Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melír vörös hajba fórum

Melír vörös hajba (beszélgetős fórum)


7. MZsanett (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2016. aug. 9. 12:08
Nekem régen vörös hajam volt szőke melírrel. Eddig a legjobb frizurám volt.
6. Loretta16 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2016. aug. 9. 11:08
Inkább sötétebb vörös, olyan bordós. A szemem zöld, a bőröm világos. 40-es korú vagyok, tehát annyira extrémet nem akarok, inkább valami "lágyítót".
2016. aug. 9. 09:47

Nekem pár hónapja a mahagóni vörösbe élénk, szinte már pirosas melírt tett a fodrásznőm. Ezzel az egész hatás világosodott.

Hogy kapcsolódjag Cucicsillag bejegyzéséhez, az én bőröm világos és a szemem színe zöldes.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2016. aug. 9. 09:15

A vilagos melirrol bizti lebeszeltek volna :)

meg a spice girls krszakbol maradt rank.

Az intenziv, az az intenziv rezvorost takarja vagy milyen arnyalat vagy?

En a multkor rakerestem,hgy voros hajba melor es egy csomo otletet dobott ki a gugli. Sok mindentol fugg, alapszined, borod szine, szemed szine. Barnat monnyuk tuti nem kevernem bele.

2016. aug. 9. 08:51
Nekem anno alul fekete volt, felül vörös és ciklámen melír volt benne.
2. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2016. aug. 9. 08:40
Sotetebb vagy vilagosabb voros?
2016. aug. 9. 08:32
Sziasztok! A hajszínem évek óta intenzív vörösre van festve, és szeretnék változtatni egy picit. Mindenki azt mondja, jól áll ez a szín. Ezért azt gondoltam, tetetek bele valamilyen melírt, csak nem tudom milyet. Szőkét biztosan nem akarok. Van ötletetek? Esetleg képet vagy linket küldenétek? Pl.valamilyen barna? Vagy mi illene hozzá, ami nem közönséges? Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook