Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lüktető fájdalom a hát felső részén mitől lehet? fórum

Lüktető fájdalom a hát felső részén mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 9. 18:48
idegbecsípődés?
7. mandulacska2 (válaszként erre: 6. - Jajjj)
2016. aug. 7. 12:49
Köszönöm.:) Akkor az elképzelhető, mármint az ideg. Vagy még huzatra gondoltam, de akkor az állandóan fájna.
2016. aug. 6. 22:29

Lehet valamit nyom a baba. Akár egy ideget, akár mást. Az én babám holnap lesz 7 hetes, de az ujjaim még mindig zsibbadtak.

Sanszi: az én jóslóim a pocakomat húzták össze valahogy, keményedett. Ez nekem is már a második trimeszterben volt, főleg ha megerőltettem magam.

5. 937a2a883a (válaszként erre: 4. - Mandulacska2)
2016. aug. 6. 21:08
Lehet meghúzódott, vagy csak már nehéz neki a súly és ilyen érzetet kelt. De lehet több oka is. :)
4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - 937a2a883a)
2016. aug. 6. 20:22
köszi. Hát akkor majd kiderül. Ez nem egy klasszikus tünet szerintem se. Csak nem értem, hogy akkor mi.
3. 937a2a883a (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2016. aug. 6. 20:00

A hátfájás sokszor a terhesség velejárója. Ezt így nem lehet megmondani, hogy nálad épp mi. Amúgy a jóslófájás többnyire derékba és hasba sugárzik, nem tarkóba és a hát felső részébe.


Mindenkinél minden más. Pl amit valaki jóslófájásnak ír, nálam az már kb 20. hét óta terhességi tünet. Viszont most már nekem is vannak erős jóslóim, ezért is vagyok kórházban, mert csak 31+4 hetes vagyok.

2016. aug. 6. 19:52
Volt valaki, akinek a terhesség végén jelentkezett olyan erős lüktető fájdalom a hát felső részén? Jellemzően akkor jelenik meg, amikor leülök. És nagyon fájdalmas. Nem állandó, de már 1 hete fennáll, és sokszor ha állásból leülök. Most ma már a tarkómba is kisugárzott, és nagyon fáj ilyenkor. És egy időn belül elmúlik. Lehet ez jóslófájás? 38 hetes vagyok.
2016. aug. 6. 19:50
Lüktető fájdalom a hát felső részén

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook