Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2754. b.trix13 (válaszként erre: 2753. - Aranynyuszi)
2011. jan. 4. 20:20

beagle kutyust szeretnék.de hogy nincs kertünk lehet vagy költözés lesz vagy kutyus halasztás.

igen miskolcon megyek dokihoz.Dr. Sikó László endokrinologus.sok jót hallatom róla.

a körzeti doki írja fel.10 ezer körül van a 2 szer 5 ampulla.holnap be is nyomatjuk magunknak.

hetente is lehet így 5 hét.utána valami kúpot is ajánlottak.majd meg írom hogy mi most el felejtettem a nevét.de holnap megint hívhatom a körzetit mert elfelejtettem felíratni.


mit vitáztak veled a családod...........:((((

2011. jan. 4. 13:46

Milyen kutyát akartok???

Hova mász Miskolcon orvoshoz???Kihez??

Engem is mindig csak magánon fogad az orvos...

Megvettétek a gynevacot?? Orvos írja fel? Mennyi?

Én elkezdtem a kefirgombát inni,több emberről hallottam,hogy ezt itta és 1 hónap után terhes lett..

Tegnap nagy családi vita volt,olyat csalódtam a szeretteimben,hogy nem tudom hogyan fogom ezt megemészteni.

2752. b.trix13 (válaszként erre: 2751. - Ágio8405)
2011. jan. 4. 12:18

nem találtunk kiskutyust.csak nyárra lesz legközelebb.

szerencsére tegnap hívta a férjemet a nagy főnök és szombaton kell csak vissza menni.

csütörtökön megyek itt Miskolcon egy endokrinológushoz.de nem tudom hogy mit fog mondani.

fog e tanácsot adni.addig is irkálom össze a kérdéseimet.remélem kapok rájuk választ.meg akkor meg kérdezem a gynevackot is hogy kell beadni.be lehet e magunknak is adni.

ugy volt hogy szerdán megyünk.felhívtam hétfőn a dokit.csak nem tudtam meg állni.és nem volt csak a magán rendelésén időpont.ugye nem is csodálkozom már ezen.na szóval akkor le is tettem és mondtam hogy ez már megint nem jött össze igy akarta a sors.de a férjem hívott a másik percben és mondta hogy csak szombaton kell indulni.szóval vissza hívtam a dokit és kértem az időpontot.

igaz tudom hogy mit fog mondani.hogy vizsgálatok nélkül nem tud mit mondani.de akkor legalább meg mondja milyen vizsgálatok kellenek.és ha kint nem csinálják meg akkor haza jövök.ha jobb lesz kicsit az időjárás.

meg van a gynevac is úgyhogy jól jönnek ki a dolgok.

a gyuri bácsi teájáról le mondtam.most lúgosítani fogok.és béltisztításra lenn magot akarok szedni:)

egyenlőre ennyi.

2751. Ágio8405
2011. jan. 4. 10:38

B.trix mizujs vissamentetek már? Drukkolok hogy hatásos legyen a gynevax. Mi lesz akkor kiskutya fronton?

Én tegnap felhivtam a meddöségit a kenet eredményemért és negativ a candida tenyésztésem:) Ugyhogy ha megjön mehetek az átjárhatoságira, csak azt nem tudom mikor jön már meg mert már a 37.napon vagyok és még premenstruácios tüneteim sincsenek:((( Pedig elözö honapban 35napra megjött, igaz elötte 46nap volt. Na minde1 várom már végre és akkor jöhet a HSG aztán megkapom a gyogyszerem és jöhez a baba:)

2750. b.trix13
2011. jan. 4. 09:46
Örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy 2011. Január 4-től a Gynevacot újra forgalmazzuk.
2749. Fille (válaszként erre: 2747. - Aranynyuszi)
2011. jan. 3. 14:52
Pesten, csak hát itt is nehéz munkát találni.nekem még van is általában, m sok nyelven beszélek, de a páromnak mindenütt ez az akadály. ezért most nem nagyon van még ideiglenes munkája se a végzettsége szerint.... egyebet talál, de az még éhenhalni is kevés...
2011. jan. 3. 13:35
Ja,nekem nagyapám ilyen,ő határozza meg,hogy mire ad,nem mintha valami szarra akarnánk költeni...
2747. Aranynyuszi (válaszként erre: 2746. - Fille)
2011. jan. 3. 13:33

Húúúú,nem egyszerű akkor :S

Hol laktok? Nehéz ott munkát találni??? Én Miskolcon...legelmaradottabb régió.

Nagyon bátor voltál,hogy otthagytad a családod a szerelmedért :)

Sok erőt kívánok Nektek!!!A párodnak meg munkát!:)

2746. Fille (válaszként erre: 2744. - Aranynyuszi)
2011. jan. 3. 12:27
Náálam pont fordítva történt. Nem mondom hogy gazdag, inkább jómódú lett a családom az elmúlt években, előtte ők is nagyon sokat nélkülöztek. aztán a családban fontos lett h még több és még több pénz, m attól várták a boldogságot, biztonságot. ebbe tönkrement a család, és én nekem meg elegem lett, és megszöktem álmaim pasijával, aki jóval idősebb nálam. most már kezd rendeződni talán a viszonyom a szülőkkel. a párom jelenleg munkanélküli, én meg egyetemista vagyok. szüleim adhatnának pénzt, akarnak is, de csak úgy h ők veszik meg amire szükségem van, persze anélkül h tudnák mire van szükségem, így össze vissza vásárolgatnak. de nem mondok le az álmaimról. dolgozom, amikor tudok, és keményen tanulok.
2011. jan. 2. 22:18

3.

Szóval volt,hogy nélkülöztem sokat, és az exem nem adott pénzt kajára..tudnék mesélni.

Most sem felhőtlen az életünk,de a vőlegényem sokat gyűjtögetett,hogy mindent megadjon nekem,pedig akkor még nem ismert :)

Amikor összeköltöztünk 2 hónap után egy gyünyörű lakásba,berendeztük,nem is hittem el,hogy én ezt megérdemlem,fel kellett dolgoznom!!!!! Pedig nem vagyunk milliomosok,de annyi minden álmunkat megvalósítottuk a család segítségével.

Mondhatom,hogy lassan minden álmom teljesül :)

Végre lesz saját lakásunk,esküvőnk és már csak a gyerek hiányzik :)))

Azt mondják új lakás,új gyerek :))) úgy legyen.

Na ezzel csak azt akartam mondani,hogy merj álmodni!!!Merj tenni a vágyaidért és sikerülni fog!!!!! Elsírtam magam :))))))

Mindenki legyen pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bár ma egész nap migrénnel feküdtem és holnap munka...

Jó éjt!!

Kicsit hosszú lett:)

2011. jan. 2. 22:12

Inkáb többszörre küldöm nehogy eltünjön :)

Mindig ez volt az álmom,de kicsit bef...tam :)

Nem a házasságtól,hanem az egész cécótól..

De ez az élet rendje.

Fille!!! Gyerek koromban elég szegények voltunk. Azt hiszem nyomokat is hagyott a lelkemben :(

Azt vártam, hogy felnőjjek és tehessek azért,hogy a vágyaim teljesüljenek!!!Az álmok visznek minket előre!!!:)))

Sajnos a pénz nagy úr,túl sok minden múlik rajta :S

2743. Aranynyuszi (válaszként erre: 2739. - Ágio8405)
2011. jan. 2. 22:07

Köszönöm :)

55fő kb.

De ugye most költözés előtt állunk,konyhát és álmaim ülőgarnitúráját 31-én megrendeltük és kezdődik a felújjitás,szóval nem tudjuk még,hogy hogy lesz.Sajnos anyukám nincs olyan helyzetben ,hogy segítsen,se édesapám..nem tudom hogy lesz,hogy az anyósomék adnak ,az én családom meg nem...

Ma elgondolkoztam,hogy szeretnék -e középpontban lenni ennyire,hogy menyasszony legyek :)

2742. Fille (válaszként erre: 2741. - Kismorzsa)
2011. jan. 2. 21:32
Köszönöm :) neked meg tényleg nagyon drukkolok a babához :)
2741. kismorzsa (válaszként erre: 2740. - Fille)
2011. jan. 2. 21:22
Bocs, valóban félreértettem! Így már teljesen más a helyzet, és nagyon jól tesze, hogy így elébe mész a dolgoknak! Remélem hamarosan megtalálják a problémáid megoldását és egészséges leszel teljesen!! Drukkolok!
2740. Fille (válaszként erre: 2736. - Kismorzsa)
2011. jan. 2. 20:54
Kismorzsa, félreérted, most nem tervezünk babát, pont az anyagi helyzet miatt. én mikor először írtam ide (gondolom a sok izgalmak miatt körülötted :) már nem emlékszel), hogy most első körben kezeltetni szeretném magam, meg szeretnék gyógyulni, és teljesen egészségesen, de leglaábbis kezelten akarok babázni. most az a fontos számomra h egyáltalán megtalálják mi a probléma, miért nem nőttem meg, miért hiztam meg, stb... és h ez mennyire befolyásolja a babaprojectet. m ha esetleg nem lehet, és mivel nekem ezt már mondták, ezért vmennyire fel is készülök ha birok erre a lehetőségre, de akkor ezt most 22 évesen kell tudnom, nem x év próbálkozás után.
2739. kismorzsa (válaszként erre: 2738. - Ágio8405)
2011. jan. 2. 19:54
Szerencsére a hosszú küzdelem során felállítottam magamban egy olyan elképzelést, hogy ha nekem végre valaha sikeül teherbe esnem, akkor onnantól minden rendben lesz. És ez a halálos nyugalom van bennem továbbra is. Próbálok tudatosan élni, egészségesen táplákozni, tornázni, úszni, szóval semmiképp nem hagyom el magam és hiszem, hogy ez a babának is jót tesz! A 14. hetet töltöttük be újévkor, szóval már növekszik a baba. Töltöttem fel egy szilveszteri képet :-)) Sok minden még tényleg nem látszik - ez talán köszönhető Réka tornájának is :-)), valamint az elhagyott édességeknek és péksütiknek. Így fogytam 4 kilót, illetve azóta híztam 1-et, tehát még mindig mínusz 3 a mérleg, de sebaj.
2738. Ágio8405
2011. jan. 2. 18:41
Kismorzsa Te most ilyen rémtörténeteket meg se hallj. Nektek mindne rendben lesz és szép egészséges babbátok fog születni. Történik már vmi a testedben? Hányadik héten is vagy? Lassan el is kezd már mozogni majd, vagyis fogod már érezni:)
2737. kismorzsa
2011. jan. 2. 17:45
Képzeljétek el, barátnőm megszült december végén és kiderült, hogy nem vettek észre a 12-16. hét között egy genetikai rendellensséget....még senki nem tud semmi, senki nem mond semmit...persze ők már totál összetörtek. Nem kívánom senkinek ezt a szituációt...:-(((
2736. kismorzsa (válaszként erre: 2740. - Fille)
2011. jan. 2. 17:43
Fille! Nem akarok beleszólni az életedbe, csak szomorúan olvastam, hogy milyen nehéz anyagi helyzetben vagytok....biztos, hogy egy babaprojekt egy ilyen szituációban jóra vezet? Sajnos sokszor elképzelni se tudjuk mi vár ránk. A babának nem mondhatod azt, hogy bocsi, most nem tudunk fűteni...szóval ha tényleg ennyire rossz a helyzetetek, akkor szerintem először annak rendezésére kellene koncentrálnotok, hiszen a baba nem fogja megolani a dolgokat. A sok szép élmény mellett számos nehézséggel is találkozik az ember....na de persze ti tudjátok és bocs, ha beleszóltam az életetekbe!
2735. Ágio8405
2011. jan. 2. 13:46
Akkor ez a jövö év az esküvöink éve is less:) Jo kis csapat vagyunk mi itt:)
2734. Kia81
2010. dec. 31. 17:25
Sziasztok lányok! Mindenkinek nagyon boldog új évet, jó egészséget, egészséges kisbabákat, boldogságot, gazdagságot, és hatalmas bébibummot kívánok 2011-re mindenkinek!
2733. Ágio8405
2010. dec. 31. 17:20
Boldog BABÁKBAN GAZDAG új évet kivánok mindannyiunknak:)
2732. b.trix13
2010. dec. 30. 23:49
gyuri bácsi teájáról valaki hallót már pozitív tapasztalatot
2731. dondi79 (válaszként erre: 2730. - Ágio8405)
2010. dec. 30. 22:37

valami olyan injekciót kellett volna hogy kapjak ami beállítja a vércsoportokat.ha jól emlékszek antiG a neve.De mivel nem figyeltek oda így le állt a baba szíve.De a szövettan kimutatott részleges mola terhességet.ennek utána tudsz nézni a google-n

.Szóval való színű a halál oka ez volt,de ezt gyógyítani állítólag nem tudják.

2730. Ágio8405
2010. dec. 30. 22:29
Ezt a DNS problémát nem tudtam, a többire emlékeztem. Ezt a DNS dolgot egyébként mivel kezelik vagy mit jelent egyáltalán?
2729. dondi79 (válaszként erre: 2720. - Ágio8405)
2010. dec. 30. 21:45
Hát nálam a doki nem vette észre a DNSproblémát és a baba szíve le állt.Majd mire észere vették hogy a magzat halott,addigra késő volt.Fertőzést kaptam.Erre kivették na cécó által a magzatot de úgy hogy bent maradt 1 testrésze.Majd ez után 2tő küret muszáj volt.Utána nem volt mensim 1évig,és fél évig a HCG-ÉM pozitív volt,majd utána követte a magas prolaktin szint addig míg a Pesti dokihoz nem mentem.Ő vette észre hogy,összenőtek a méh izomzat,méhnyálka,belek,minden.Itt ahol lakok csak gyógyszereket kaptam,hogy legyen mensim és a végén le tojtak mert nemtudták mi a bajom.és ami a durvább hogy ha a baba megmarad meghaltam volna vele 1üt,mert a vastag vékonybelemet is oda varrták a hasfalhoz.Most januárban még 1 műtétem lesz,meg márciusban azt ha minden ok belül akkor lehet próbálkozni a babával.Nem kívánom még a legnagyobb haragosomnak sem ezt és senkinek ezt amin átmentem.Testileg,meg lelkileg is nagyon megviselt,de tudom a vége fele járok és hamarosan babázok!Remélem.BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK,ÉS SOK EGÉSZSÉGET.
2728. Fille (válaszként erre: 2721. - B.trix13)
2010. dec. 30. 19:17
nekünk macskánk van, most fogadtuk be pár hónapja, bedobtáka társasház udvarára. ő is imád minket, és nagyon szeretethiányos. megadja nekünk most a gyerek hangulatot. csak vigyázni kell, ha gyerekként neveli az ember, akkor ha lesz baba, akkor is maradnia kell az állatnak gyerekszinten.
2010. dec. 30. 13:05

Hát én is kutyapárti vagyok,nekem is van,de mindenkit lebeszélek róla!!

15 évig él ,se nyaralás,se lébecolás a városban..ha hideg van,ha meleg reggel fel kell kelni..nagy felelőség!!!És gyerek mellett kutya..hát nem egyszerű!Ha megunod,nem dobhatod ki.Én inkább macskát vagy nyuszit ajánlok.Lehet szeretgetni,de kevesebb gond van vele!Vagy tengerimalacka :)

Ja és fél év mire szobatiszta lesz,addig otthon sza..ik :D

Sok örömet okoz,de gondold meg :)

Mi is itthon leszünk holnap.

2726. kismorzsa (válaszként erre: 2723. - Ágio8405)
2010. dec. 30. 11:38
Én sajna szabadságok híján dolgozom még ma és holnap is kb. 2-ig. Idén mi csak kettesben leszünk otthon, aztán majd éjfél körül kinézünk a városi "buliba" - szóval semmi extra nem lesz, de valahogy nem is vágyom rá. Kevés jó szilveszterem volt - ezek a kötelező bulik valahogy ritkán sülnek el jól..
2725. kismorzsa (válaszként erre: 2721. - B.trix13)
2010. dec. 30. 11:36
Ez nagyon jó ötlet lenne!! Én is eljátszottam a gondolattal, mikor nagyon ki voltam borulva idegileg, de végül mivel mi nagyon keveset vagyunk otthon, így letettem róla. Viszont te sokat vagy otthon, egyedül, szóval szerintem ez igen jó ötlet - egy aranyos társ, aki elterelhetné a gondolataidat!!
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook