Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te melyikben élsz? Ezt szereted vagy ha tehetnéd a másikat választanád? fórum

Te melyikben élsz? Ezt szereted vagy ha tehetnéd a másikat választanád? (tudásbázis kérdés)


1 2
52. gummimmaci (válaszként erre: 51. - Gummimmaci)
2016. aug. 18. 13:37
De a postagalamb is megteszi! :)
51. gummimmaci (válaszként erre: 50. - Michelle.r)
2016. aug. 18. 13:36
Szivesen kipróbálnám. :P ;) Küldesz egyet postán?
50. michelle.r (válaszként erre: 49. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 20:35
Mit szólnál egy poligráfhoz? ;)
2016. aug. 17. 20:13

*popcorn*

*cola*


Még valamit esetleg?

48. Mezei Virág (válaszként erre: 47. - Michelle.r)
2016. aug. 17. 16:08

hehe!

A 42-be én is ezt tettem be!

Kólát nekem is! :D

47. michelle.r (válaszként erre: 41. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 16:03

"

7. gummimmaci 2015-08-01 09:01

Csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számíthatok, mert nem szeretnénk nagy adósságba kerülni. Az esküvőre elég nagy kölcsönt kell felvennünk és ha nem tudjuk visszafizetni, az nagyon nagy baj. :( "


Persze, persze, nem rólad szólt :) Mesélj még. Addig én hozok kólát, és pop-cornt :DDDD

46. Mezei Virág (válaszként erre: 44. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 15:59

:) Addigra meg is jöhet a józan eszed!

Talán sikerül jobbá tenni az életedet is.

45. Mezei Virág (válaszként erre: 43. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 15:57

Nincs semmi, csak kissé hazudós vagy. Nem jó tulajdonság. :(

Még itt a fórumon sem. Főleg, ha a kérdéseidre használható választ vársz.

44. gummimmaci (válaszként erre: 43. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 15:56
Ha 10 év múlva lesz esküvőm akkor is ugyan ez lesz a helyzet. Meg akkor is ha 3 hónap múlva lesz.
43. gummimmaci (válaszként erre: 42. - Mezei Virág)
2016. aug. 17. 15:54

Ezt én írtam. És akkor mi van?

Ha majd oda kerül a sor.... ez lesz.

42. Mezei Virág (válaszként erre: 39. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 15:41

Rád tartozik a magánéleted, csak akkor mi a fenének teregeted ki?

Aztán meg ugye letagadod...

De az írás megmarad ám!

Igazat is tudsz néha szólni? Miért nem vállalod fel, amit leírtál?


"Csak azért kérdezem, hogy tudjam mire számíthatok, mert nem szeretnénk nagy adósságba kerülni. Az esküvőre elég nagy kölcsönt kell felvennünk és ha nem tudjuk visszafizetni, az nagyon nagy baj. :("

2016. aug. 17. 15:41
Az a fórum is arról szólt, hogy plusszal vagy minusszal zárult az esküvő. Erre meg már rögtön jöttetek azzal h minek stb. Szóba sem került közöttünk. Én érdeklődtem. Meg többször is barátom problémáját irtam le...meg amit tudtam. Hiába mondtam h nem nekem lesz...jöttek azoka nagyonokosok és mondtát h ja igen most jön az hogy a ennek a rokonnak meg annak mi?-hát igen. és akkor mi van????? Most is feltettem egy kérdést. "Te melyikben élsz? Ezt szereted vagy ha tehetnéd másikat választanád?"- errre válaszolj, éss ne amagánéletembe vájkálj!-Kösziiiii. Az, hogy egy-egy normális hozzászólónak írok még mást is, az nem rád vonatkozik, hanem arra akinek irtam, nem másra. Nem abba kéne belekötni, hanem az eredeti kérdésre fókuszálni akármilyen nehéz egyeseknek!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. aug. 17. 15:38
A szín igazságot meg leírni nem lehet, mert máris a "rosszakarók" meg a "direkt hülyeséget írók" elviszik másfelé a fórumot. Gondolom már mindenki összefutott ilyennel. A magánéletem csakis rám tartozik! Amit kiírok, arra várok választ és nem életvezetési tanácsot várok. Véleményt!
2016. aug. 17. 15:36
Mindig mondtam, hogy nem magam miatt kérdezem, csak érdeklődöm. Nem volt esküvő, nem is ter4veztük, csak kérdeztem.... már érdeklődni sem lehet?
38. Specially (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2016. aug. 17. 10:00

Mostanában mindenki ide jár hazudni? Annyira ráérhetnek ilyen hülyeségekre..vagy ez vmi mentális zavar?

Én is pont arra gondoltam,hogy oda koltozok ahol ő lakik ha ez így megy :D

37. michelle.r (válaszként erre: 36. - Specially)
2016. aug. 17. 09:48

Váááááóóóóóó, ezt nem tudtam, de emlékszem, hogy tavaly oldalakon át próbáltuk, hogy ne rendezzen hitelből lagzit, ha egyébként is kevés a pénzük. Akkor 20 éves volt.


Most ránéztem a fórumaira, 2010-ben a pasija arra kérte, hogy várjon rá egy évig, amíg ő kicsajozza magát. Ezek szerint akkor 15 volt? :D


Egész magabiztosan közlekedik a tér-idő kontinuumban ;)

36. Specially (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
2016. aug. 17. 09:23

Na most néztem hogy eskuvos forumban 20 es 28 évesek babásban meg már 26 meg 32.

Miert kell itt minden második embernek hazudni?

35. michelle.r (válaszként erre: 34. - Gummimmaci)
2016. aug. 17. 08:34
Máris tönkrement a házasságod! 🤔 Hahhhh, remélem, végül nem hajszoltad bele magad a hitelbe?
34. gummimmaci (válaszként erre: 33. - Specially)
2016. aug. 16. 21:27

:(

Sajnos igazad van. :(


Am. vége. Ő mondta ki. :(


Azt hiszem ennek ellenére hiányzik nagyon. :(

33. Specially (válaszként erre: 31. - Gummimmaci)
2016. aug. 15. 11:17

Az ilyen nem fog változni,foleg ha mar idosebb..én nem tudnék rá ferfikent tekinteni.Keresett egy anyuka pótlékot de hol vagy te mint ember és társ?

Én 4évig voltam ilyen emberrel gondoltam fiatal tud változni ha külön élünk. De addig se jutottunk el mert nem volt hajlandó az anyukája szoknyajat elengedni.Persze minek is mikor mindent megkapott csak ne menjen sehova mert akkor anyuci maganyos marad.Egy zsák szemetet nem vitt le,egy szendvicset,kakaot nem csinalt magának.Sokaig küzdöttem ellene de mindig en jöttem ki szarul mert amire nemet mondtam az anyja megcsinálta es en lettem a szemét :D

Hagyd a fenébe te nem egy haztartasi robot vagy meg az ő ágyasa lakjon anyukajaval en még bunko módon azt is hozzá tettem hogy aludj anyaddal.

Sajnalom az ilyen embereket de egy életünk van ne szenvedessel toltsuk ha nem muszáj főleg egyedül erolkodni míg a másik leszar*a te is tudod hogy fölösleges.

32. Mezei Virág (válaszként erre: 31. - Gummimmaci)
2016. aug. 12. 19:59
Na és elköltöztél már? Eljött az idő!
31. gummimmaci (válaszként erre: 30. - Specially)
2016. aug. 12. 14:40

Kiszolgálja-e? Amikor csak telefonál, az anyukája csapot-papot mindent ott hagy és indul....


Már ne is haragudjatok, de én ezt nem fogom csinálni! és nem is akarom! Bakker...nanemár. Nekem is van éppen elég dolgom, ő is segíthetne nekem nem csak én neki... nem igaz?

30. Specially (válaszként erre: 28. - Gummimmaci)
2016. aug. 10. 21:40
Akartam is kérdezni hogy őt anyukája otthon kiszolgálta?
29. unom (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2016. aug. 10. 21:31
Elég hosszúra hagytad a láncot?
28. gummimmaci (válaszként erre: 27. - Specially)
2016. aug. 10. 21:27
Ő szerintem úgy gondolta, hogy a nő azért van h kiszolgálja a pasit. (Ahogy elnézem a családját, ezt tapasztaltam) sajnos :(
27. Specially (válaszként erre: 23. - Gummimmaci)
2016. aug. 10. 21:15
Mert neked most az a munkad hogy neki ugralj? A hazvezetonoje vagy?
26. Mezei Virág (válaszként erre: 24. - Gummimmaci)
2016. aug. 10. 20:30
Kutyából nem lesz szalonna! Ígérgetni, hitegetni meg könnyű.
25. kristo_f (válaszként erre: 2. - Gummimmaci)
2016. aug. 10. 18:14

Nőnek a konyhában a helye és a gyerekneveléssel foglalkozzon.

Majd ha füttyentek jőjjön be hozzám

2016. aug. 10. 17:35
VAgyis. Egy utolsó esélyt megérdemel. Leülök vele megpróbálok komolyan beszélni ezekről a dolgokról, elmondom h én hogy gondoltam, hogy csinálnám, és abból én nem engedek, eleget engedtem már. Ha ez igy nem jó neki vagy nem jön be akkor ennyi volt, nincs jövője a kapcsolatnak.
23. gummimmaci (válaszként erre: 22. - Specially)
2016. aug. 10. 17:34

Hogy mi történik ha elmegyek dolgozni? -megmondom. Nem tudok neki úgy ugrálni ahogy ő fütyül. Ahogy ő mondaná: "Nem úgy állsz a munkához ahogy kéne"


:(


OKé, értem, ezek szerint nem én vagyok a lusta városi, hanem ő az elkényeztetett falusi.

Eddig azt hittem, h falusiaknál ez a normális, csak nekem nem jön ez így be. Köszönöm a hozzászólásokat, csak biztos szerettem volna lenni a dolgomban, amit most megerősítettetek. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook