Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehezen átjárható petevezetővel, babára mennyi az esély? fórum

Nehezen átjárható petevezetővel, babára mennyi az esély? (beszélgetős fórum)


2016. aug. 13. 18:34
Barátnőméknél is ez volt, egy ideig sikertelenül kísérleteztek, aztán egy petevezeték átfúvás után azonnal sikerült nekik. Azóta már második is született..
2016. aug. 11. 11:15

Semmi esetre sem szabad elkeseredni.Halottam mar olyat,hogy sikertelen lombik utan sikerult a baba,holott mindketto petevezeto el volt zarodva,meg olyat is hogy tokeletes atjarhatosag ellenere sem sikerult eddig.

A legfontosabb a hit es hogy ne adjatok fel.Ha megsem sikerul igy osszehozni a bebit,meg mindid van jopar mas megoldasi lehetoseg(inszeminacio,lombik)

Hajra,sok sikert!

2016. aug. 11. 09:40
koszonom lanyok !
2016. aug. 9. 12:09
Sziasztok! Nekem az egyik nem átjárható így kb. fél évvel műtét után sikerült a terhesség. Egyik ismerősömnek egyik sem átjárható mégis sikerült a baba. Ne adjátok fel sikerülni fog.
2016. aug. 4. 14:31
Szerintem ez mindenkinél más, talán szerencse kérdése is. Unokatesómnak nem jött össze, sajnos egyre rosszabb lett, így a végén mindkettő vezetéket kivették nála.
2016. aug. 4. 08:42
az aviva torna az , probaltam attol nyilt meg ennyire , de meg most sem tokeletes ...
2016. aug. 4. 08:36
Van egy torna erre, nem tudom szabad-e itt írni a nevét. Azzal állítólag megnyílnak a petevezetők.
2016. aug. 4. 08:35
kedves mindenki , szeretnek toletek tapasztalatokat gyujteni , a mult honpaban derult ki , hogy a petevezetom nehezen atjarhato , nektek sikerult igy a baba ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook