyan fiatal mint te. De amit átélek arra nincs szó.

És nem először azt is meg kell mondjam. Annyi jel volt arra, hogy nem igazán vállal fel. De mégis én mindég találtam valamit amivel meg magyaráztam saját magamnak, hogy ez nem az aminek látszik.

6-7 éves kapcsolat volt.

És én hagytam sodródni magam, mert egyedül voltam és jó volt minden csak legyen biztos pont az életemben.

Most már tudom, nem biztos pont volt csak egy paca. Nagyon nehéz most nekem, mert persze rá lelt a szerelemre, fel vállalja, mutogatja mindenkinek. Még az én általam meg ismert barátoknak ismerősöknek is mutogatja. Azok meg gratulálnak neki. Szóval ne várd ezt meg, mert ez aztán meg alázó és olyan fájdalom amit nem tudom hogyan lehet túl élni. Én át éltem ezt már 9-éve, hidd el még az is fáj. De ez hát ez már a végét jelenti. Ne várd meg ezt. Lépjél ki de gyorsan amíg bírsz, így is fájni fog. De talán még neked jön az aki szeret, és boldog leszel.

26. csikil4ny (válaszként erre: 19. - 84a3ee2842)
2016. aug. 10. 08:39

Én egy ilyen helyzetben kiszállnék, de rögtön (mondjuk bele sem mennék, de a te esetedben ez tárgytalan). Hogy miért? Egy férfi, aki másért van oda, soha nem fogja ugyanazt az érzést érezni azért aki épp hiánypótló, ez csak a mesékben létezik. Ha veled marad is, előbb-utóbb jön egy másik nő, akiért fellángol és óhatatlanul jön a megcsalás, még csak hibáztatni sem lehet érte....


A másik amihez még hozzászólnék: nincs olyan, hogy barátság extrákkal. Van férfibarátom, idestova 15 éve, de eszünkbe nem jutna összefeküdni, még csak nem is teszünk kétértelmű megjegyzéseket egymásnak, akivel késztetésed van akár csak flörtölgetni is, az nem barát, az férfi-nő kapcsolat.


Tehát a javaslatom: hagyd elmenni és keress most már egy olyan partnert, akivel egy szinten vagytok a párkeresés terén. Sok szerencsét!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook