Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
2634. Titánia83 (válaszként erre: 2633. - Aranynyuszi)
2010. dec. 14. 21:27
Ez tényleg szuper! Egyetlen kitétel, párkapcsolatban élők az ideális társat már ne hallgassátok. :) Mert azt már nem kell bevonzani. ;)
2010. dec. 14. 20:49

[link]

itt az összes rész :)

2010. dec. 14. 20:33

Mind tudjuk ezeket,csak nem könnyű nem odafigyelni,nem stresszelni..

Kismorzsának is sikerült :) Nekünk is fog!!!!

Én pont emiatt nem foglalkozom olyan dolgokkal amiről néha írtok,mert néha jobb nem tudni a dolgokat..mint a gyógyszer mellékhatásait sem olvasom el soha,mert az ember képes produkálni ezeket :)

Én mindig is féltem attól,hogy ha lesz valaki az életemben akivel szeretnénk gyereket,na pont akkor nem lesz...és tessék..

Halgattam tegnap Balogh Béla meditációs zenéjét,próbáljátok ki,teljesen más napom volt ma ennek hatására.Elaludtam közben,de ezt alvás közben is lehet hallgatni!

Egy fontos mondat van benne,hogy ha bántanak az emberek ,nézz magadba,mert te vagy ennek az oka.

A munkámban ez fontos,mert annyira stresszes,hogy szerintem ez is közrejátszik a teherbeesésben..

Nagyon jót tett nekem,egész másként álltam az emberekhez,és ők is hozzám!Rendesek és kedvesek voltak..

Szép nap volt,pedig a gettóban voltam:D

A hullámvasút reméljük fennnnnttttt álllll megggggggggggg :))))))))))))))))))

2631. Titánia83 (válaszként erre: 2616. - B.trix13)
2010. dec. 14. 18:25

Még valami eszembe jutott. Az a baj az Egónkkal, hogy dátumhoz akarjuk kötni egy kis Lélek földi útjának kezdetét. Én is akartam a szülinapomon pozitívat tesztelni, és akkor pont decemberben, a Párom szülinapja körül szültem volna. Annyira erős akarattal és hittel meg is kaptam azt a pozitív tesztet pontosan a születésnapomon! És elvetéltem. Megtanultam, hogy nem irányíthatok mindent. Hogy a Titok is fene nagy tanítás, hogy megkaphatsz bármit, de milyen áron? Amíg valami csak rajtam múlik, addig működik a dolog. De amikor már máson is, jelen esetben a Gyermekemen, akkor már nem szabad belenyúlni a természet törvényeibe.


Jó tanács, tapasztalatból írom. Hagyd, hogy abban az időben foganjon meg a Babátok, amikor Ő akar. Nem szabad dátumhoz kötni. Hagyd, hogy meglepetés legyen, amikor beköszönt a csoda az életedbe. Tudom, régóta vársz már rá, de ha a szívedben él a vágy, az már azt jelenti, hogy készülőben van a Gyermeked... Te pedig annyit tegyél meg, hogy készítsd fel a testedet. Csinálj egy életmódváltást, egy méregtelenítést, fedezz fel egy új sportot, tanulj meg egy táncot, és élj az életért, azért, mert szép az élet. Első sorban magadért és a Párodért. Találd meg, amitől boldog vagy a Babácskától függetlenül is. És hidd el, hogy egy ilyen kiegyensúlyozott, boldog Anyához örömmel fog majd jönni a Baba. Érted mit akarok írni?


Légy boldog, és legyen meglepetés a Csoda!

Ölellek

2630. Titánia83 (válaszként erre: 2626. - B.trix13)
2010. dec. 14. 18:17

Hú,ez számomra is ismerős. Ebbe zuhantam a nyáron.

Figyelj, de ebből csak saját magunkat tudjuk kirántani! Kell egy cél, amiért hajlandóak vagyunk felállni a legmélyebb gödörből is. És ha túl erős a babatéma, akkor találni kell mellette más célt. Maradjon az is meg célnak, de kell egy erősebb, ami minden figyelmet leköt, ami átsegít a mindennapokon. És a rohanó mindennapokban egyszer csak (nem) mellesleg megfogan egy édeskicsi Babóca... És az élet újra teljes lesz!

2629. Fille
2010. dec. 14. 17:06
Beatrix, lehet h tényleg a hozzáállásodon kéne változtatni, és becsapni a szervezeted. meg kell próbálni nem gondolni arra h amikor együtt vagytok, abból baba lehet, csak a lényegre figyelni. lehet h ha jobban elengeded magad, minden rendben lesz egy rövidebb idő után.
2628. Titánia83 (válaszként erre: 2627. - Macska01)
2010. dec. 14. 15:40

Nagyon sajnálom. :( Egy ismerősöm mesélte, hogy náluk is ez volt, sok évi hiába való próbálkozás, vetélések. Aztán lemondtak a gyermekről, és valahol a 15. házassági évfordulójuk körül megfogant a baba, és meg is született. És még utána még egy.

Hogy miért ennyi idő?

Azt csak a Magasságos tudja...

2627. macska01
2010. dec. 14. 15:29
Igen, nehéz ez a sok évi várakozás. tényleg igaz az a kozm.,hogy egy nő mindenre képes azért is ,hogy legyen és,hogy ne legyen azért is. Nekem 8 évi prób.után 5 vetélésel is úgy gondolom,hogy talán ránk néz a szerencse és mivel igazából semmi gond.nem találtak,lehet,hogy spontán is össze jöhet.Mi a 2011 évet nyaralással és csavargással fogjuk tölteni,mivel három hete vetéltem megint el,meg amúgy is. A párom azt mondja,ha nem sikerülne ő így is le tudja velem élni az életét. Ez jó érzés és most csak ez számít.
2626. b.trix13
2010. dec. 14. 14:17
Nem a saját életünket éljük. Leragadtunk valahol, ahonnan nem tudtunk kilépni. Egy problémában, élethelyzetben. Sokszor ez tudatosan nem is érzékelhető. Annyit érzünk csak, hogy nem mennek a dolgok, nincs életcél, az élet értelmetlenné, kilátástalanná vált. Említettem már a tanult tehetetlenséget, amikor valamilyen negatív környezethatás vagy élettapasztalat hatására kialakul a közömbös és cselekvésre képtelen állapot.
2625. Ágio8405
2010. dec. 14. 10:23

B.trix mindenkinek vannak nehezebb napok de tudom hogy Te is tullendülsz rajta mert erös csaj vagy:)

Nincs miért bocsánatot kérned, mindannyian jövünk ide depisen is. Hidd el leszel Te is boldog kismami még.

Igaza van Dondinak, bár ezzel a görcsöléssel nem értek egyet, mert aki több éve vár babára az nem tud már nem görcsölni. Amugy ismerek nem 1 csajt aki ugyanugy görcsölt épp abban a ciklusban is és mégis sikerült. Az összes inszem és lombik is ilyen, mivel az a 2 hét arrol szol hogy jaj sikerült vagy nem, és mégis sokaknak sikerül.

A stressz mondjuk lehet tényleg ne tesz jót. de ez szerintem azokra igaz akiknek a meloja nagyon stresszes vagy az életmódja.

2624. dondi79
2010. dec. 14. 09:55
B.Trix semmi baj nyugodtan mond ki vagy írd le mi fáj,bár véleményem szerint nem szabadna ennyire görcsösen akarni a babókát mert akkor azért nem jön össze.Sajnos sokan vagyunk itt akik babát akarnak,de csak várunk-és várunk.Én is csak bízok hogy jövőre kismama lehetek újból.még a 6ik műtétemet megvárom ami januárban vagy februárban lesz és csak reménykedni tudok,hogy hamar ősszejön.Sokat szenvedek én is,lelkileg a baba elvesztése végett is,meg amik utána következtek,de hidd el és sem görcsölök rajta,hogy na most teherbe esek,most nem,most igen...ez lelkileg nagyon meg visel téged hidd el,és saját magad idegesíted fel rajta,és ezért nem jön össze.neharagudj hogy ha esetleg most megbántottalak,de csak jó tanácsot akartam adni.Tudom nagyon nehéz de össze fog jönni nekünk is.Csak türelem kell hozzá,és egészség.!!Bízok benne ennyi szenvedés mellett nekem is összejön!!Na de miért ne jönne össze!Mindekinek összejön csak nekünk lassabban.puszillak és kitartást kívánok!!
2623. b.trix13
2010. dec. 14. 00:22
holnapra össze szedem magam.:)
2622. b.trix13
2010. dec. 14. 00:21
bocsánat lányok
2621. b.trix13
2010. dec. 14. 00:21
igen így kell lennie.jövőre remélem találok egy orvost és rendbe teszi a dolgokat.de most örülnöm kell hogy megyünk haza.csak ma ez egy ilyen gyenge nap.
2620. b.trix13 (válaszként erre: 2619. - Ágio8405)
2010. dec. 14. 00:18
bárcsak így lenne.csak már egy orvos kicsit megnyugtatna.lehet az kellene csak nekem.és vissza jönne a hitem.
2619. Ágio8405
2010. dec. 14. 00:08
Sajnos mást nem tudunk csak bizni és hinni benne... Gondolj arra hányaknak sikerült már mégis sok-sok év után mért ne sikerülne nekünk is. Annyi hogy nekünk többet kell tenni érte mint másoknak. Sajna nekünk nem elég a hancur de hidd el kárpotol majd az élet minket érte. Kitartás erö és pozitiv hozzáállás kell hozzá. Biztos szerintem hogy lehet gyereked mert nagyon nagy gond nem lehet nálad, csak sajan nem vizsgáltak ki rendesen. Lehet csak egy olyan könnyen orvosolhato dologrol van szo nálad is mint a pco. Szerencsére a mai fejlett orvostudomány szinte mindenkinek tud "csinálni" babát.
2618. b.trix13
2010. dec. 14. 00:02

hu lehet inkább lefekszem mert már sokat agyaltam.utálom magam most hogy gyenge vagyok.hogy nem tudom össze hozni a babát.hogy csak imbolygok.

a varázs is elszáll nem lehet varázslatos a baba várás. és még meg is kell szenvedni érte.tudom hogy megéri.de akkor is

2617. b.trix13
2010. dec. 13. 23:59
hát jó lenne ha ugy lenne ahogy mondtad.és ha nem és ha nem lehet babám.az is benne van a pakliba.
2616. b.trix13 (válaszként erre: 2613. - Ágio8405)
2010. dec. 13. 23:59

néha olyan nehéz hinni.és bízni.pont ezért nehéz.

mert nem érti meg az ember fölég több év után .én nem tudom hogy most az ünnepek de úgy lemerültem.

pedig várom hogy otthon legyünk.csak sajnálom hogy amit terveztem hogy babóval térek haza az ünnepekre nem jött be.pedig hittem akkor ezek után hogy higgyen az ember.

2615. Ágio8405
2010. dec. 13. 23:45
Dondi azt mondják nem vészes csak kicsit kellemetlen. Örülök hogy lassan vége ennek a rémálomnak nálatok. Biztos megint hamar összejön a baba és most minden rendben lesz:)
2614. dondi79
2010. dec. 13. 23:29
sziasztok.Ma beszéltem a dokimmal.A héten meg kell jönnie a havimnak,és megyek hogy levegye a spirálom.Mert állítólag úgy nem fáj ha leveszik a spirált a vérzek.Nagyon félek tőle.Ha ezen túl vagyok akkor januárban,vagy februárban csinál 1 hiszteroszkopot./tükrözést/,hogy körbe nézzen.HA minden ok belűl akkor még 1 hormon vizsgálat ha az is ok jöhet a baba!!!Jajj csajok el sem hiszem,hogy közeledek a műtétek végére,és lassan kezdhetem a baba prodzsektet.Na de a sprál levételtől nagyon félek.Remélem nem fog fájni!!Jobbulást kívánok mindenkinek,és millió puszim nektek
2613. Ágio8405
2010. dec. 13. 23:29

Btrix. Remélem jövöre jobb évet zárunk mindannyian. Nem szabad annyiban hagyni a dolgot. Még ha bonyolult is másik orvos és komoly kivizsgálás kéne neked. Harcoljátok ki. Olyan jo lenne ha jövöre egymás után babásodnánk mind

és akkor átmennénk kismama forumba aztán meg kisbabás forumba:) Csak hinni kell benne és hátha teljesül.:)

2612. Ágio8405
2010. dec. 13. 22:45
Én jól vagyok még dugogatom a hüvelytablettámat ami visszaállitja a ph-t. Ez nagyon szar nem is értem hogy lehet iylen hülye alakut csinálni ebböl tök nehéz felrakni:( Tegnap még ketté is tört, na de ez van megbirkozok vele. Hétfön megyek kontrollra remélem már eltünt az a fránya candida és akkor januárban átjárhatósági utána meg megkapom a merckforminomat végre:)
2611. Ágio8405
2010. dec. 13. 22:43

Fille remélem minden rendben lesz, de mindenképp akkor derül ki ha voltál orvosnál addig felesleges találgatni.

Erus a diétát is tartod? Azt mondják csak 2 együtt hatásos.

2610. Fille
2010. dec. 13. 18:53

Sziasztok! MA jártam itt az oldalon egy másik fórumban is, és így merült fel bennem a kérdés. Lehetséges, hogy azérrt van baj a hormonjaimmal, m koraszülött voltam nagyon, abban sem biztak hogy megmaradok? És sztetek kell tartanom majd attól, h a leendő babával is gond legyen? Egyébként mikor egyszer belekezdtek a vizsgálatokba, akkor volta hasi ultrahangon, és azt mondtk, hogy nagyon kicsi a méhem, akkora mint egy 11 éves kislányé (én akkor álltam meg a növésben). Úgyhogy lesz miért aggódnom, Talán ezért is félek annyira most a dokitól, nehogy azt mondja h nem lehet babám...

Ti remélem jól vagytok.

Szép estét.

2609. 2d53803228 (válaszként erre: 2604. - Ágio8405)
2010. dec. 13. 12:35
Még mindig szedem, folyamatosan kell szednem. Most már 3 hónapja meg 2 hete szedem.
2608. b.trix13 (válaszként erre: 2607. - Ágio8405)
2010. dec. 13. 11:51

nem a nézet eltérés miatt aggódom hanem kiderült hogy beteg és most ö az első.tehát hogy meggyógyuljon.így én nem jöhetek a nyávogásaimmal..

így értettem.

2607. Ágio8405
2010. dec. 13. 11:36
B.trix ne aggodj biztos minden rendben lesz és jol fogjátok magatokat érezni. Anyosoddal kapcsolatban meg türelem, számolj el 10-ig magadban mielött mondasz valamit:) Gondolom ritkán találkoztok ne legyen nézeteltérés, föleg igy karácsonykor.
2606. b.trix13
2010. dec. 13. 11:29

szeretném magam jól érezni amikor otthon vagyunk.remélem össze jön.

és most nem is én vagyok az első hanem hogy a férjem anyukája rendbe jöjjön.

nem akarok hárpia lenni.jaj félek is ettől.amikor csak kötekedek borzasztó.miért nem tudom befogni a számat.

már csak 5 nap és megyünk haza.

2605. b.trix13
2010. dec. 13. 11:25

mindig azon agyalok hogy miért miért.és hogyan lehetne.úgy lehangol.egyszerűen hogy lehet így vidámnak lenni???

még nem jött meg teljesen úgy néz ki hogy csak tegnap egy kis előjel volt.biztos a hormonok miatt is vagyok ilyen változó kedvű.ki tudja mi nincs rendben.

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook