Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2694. b.trix13
2010. dec. 25. 23:36
Boldog karácsonyt mindenkinek!
2010. dec. 25. 22:20

Tegnap valaki felidegesített és elöntött a vér...megjött. Olyan durván,hogy talán ilyen még soha nem volt életemben..Alig tudtam felöltözni.

Remélem a kari mindenkinek jól sikerült!:)

2692. lamoni
2010. dec. 24. 18:36
Boldog karácsonyt mindenkinek!
2010. dec. 24. 15:43
BOLDOG KARÁCSONYT LÁNYOK!!!! :)
2010. dec. 24. 12:28
Áldott karácsonyt mindenkinek!
2010. dec. 24. 11:25
Boldog Karácsonyt lányok! :)
2688. kismorzsa (válaszként erre: 2686. - Ágio8405)
2010. dec. 24. 08:09

Hát akkor arra még sokat kell várnod, ugyanis nem szeretném megtudni, hogy milyen nemű lesz. Majd ha megszületik :-) így lesz igazán nagy meglepetés és öröm.

A melleim sokat nőttek, fogytam 3 kilót a rosszullétek miatt illetve most már alul kezd egy picit gömbölyödni a hasam. :-)

Sajnálom, hogy nem sikerült megtudnod az eredményedet, de remélem januárban jó híreket fogsz kapni kárpótlásul!!

2010. dec. 23. 22:49

egy csomót írtam,de eltünt:S

majd talén holnap leírom.

jó éjt!

2686. Ágio8405
2010. dec. 23. 19:40

Kismorzsa örülök nagyon hogy minden rendben van:) Nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen nemü lesz. Kezd már megváltozni a tested? Észrevettél már valamit?

Dondi nektek is boldog karácsonyt na meg persze mindenkinek:)

Én hülye meg elfelejtettem délelött telefonálni a candida eredményemért délután meg már nem voltak ott. Na majd hétfön megprobálom de szerintem zárva lesznek. Nagyon remélem hogy januárba jön majd csak meg.

2685. kismorzsa (válaszként erre: 2680. - Ágio8405)
2010. dec. 23. 19:01

Tegnap előtt voltam 12 hetes uh-n, ahol kiderült, hogy már 12 hetes és 4 napos vagyok. Szerencsére minden rendben volt. Kicsit sokat kellett várni, míg a pici felébredt - köhögnöm kellett, hogy ébresztő!! :-), mert csak úgy látott mindent a doki. De tényleg nagy élmény volt, már szépen kivehetők a végtagok és az egész kis test. Kívánom, hogy minél előbb ti is átélhessétek ezt a csodát!!

Szegény...jó sokat kellett dolgoznod! Remélem januárban ki tudod pihenni magad!

2684. kismorzsa (válaszként erre: 2678. - Aranynyuszi)
2010. dec. 23. 18:58
Esküvő már biztos, hogy lesz! A meghívók kész vannak, egyéb nagy felhajtást nem tervezünk, így túl sok szervezés sem szükséges. Majd év elején keresek valami ruhát, meg elintézem az egyéb apró dolgokat és akkor március 26-ra minden renben is lesz :-)
2683. dondi79
2010. dec. 23. 18:48
Sziasztok csak.Kellemes Karácsonyt kívánok nektek!!Bár nekem kevésbé lesz az:(.ma jött meg a mensim és a dokim az idén már nem szedik le a spirálom:(pedig úgy vártam már hogy túl legyek rajta.Most várhatok január végéig.Na de nem baj legalább biztos,hogy jövőre babázunk.Remélem legalább is.puszika.sziasztok
2682. Ágio8405
2010. dec. 23. 10:58
Sajnálom Fille hogy ilyen helyzetben vagytok. Remélem jövöre jobb évetek lesz és könyebb lesz. Sokan vannak ilyen helyzetben manapság az országban. Hány év még a sulid? Nappalira jársz vagy tudsz melozni melette?
2681. Fille
2010. dec. 23. 08:03
Nálunk közbe jött egy kisebb kocsiszerelés, ás mivel párom azzal dolgozik, ezért az nagyon fontos, és bizony karácsonyfára már nem maradt pénz :( elegem van ebből már, hogy se fűtésünk, se pénzünk... persze boldog lesz a karácsony, barátnőmékkel közös sütés-főzés, elosztottuk a költségeket :) nélkülük lehet h karácsonyi vacsora se lenne :( nemsokára megyek vizsgázni, aztán nagytakaritok,mosogatok, mosok, és sütök. (beiglit és talán hókiflit vagy linzert)
2680. Ágio8405
2010. dec. 22. 22:33

Fille örülök hogy iylen rendes orvost találtál. Biztos segiteni fog.

Aranynyuszi kenetet vesznek, nekem holnap derül ki hogy elmult-e. Nekem állandóan visszatérö hüvely gomba formában volt. Mikor mész dokihoz hogy megnézzék megint mért késik? Drukkolok hogy ne legyen semmi különösebb oka.

Kismorzsa mikror mész a 12 hetes vizsgálatra?

Én kész vagyok nagyon soka melo a napokban, mindenki szépülni akar. Mondjuk jo lenne mindig ennyien lennének, jo sok pénzem lenne:) Na de majd januárba pihenek. Már csak 1 hetet kell kibirni. Végre a vásárlásokkal is kész vagyok.

Jok legyetek.

2679. Fille
2010. dec. 22. 22:24

Jaj, Aranynyuszi, az nagyon nem jó. gondolom kenetvétellel vizsgálják ki, de én nem tudom, csak sejtem.

egyébként én örülök a vizsgálatoknak, végre vki megvizsgál :) de remélem idővel dietetikushoz is elküld, m itt már nem lehet orvosi felügyelet nélkül fogynom, túl sok a túlsúlyom...de most fáradt vagyok, és rosszul vagyok, megyek lassan aludni. Jó éjt!

2678. Aranynyuszi (válaszként erre: 2675. - Fille)
2010. dec. 22. 20:31

Nekem ezeket a vizsgálatokat szinte mind elvégezte az orvos a legelején, és minden hónapban uh-t is csinál,hasit és hüvelyit is.

Már szombaton meg kellett volna jönnie nekem,semmi sincs:S Teszt ma reggel is negatív lett sajna..kb 34.napnál járok,már nem tudom követni.

Nekem azt mondta,ha januárig-februárig próbálkozzunk,aztán ha kell további vizsgálatokat csinálunk és megvizsgálják a párom..

Jaaaa ás kijött a számba valami fertőzés,kiderült,hogy szájpenész, ami a candida gomba okozza :( Kivaok,fáj és kitudja "lent" nincsen-e..Azt milyen teszttel vizsgélják, hogy van-e????

Kismorzsa hogy áll az esküvőőő????

2677. Fille (válaszként erre: 2676. - Kismorzsa)
2010. dec. 22. 19:36
Köszönöm :) Hogy vagy?
2676. kismorzsa (válaszként erre: 2675. - Fille)
2010. dec. 22. 19:26
Végre egy normális doki! Örülök, hogy jó kezekben vagy! Kitartás a vizsgálatokhoz és remélem, hogy eredményre fog vezetni!
2675. Fille
2010. dec. 22. 15:27
Voltam dokinál. 1 órát ültünk benn párommal, annyit kellett mesélni. sajnos a tüneteim több betegségre, problémára utal. a bogyót befejezteti velem, és rendes hormon vérvétel ezért 3 hónap múlva lesz, de addig is lesznek vizsgálatok, sok. néznek olyan hormonokat, amiket nem befolyásol a bogyó, néznek általános vérképet, hasi ultrahang, nőgyógyászati vizsgálat általános + vaginális ultrahang, 24 órás vizelet, agyalapi mirigyet is megnézik mri-vel... ezt januárban megcsináljuk, aztán februárban megbeszéljük az eredményeket. Egy biztos: ez az állapot nálam több éves, és igencsak mérges volt a régi orvosaimra és szüleimre, h 10-15 éves koromban nem vittek orvoshoz, amikor még meg lehetett volna növeszteni. (nagyon kicsi vagyok) szóval semmi biztató, hiszen h ötlete sincs, az nem jó. viszont nagyon kézséges rendes szimpatikus doki, és nagyon türelmesen hallgattak a problémákat. úgyh ha vkinek kell, őt tudom ajűnlani, bár tartok tőle h csak a nyóckereseket fogadják, m ott van.
2674. Fille (válaszként erre: 2671. - Ágio8405)
2010. dec. 21. 10:14

Most kezdődött és jan. 31 ig tart :( 11 vizsgám lesz...

ma is megyek, csütörtökön is, és holnap megyek végre dokihoz. a párom is úgy intézte a beosztását h el tudjon kísérni h ne féljek annyira. :)

majd jövök mesélni, mi volt a dokinál.

Ági, drukkolok :) mármint h minden rendben legyen a kenettel

2673. Ágio8405
2010. dec. 20. 21:58
Jol teszitek Kia, minden eshetöségre kell gondolni és ki kell zárni minden problémát. Remélem rendeben lesz minden.
2672. Kia81 (válaszként erre: 2667. - B.trix13)
2010. dec. 20. 21:25

Ez aranyos volt. Sajnos deeee.....

Kértem időpontot terhelése inzulinra, cukorra és tsh-ra. 28-án megyek. Remélem rendben lesz minden, és akkor januárban mehetünk a fagyibabákért.

2671. Ágio8405
2010. dec. 20. 20:22

B.trix örülök hogy már itthon vagytok. Jo pihenést és jo családozást nektek:) Jót nevettem a "káromkodásodon" amit Kiának irtál:))))

Fille meddig tart a vizsgaidöszak?

Én ma voltam kenet vételen, csütörtökön hivhatom öket hogy mi az eredmény elmult-e a candida. Remélem igen mert akkor januárban jöhet az átjárhatósági. Most nagyon aranyos volt a doki. :)

2670. Fille (válaszként erre: 2668. - B.trix13)
2010. dec. 20. 08:25
Örülök hogy jobb kedved van, ez az, erre van szükséged neked is meg a többieknek is :) nekem is erre lenne szükségem.
2010. dec. 19. 23:44

Legyetek pozitívak!!!:))))

Nekem ma nagyon fájt a hasam...:S Vagy menstruálni fogok,vagy terhes vagyok :D

Meg jönnek a jónásnapok nekem :)

jóóó éjt!

2668. b.trix13
2010. dec. 19. 23:14

én meg azért nem voltam mert hamarabb el kellet indulnunk.mert a férjem mamája nem volt valami jól.de jó volt az utunk minden ok.igaz 4 órával tovább tartott.80 as tempóban.de magyar országon már jó volt az út.

és a férjem mamája is borzasztóan örült nekünk.és már jobban is van.

simán bele fért volna egy itthoni inszemináció de nem mertem be vállalni.

muszáj lazítani egy kicsit.és lányok olyan jó hogy emberek között lehetek.és sokat babázom.

a férjem tesokájának van egy 2 éves fiú baba.és imádni-való.bettikének hív.hát nem is lehet elmondani milyen cuki falat.nagyon okos aranycukipofa.

még van egy másik töki is de öt még nem láttam.meg vannak lányok is.velük majd a héten fogok talizni.

ja és holnap megyek a reflexologushoz.alig várom.

nagyon sok minden történt ezalatt a pár nap alatt.pörgök ezerrel.nagyon jó

2667. b.trix13 (válaszként erre: 2657. - Kia81)
2010. dec. 19. 23:05

ooooooooo neeeeeeee kutya életbe..........a fácánba..........a gesztébe........na már.ez nem is igazságos.úgy utálom ezt.miért nem tudott már sikerülni.

sok sok erőt neked és kitartást.


én nem is mertem már így karácsony előtt bele vágni semmi próbába pont ezért.persze nem szabad így neki indulni a dolognak.mert ha meg pont most jönne össze és ki hagyjuk.lehet nem tudom .nem tudom mi a jó.

2666. b.trix13 (válaszként erre: 2649. - Ágio8405)
2010. dec. 19. 22:52
így így ahogy mondod.muszáj az nagy úr.és nyugodt szívvel váltok orvost mert ennek meg adtuk a kellő időt szerintem.
2665. b.trix13 (válaszként erre: 2648. - Fille)
2010. dec. 19. 22:50
nem haragszom csak rendbe tettem a dolgokat.mert én nem tartozom azok közé a lányok közé.semmi gond.csak nekem más a problémám.
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook