Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
2784. b.trix13 (válaszként erre: 2782. - Kismorzsa)
2011. jan. 9. 20:37

hát a prolaktin miatt.meg a barnázás miatt mondta hogy a pete éréssel vannak gondok.

megmutattam neki az eddigi leleteimet.azt mondta hogy jó úton járok.és hogy a 3 inszem után szoktak már csinálni valami nagyobb kivizsgálást.

hát ha itt nem történik változást akkor otthon megyek dokihoz.és mindent kivizsgáltatok.

2783. Fille
2011. jan. 9. 18:36
Beatrix, örülök, hogy haladtok vmerre, mert ez igenis haladás :) és nagyon jó érzés, ha találsz orvost, aki kedves és kezel hozzáértően. én is nayon örülök neki, h az endokrinológus ennyire rendes. írt egy hosszú orvosi papirt, be kellett vinnem házi dokihoz, az rögtön ujjongott, hogy végre ellátott vki :)én holnap megyek egy kivizsgálásra, meg még lesz sok, de ugye közben szerdán és utána 17-én hétfőn vizsga. vki mentsen meg a Francia irodalom vázlatos története 1.-től és a 17. századi francia irodalomtól! imádok olvasni, de amikor irodalmat kell tanulni az nagyon nehezen megy :( mostanában a 4-6 óra alvás megy, általában hajnal kettőkor fekszek le, szóval szép vérkép eredményeim lesznek, m biztos kihat mindenre a stressz meg a fáradtság...
2782. kismorzsa (válaszként erre: 2780. - B.trix13)
2011. jan. 9. 17:42
Örülök, hogy végre találtál olyan dokit, aki megnyugtat! Azt honnan tudja egyébként, hogy nincs peteérésed? Milyen lelet, vagy vizsgálat alapján állapította meg?
2781. b.trix13
2011. jan. 9. 17:04
nagyon jó dokit találtam otthon ha itt nyárig nem lesz haladás akkor haza megyek juniusban.
2780. b.trix13 (válaszként erre: 2779. - Ágio8405)
2011. jan. 9. 17:03

azt mondta hogy a pete éréssel vannak gondok.de az inszemináció a jó megoldás erre.nekem valószínű hogy nem nagyon van pete érésem.

ez vagy genetika vagy stressz.

de az inekciók amiket inszemre kapok elvileg meg oldják ezeket a dolgokat.de amugy majd a 3 dik után elvileg lesz valami vizsgálat.vagyis otthon így szokott lenni.

2779. Ágio8405
2011. jan. 9. 16:24

Mit mondtott egyébként az itthoni doki? Nincs semmi gond szerinte sem? nem kellenének más vizsgálatok?

Nekem még mindig nem jött meg pedig már vagy a 42. napon vagyok, de talán mintha készülödne.:((( Remélem január vége felé tul leszek a HSG-n.

Sose kapom már meg a merckforminom:( Viszont a sulyom szépen csöken, már 3-3,5 kg-nál tartok. Nagyon látványos már:)

2778. b.trix13 (válaszként erre: 2777. - Ágio8405)
2011. jan. 9. 15:56
tegnap jöttünk vissza.és igen ugyan ahhoz megyünk..
2777. Ágio8405
2011. jan. 9. 15:44
B.trix örülök hogy igy megnyugtatott az orvos. Mikoe mentek vissza? Ugyanannál az orvosnál maradtok kint?
2776. b.trix13
2011. jan. 9. 13:18

Nekünk elsőre sikerülni fog!

Vagy másodikra...

A biztonság kedvéért: hőmérőzés.

Az orvos kedvéért: hormonkezelés.

Mások gyerekeihez: mosolygós gratuláció.

Félelemből: inszemináció.

Dacból: természetgyógyász.

Végső kétségbeesésből: pszichológus.

Immáron elkerülhetetlen: az első lombik.

Figyelem-elterelésnek: tanulás.

Kérdezősködő rokonoknak: könnyed válaszok.

Még mindig reménykedve: második lombik.

Azután: élni tovább.

Meggyőződés nélkül: készülni a harmadikra.

Mindezek után: létezhet-e csoda?


Harmat Anett

2775. b.trix13 (válaszként erre: 2774. - Aranynyuszi)
2011. jan. 9. 12:46
akkor uccu neki:)))))
2774. Aranynyuszi (válaszként erre: 2772. - B.trix13)
2011. jan. 9. 11:32
Vazze ezt nem hiszem el...itt van a szomszédban..:)
2773. b.trix13
2011. jan. 9. 11:03

voltam dokinál maximálisan meg vagyok vele elégedve.nagyon nagyon rendes volt.és minden amit irtatok az tényleg ugy volt.minden kérdésemre választól.és még a 21 napos vérvételt is meg nézte volna ha kérem.

meg is nyugtatott.nem kell aggódni jó úton járok.

meg beszéltem vele a gynevac ot is.

és javasolta hogy azonnal fojtassuk az inszemet.nehogy várjunk hónapokat a gynevac hatására.

szerintem ha valami gáz megint megtámadja az agyamat csak felhivom és meg fog nyugtatni.ha otthon lennék tuti hozzá járnék.és nekem az is szimpi hogy komoly..és az a lényeg hogy meg tud nyugtatni.

2772. b.trix13 (válaszként erre: 2770. - Aranynyuszi)
2011. jan. 9. 10:14
fehér-holló patika:)))
2771. kismorzsa (válaszként erre: 2767. - Fille)
2011. jan. 7. 18:33
Kitartás!!
2770. Aranynyuszi (válaszként erre: 2761. - B.trix13)
2011. jan. 7. 15:12

Én sehol nem tudtam kiváltani,a gyártónál van ismim,azt mondta nincs:(

Hol váltottad ki??????????????????????????

2769. Fille (válaszként erre: 2768. - Ágio8405)
2011. jan. 7. 10:22
Francia tanár leszek :)
2768. Ágio8405
2011. jan. 6. 21:12
Kitartás Fille, aludj egy jot és ujult erövel láss neki. Egyébként mit tanulsz? Mi leszel?
2767. Fille
2011. jan. 6. 21:08

Kész, teljesen elhasználtam a tartalékaim, nem birok ébren lenni, pedig rengeteg tanulnivalóm van.. ma valószinüleg meg is buktam egy tárgyból :( kimerültem, és elegem van ;( tegnap már sírtam az uramnak, hogy elég... szegény igy is fáradt, nagyon kikészitettem sztem :( de én is kikészültem....

remélem ti azért jól vagytok :)

2766. Ágio8405 (válaszként erre: 2765. - BioCica)
2011. jan. 6. 14:17
Gyakori a fáradékonyság a bromo mellett annak aki pl: 2-szer szedi egy nap. Amugy mindig ezért mondják ha csak napi 1 elég kell hogy este vegyék be mert akkor ugyis alszunk és nem észrevehetö. Egyik barátnöm napi 2-t szed és tiszta álomkoros azután hogy reggel beveszi.
2765. BioCica
2011. jan. 6. 13:14

Sziasztok!

1,5 éve agyalapi mirigy megnagyobbodást diagnosztizáltak nálam, miután a prolaktin szintem a felső határ 4*-e volt. Erre először bromot, majd norprolacot kaptam...a bromotól annyira rosszul voltam, hogy még! :-(

A norprolacot 1 éve használom, azóta okés vagyok, de borzasztóan fáradékony. Az a kérdésem, hogy aki bromot szed, az szintén tapasztalt ilyen fáradékonysággal kapcsolatos tünetet?


Köszönöm és szép napot!

2764. b.trix13
2011. jan. 5. 23:20
2763. b.trix13
2011. jan. 5. 23:18

ja és mindjárt 2 adagot kell felíratni mert csak ugy hatásos ha a férj is megkapja.


gyulladás rontja az ondósejtek mozgékonyságát, és a gyulladásért felelős baktériumok visszajutnak a női hüvelybe is (=ping-pong fertőzés)

2762. b.trix13
2011. jan. 5. 23:16

ja és ez nem kimondottan fertőzésre jó.hanem megerősíti a női hüvely normális élettani állapotának fenntartásához megfelelő mennyiségű és minőségű hüvelyi laktobacillusok szükségesek

ezeket állítja helyre.mind a gyulladásra mind erősítésre mind a gombás fertőzésekre jó.


krónikus nőgyógyászati gyulladások (melyekről sokszor nem tud sem az orvos, sem a beteg, csak a következményeit észlelik), ezért a meddő házasságok esetében mindenkinek indokolt és előnyös a Gynevac vakcináció, érdemes megkapni mindazoknak, akik mesterséges megtermékenyítés (inszemináció), vagy lombik bébi program (IVF) előtt állnak. Ezeknek az eredményességét is fokozza a Gynevac vakcina. (Természetesen nem csodaszer, tehát nem fog sikerülni mindenkinek a fenti beavatkozás - asszisztált reprodukció - a Gynevac után sem, de az eredményesség várhatóan kétszeresére emelkedik.

2761. b.trix13 (válaszként erre: 2758. - Aranynyuszi)
2011. jan. 5. 23:13

figyu én már be is adattam.én nem várok senkire.ártani nem árt ez a tuti.és persze én a benfentesektöl kaptam és dicsérte.meg vannak statisztikák.olvasd végig a honlapot.és ha az nem győz meg akkor ne élj ezzel a lehetőséggel.én minél hamarabb el akartam kezdeni a kúrát.

egy percet sem vártam vele.na de te döntöd el.

kíváncsi vagyok holnap mit mond a doki.én egyből meg mondom neki hogy ezt kapom.

az orvosok azt adják ami után a legtöbb lóvét kapják.azt nyomják belénk.vannak orvos látogató ismerőseim. szóval ezek után az embereknek hiszek és ez szájról szájra terjed ennek az inekciónak a híre nekem ettől nagyobb biztosíték nem is kell.

2760. Aranynyuszi (válaszként erre: 2759. - Ágio8405)
2011. jan. 5. 23:06

Az,hogy nincs olyan fertőzésem ami ezt indokolná..de honnan tudnánk,hogy nincs,ha ezt nem nagyon vizsgálta...meg ha elolvasod mit írnak róla,abban benne van, hogy ha nem sikerül a gyerek akkor is használható...

Holnap elmegyek gyógyszertárba,megkérdezem beszerezhető e.

2759. Ágio8405
2011. jan. 5. 18:14
Aranynyuszi ha azt mondta, neked nem ez a bajod akkor mi a probléma? Nem az van hogy nincs semmi elvileg? Szerintem is ártani biztos nem árt.
2011. jan. 5. 16:25
Most jöttem az orvostól..gondoltam feliratom a körzetivel a gynevac-t és megkérdezem a nőgyógyászt,hogy mi a véleménye. Azt mondta ártani nem árt,de felesleges nekem,mert nekem nem ez a bajom..na de van olyan ismim,akiknek szinténn nem jött össze a gyerek és ezt a kúrát megcsinálták,teherbe is esett..na most szerintetek mit tegyek??? már annyit próbálkoztunk,ha nem árt akkor mérne próbáljam meg????????????????????????????????
2757. Aranynyuszi (válaszként erre: 2754. - B.trix13)
2011. jan. 5. 10:27

Gondoltam,hogy hozzá mész,én is hozzá járok :)))

Sztem semmi gond nincs vele,kedves és ami fontos mindent elmond,csak éppen terhes nem vagyok még...

Én még ezt a hónapot megvárom mi történik,aztán megyek hozzá ha terhes vagyok :) ha meg nem,akkor candida szűrés kéne nekem is,meg vérvétel meg ez az izé,csak azt hittem konzultáltál már vele ezügyben..ma megyek körzetihez,irassam fel,aztán kérdezzem meg az orvost???

beagle?? gyönyörű kutya,de nem lakásba való,mindent tönkretesz:S és hajlamos az elhízásra:S nekem törpe pincserem van és imádom,de ha mégegyszer lesz kutyám jobban utána nézek,hogy valami könnyebb esetet fogjak ki :)

hát a családom meg...megpróbálok nem foglalkozni velük,ma jönnek hozzánk amúgy,remélem nem lesz semmi gond:S

2756. b.trix13 (válaszként erre: 2755. - Kismorzsa)
2011. jan. 5. 09:29
hát még nem tudom hogy fogok lúgosítani.szerintem diétával vagy teával.még ennek utána akarok járni:)))
2755. kismorzsa (válaszként erre: 2752. - B.trix13)
2011. jan. 4. 21:00
HOgyan fogsz lúgosítani? Én az AVIVA tornán mértem meg a PH-mat és tök savas voltam!! Az AVIVA tornát tartó nő javasolta, hogy 2 hétig minden főétkezés előtt kapjak be egy kiskanálni szódabikarbónát. Simán ki lehet bírni, nem olyan rossz. Ittam rá 4-5- deci vizet és teljesen el is ment a rossz íz. Talán ez is hatott nálam....
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook