Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Áttöréses vérzés mitől lehet? fórum

Áttöréses vérzés mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


3. Judit36 (válaszként erre: 2. - MsVikus)
2016. aug. 5. 17:07

Nem ezt a márkát szedtem hajdanán.

Vérezgetés simán előfordult kezdetekkor, ameddig "be nem állt" rendesen.

Azt gondolom, hogy nem biztos, hogy rögtön így az elején jó ötlet "kavarni" a szedését illetően.

Azért csak hormonbigyókról beszélünk, de nem vagyok szakember, szóval csak ráagyaltam kicsit.

2016. aug. 5. 16:37
Jangee fogamzásgátló tablettát szedek, a második levél 16. tablettájánál járok. Ezelőtt sosem szedtem még hasonló készítményt. 5. napja gyenge menstruációs jellegű áttöréses vérzésem van, az első 2 napban ez görcsökkel is járt, nem tűnik úgy, hogy múlni akarna. Az orvosommal, mielőtt szabadságra ment, abban maradtunk, hogy folytassam a szedését, mert az első hónapokban ez normális, ám a következő két hétben nyaralni megyünk és ez a gyenge vérzés is kellemetlen. Mennyire normális a napokig tartó áttöréses vérzés? A másik kérdésem, hogy ennek a levélnek a beszedése után nem terveztem megtartani a 7 napos szünetet pont a nyaralás miatt, hanem folytattam volna a 3. levelet, úgy informáltak, hogy 1-1 ilyen belefér, viszont nem tudom, hogy ilyen áttöréses vérzéssel megtehetem-e. Ha valakinek van vmilyen tanácsa vagy tapasztalata, szívesen venném!
2016. aug. 5. 16:36
Áttöréses vérzés! Help!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook