Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2724. Ágio8405
2010. dec. 30. 10:20

Kia a blogján tette közzé ezt az imát.


"Kérünk téged Édes Istenünk, egyetlen vágyunk van teljesítsd nekünk.

Adj egy kis életet ide a Földre, hálásak leszünk érte mindörökre.

Küldd el hozzánk, ragyogja be életünk,

mert boldogok csak vele lehetünk.

Add, hogy álmunk, ne csak álom legyen,

szépítse még szebbé az életet.

Egy édes gyermek, ki feledtetné a gondokat,

s ünnepnapokká varázsolná a hétköznapokat.

Érte érdemes élni, hogy átélhessük a csodát,

mely elkísér egy hosszú életen át.

Küzdeni fogunk, nem adjuk fel soha,

lehet az élet bármilyen mostoha.

Érte élünk, hogy foghassa kezünk,

anya, apa csak rád vár, gyere mert nagyon szeretünk.

Könnyes szemmel, kérlek még egyszer Istenem,

add hogy a csoda megtörténjen velem.

Szívem alatt hordhassam gyermekem,

s a két szív együtt dobbanjon odabent."

2723. Ágio8405
2010. dec. 30. 09:40
Kinek hogy telik a szilveszter? Mi itthon lezünk csak jön egy baráti pár, aztán lhet jönnke még páran de az nem bztos. Ma már kell készülüdnom is takaritás stb..
2722. Ágio8405
2010. dec. 30. 09:38
B.trix az jo ötlet, nem mondom hogy potolja a gyereket de lefoglal van kihez szolni stb. Én is ugy szeretem a kutyámat mintha a gyerekem lenne. Persze a gyerekemet biztos még jobban fogom, de akkor is a kutya jo kis társaság. Nálunk is Ö a család közepe. 4-en igazodunk hozzá.:)
2721. b.trix13
2010. dec. 30. 00:07
nagyon gondolkozom egy kis kutyuson :)
2720. Ágio8405
2010. dec. 29. 23:48
Dondi és végülis mi volt a bajod mért ment el? bocsi ha irtad, nem emlékszem már.
2719. dondi79
2010. dec. 29. 22:07
Semani.Mi hamarabb menj el 1 normális dokihoz.Engem ez miatt csesztek el,mert minid más diagnozist kaptam.Ahány doki annyi diganozis,majd mikor a baba volt elvesztettem ez miatt,amit még mindig nem hevertem ki egészségileg.1év alatt 6műtét.és megtaláltam a dokimat aki 2tő műtét után,megmondta hogy vállalhatok babát,amiről lemondtam előtte.mert mindenki az mondta nem lehet baba,ez miatt,az miatt,majd pestre mentem és ott helyrepofoztak.NA de ha a babám életben is marad mindketten meghaltunk volna,mert annyira el voltam rontva.Ne várakozz,mi hamarabb vizsgáltasd ki magad 1 olyan dokival akiben megbízol,és úgy látod érti is a dolgát.Lelkileg nagyon megviselt engem is de még most is,de mivel kifele kászálódok ebből amin átmentem így kezdek őrülni,és boldog lenni.1műtétem lesz januárban majd vége.Utána jöhet a baba!!Csak ez éltetett hogy babát szeretnék,és bíztam a dokimban!Fel a Fejjel mi segítünk amiben tudunk.Ez a csipet csapat nekem nagyon sokat jelentenek,és a sok biztatást amit kaptam mindig adott hitetett és reményt,amiben igazuk is lett!Köszönöm csajok,és örök hálám nektek.Puszi
2718. Ágio8405
2010. dec. 29. 21:07

Ez jo hozzáállás. Én is mindig erre gondolok hogy még igy is szerencsés vagyok. Ok ezért meg kell küzdenem de lehetne sokkal rosszabb is. Nincsenek véletenek, oka van hogy nekünk ezen át kell menni. Másnak meg máson.

B.trix fel a fejjel. Nem tudsz kint keresni vmi állando melot? csak hogy ne unatkozz annyit.

2010. dec. 29. 17:25

Samoni Te is kapsz rendesen az élettől!

új év,un lehetőségek!!!!!!!

Próbáljátok úgy nézni,hogy miért vagytok szerencsések!!! :)

Minden jót!!!:)

2716. Aranynyuszi (válaszként erre: 2712. - Ágio8405)
2010. dec. 29. 17:22

:))) Próbálok pozitív lenni,mert már annyira magam alatt voltam..inkább a munkám és és dolgok miatt..Minden nap arra jövök rá,hogy bennem van a hiba! MINDENEM MEGVAN AZ ÉLETBEN!!! Ma voltunk megrendelni az új konyhámat,új lakésba költözünk,tervezzük az esküvőt,gyereket..:) Szóval próbálom helyre hozni magam.

Azóta nem nézték a hormonom :S

2715. b.trix13
2010. dec. 29. 14:36

semmi különös nem történik.jövök megyek.intézem a gyuri bácsi teáját.

mindig olvaslak titeket.

nem sok kedvem van vissza menni.már jövő hét szerdán reggel indulunk.megint lehetek majd egyedül nyárig.ma rossz is a napom.semmi nem jó.

remélem mindenki jól van.a babával kapcsolatban még nem tudom melyik utat válasszam.

2714. Ágio8405
2010. dec. 28. 22:27
Semani hova jársz? Meddöségire vagy csak nögyogyász kezel? Ha ennyi problémád van alapos kivizsgálás kéne, inzulinra mindenre, esetleg egy átfuvást meg lehetne probálni. Ennyi problémával szerintem mindenképp meddöségibe kell járni. Mindenképp egy jo orvos kell neked, nem igy hogy az 1ik ezt mondja a másik az.... Drukkolok hogy találj egyet.
2713. Semani
2010. dec. 28. 20:11

Köszönöm a válaszokat. Na nekem sem csak ez a probléma. De most valahogy úgy érzem, hogy innentől más lesz minden. Nem tudom miért, csak ezt érzem. 2004-ben derült ki a hyperprolactinemia, 190,7 ng/ml volt az eredményem, határérték 1-29 között. Erre azt mondták, hogy tuti biztos agydaganatom van. Na nem mikro, vagy makroadenomáról volt szó, hanem a rendes agydaganatról. 6 hónapig éltem abban a tudatban, hogy lehet, hogy nemsokára meghalok, mivel úgy tálalta az orvos. Csináltak 3 MRI-t,nem találtak semmit. A gyógyszer sem akarta levinni. Át kellett állnom közben a norprolacra, mert annyira rosszul voltam, még egy busz is majdnem elütött a bromótól. Majd 2008-ban azt mondták, hogy annyira jók az eredményeim, hogy nem kell tovább szednem a gyógyszert. Hiába mondtam, hogy csomóstól hullik a hajam, meg hogy szőrösödik a combom, meg hogy hízok két levegővételtől is. Nem érdekelt senkit. Mióta nem szedem azóta évente kétszer menstruálok, azt is gyógyszertől, így peteérésem sincs, hízok, csomóstól hullik a hajam. HSG-n kiderült, hogy az egyik petevezetékem le van teljesen tapadva. Volt egy túlstimulálásom a clostytól. És az inzulinommal sem tudom mi van, mert mindenki mást mond, nem tudom eldönteni, hogy akkor ez jó vagy nem jó. Másfél hónapja szedem újra a bromót, mert kiderült, hogy tényleg nekem van igazam, és tényleg magas a prolaktinom (5 orvos mondta hogy rendben van). Ma voltam a véreredményért, most meg túl alacsony. 0,9 ng/ml.

Úgyhogy én sem vagyok egy túl szerencsés, de egyre jobban bízok, és valamiért tudom, hogy nemsokára a pocakomban lesz egy kis pocaklakó, akit már annyira várunk.

2712. Ágio8405
2010. dec. 28. 17:31
Ez az Aranynyuszi szeretem amikor ilyen pozitiv vagy. Mindig igy kell hozzáállni. Amugy lehet egyzser ugy kéne hozzáállnod hogy nem érdekel hogy sikerül-e, hátha akkor pont fog:) Április ota nem nézték meg hogy levitte a prolaktinod??? Pedig pár honap után szokták ellenörizni. Na akkor majd januárban végre kiderül minden.
2010. dec. 28. 14:09

A nap mondata : "Légy pozitív " :D:D:D:D:D Nekem erről csak a teszt jut eszembe :)

Semani! Én kb áprilistól szedek gyógyszert,januárban szeretnék vérvételre menni,hogy megnézzék minden ok-e.

Minden hónapban azt hiszem, hogy terhes vagyok,mert akkorára puffad a hasam,meg nem jön meg..Szedem a felturbózót( clostibegyt),volt cisztám is :)

Ha jól emlékszem kismorzsának 11 vagy 12 hónap után jött össze :))) Ő az egyetlen akinek sikerült amióta itt vagyok.

Mindenkinek van valami mindig ,ciszta,candida,sztressz...


De reménykedünk!!!! És sikerülni fog mindenkinek sorban!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))

Új menstruáció -új esély;)

2710. Ágio8405
2010. dec. 27. 23:32
Semani Sajnos még csak Kismorzsa babás még itt de van amelyikünknek más problémája is van. Egyébként azt mondják változó, de sokan akinek csak ez volt a probléma, pár honap alatt teherbe esnek.
2709. Semani
2010. dec. 27. 22:57
sziasztok! Engem az érdekelne, hogy miután helyreállt a prolaktin, mennyi idő múlva lettetek babásak?
2708. Aranynyuszi (válaszként erre: 2707. - Ágio8405)
2010. dec. 27. 17:06

Ja,valami rémlik, hogy írtad már mi a foglalkozásod :)

Nem tudok róla,hogy lenne más meló,de reménykedem! 2éve leszek itt,már tavaly ilyenkor is ott akartam hagyni...

Csak jobb lesz :))))

Én nagyon önmarcangoló vagyok :(

2707. Ágio8405
2010. dec. 27. 14:32

Én kozmetikus vagyok. Nekem szerencsére egyáltalán nem streszes a melom, meg amugy sem vagyok egy stresszelös idegeskedö fajta.

Biztos jot tenne akkor a munkahely változás, amugy is szörnyü lehet ugy bejárni dolgozni hogy már elöre idegeskedik az ember, baba szempontbol meg végképp. Ez az áthelyezésed könnyen megoldhato lenne?

2706. Fille
2010. dec. 27. 14:29
Utólagosan boldog karácsonyt kívánok nektek! most holnap elutazom, nagyon nincs hozzá kedvem, m csak veszekedés lesz :( de a muszáj az muszáj... jók legyetek, pihenjetek sokat!
2705. Fille (válaszként erre: 2682. - Ágio8405)
2010. dec. 27. 14:24
nappalira járok, még 1+2 évig (1 év a ba vége, és utána még tanári mesterszak 2 év), de dolgozom közben amikor tudok...
2010. dec. 27. 12:48

Ezek még nem voltak meg,mert azt beszéltük meg az orvossal, hogy februárig várunk,ha addig nem jönne össze, akkor tovább lépünk. Azt mondta,hogy ha kell majd megbeszéljük,valószínű ezek lennének a következők.

Ma ismét elhatároztam,hogy otthagyom a munkám,vagy áthelyeztetem magam ha lehetséges máshova...

Nem tudok kikapcsolni soha,tiszta ideg vagyok, és a fogamat már szétszorítottam :S Nincs rajta már zománc. Hogyan lehetne ilyen helyzetben teherbe esni???

Tegnap olvastam az auráról, hogy mennyire leszív az akinek be nem áll a szája!!! Én meg egész nap ezt hallgatom :( Nem eszem rendesen..szóval elég volt ebből!!

Te mit dolgozol Ágio???

2703. Ágio8405
2010. dec. 26. 23:47
Aranynyuszi Átjárhatosági vizsgálaton voltál vagy a párodat megnézték már? Ezek még a leggyakoribbak ami miatt nem jön össze. Jól teszed ha utána jársz mert mert igy csak begolyozik az ember. Hibásnak pedig egyáltalán ne érezd magad, nem tehetsz rola, a párod biztos nem okol érte ezt csak mi nök tudjuk igy gondolni.
2010. dec. 26. 22:29

soha nem jön meg időben..kb 30napra be volt állva,de mostanéban egyre később .Elhatároztam,hogy elmegyek januárban fogászhoz,sok problémát okozhat a rossz fog.

szemésznél is voltam..én is kaptam feng shui könyvet :)

2701. Ágio8405
2010. dec. 26. 22:11

Sziasztok!

Aranynyuszi a stresszes munkahely biztos tényleg csak árt az egésznek. Azt mondják az sokat számit, de persze a mai világban örüljön az ember ha egyáltalán van munkája. Amugy van hogy idöre megjön a havid? Csak mert már többször volt ilyen hogy késöbb jött.

Én könyveket zoknikat egy fülbevalot és egy medált kaptam karira. Jó volt minden. Nálunk szerencsére mindig jol telik. Már csak egy babo hiányzik a 100%os boldogsághoz, remélem jövöre vagy nagy pocakkal vagy már kis manoval ünnepelünk:)

2010. dec. 26. 21:58
Hol vagytok????
2010. dec. 26. 11:01

Csak a panaszkodást hallgatom egész nap,semmi jó dolgot nem hallok.És mikor ugyanazt a sztorit kezdi el 500*, és nekem 500* ugyanazt kell elmondanom.......áááááááááááááááááááááááá :))))

A karácsonyt a vőlegényem huga megint el....ta..Tavaly is ez volt,csak ő számít..nagyon megbántott minket,de azért a többi jó volt,mindenki jól érezte magát.

Én kaptam egy cuki uj pandás papucsot ,víztisztitót (rózsaszínt):))))) Vízforralót,ékszereket...stb.tegnap 2helyen voltunk,ma megint 2 :)

Ti is meséljetek!!!!!!!!!!!!!

2698. Aranynyuszi (válaszként erre: 2697. - Kismorzsa)
2010. dec. 26. 10:56

Köszönöm :) Persze, a remény hal meg utoljára....

Keresem az okát,hogy miért van ez így.Miért kell ezt átélnem????Csak az a baj,hogy néha megerősíti,néha meggyengíti a kapcsolatunkat :S Egyszerűen néha szexelni sem bírok és azt sem ,ha hozzámér :(((( Máskor pont az ellenkezője..Hibásnak érzem magam és még ezzel is büntetetm magunkat. Lehet pszichológushoz kéne csak mennem.Sok helyen olvastam,ha nincs különösebb gond, akkor érdemes a lelki okait megtalálni.

Ti mennyire stresszes munkahelyen dolgoztok??? Én ügyfélszolgálaton,borzasztóóóó.Egész éjszaka a fogamat szorítom..utálom az egészet.Lehet ez is az oka,amióta itt dolgozom,a szemem is romlott,és idegileg ko vagyok. Ezt a sok mocsok,rinyálós és rosszindulatu embert nehéz kezelni,vagyis néha megy, néha nem megy.Persze vannak rendes és kedves emberek,de ez ritka.

2697. kismorzsa (válaszként erre: 2693. - Aranynyuszi)
2010. dec. 26. 09:16
Sajnálom... :-(( Gondolom a végletekig reménykedtél...
2696. kismorzsa (válaszként erre: 2695. - Ágio8405)
2010. dec. 26. 09:14
Igen, szerintem is izgi lesz. ÉS éppen ezért nem valószínű, hogy megyünk 4D-re. Korábban is megszületett egy csomó baba, 4D nélkül. Én ezekben csak a pénzhajhászást látom. Mindenért pénzt kérnek pluszban, iszonyat. Down-kór szűrés is van eredetileg államilag finanszírozott, de azért ajánlják a 9 ezres, 20 ezres és 29 ezrest is. Persze egyértelmű választ nem kapok, hogy mire jó ez...mit tesz ilyenkor az ember, a 9 ezrest befizeti és megcsináltatja a vérvételt, hogy önmagát megnyugtassa. Na szóval én szeretném olyan kis egyszerűen, nyugiban várni a picit, mint régen pl. Anyukám engem. Nem kell ehhez 4D, nem kell ehhez tudni a nemét sem...legalábbis az elsőnél semmiképp. :-)) Persze ezek csak az én gondolataim. Neveket majd januárban választunk az előnászútunkon :-)
2695. Ágio8405
2010. dec. 25. 23:46

Aranynyuszi épp akartam kérdezni hogy mi a helyzet nálad.

Ki mit kapott a Jézuskátol?

Kismorzsa az akkor izgi lezs ha nem kérdezitek meg a nemét. De ha mentek 4 D-s uh-ra szerintem azon fogkátok látni ha csak el nem forditjátoka fejeteket:) Vannak már nevek a tarsolyban?

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook