Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
2814. kismorzsa (válaszként erre: 2809. - B.trix13)
2011. jan. 12. 12:24
Nehéz tanácsot adni....de remélem jól fogsz dönteni!!
2813. kismorzsa (válaszként erre: 2802. - Aranynyuszi)
2011. jan. 12. 12:21

Nagyjából mostanság lehet, de ez a ciklusaid hosszától függ. A ciklus-hu-t valószínűleg bezavarta a múltkori cisztád, szóval az nem biztos, hogy hiteles dátumot ír...

Nekem olyan 30-32 napos ciklusaim voltak és az utolsó alkalommal tuti, hogy a 18-19. napon volt csak a peteérésem. A 14. nap az csak keveseknél válik be... Meg aztán sokszor peteérést követőe 2-3 nappal is lehet megtermékenyülés, amíg a petesejt még vándorol....szóval hajrá-hajrá

2812. kismorzsa (válaszként erre: 2801. - Aranynyuszi)
2011. jan. 12. 12:18
A könyv elküldését csak emailben tudom. Küldd át a címed priviben!
2811. kismorzsa (válaszként erre: 2800. - Fille)
2011. jan. 12. 12:15
Csak emailben tudom a csatolmányt átküldeni, úgyhogy légyszi priviben küldd el az email címed!
2810. kismorzsa (válaszként erre: 2799. - A305cbacd8)
2011. jan. 12. 12:15
Jöhet priviben az email-cím. Ma nem ígérem, de holnap, holnap-után átküldöm!
2809. b.trix13
2011. jan. 12. 12:08

inszemináció, illetve lombikbébi program előtt állnak, mert ezek eredményességét fokozhatja a GYNEVAC-kúra.

előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak előtt állnak

hát ez szép.akkor délbe megbeszélés a párommal.akkor halasztva egy hónap.mert ha még nincs hatása akkor meg elmegy egy inszem lehetőség.

2808. b.trix13
2011. jan. 12. 12:06

Kinek javasolja a forgalmazó a kúrát?


* Azoknak, akik állandóan erős hüvelyi folyással küzdenek.

* Akinek krónikus nőgyógyászati gyulladásaik vannak

* Meddőségi problémákkal küszködőknek.

* Clostylbegyt kúra előtt állóknak, mert a kezelés eredményességét kétszeresére emelheti, hiszen a hormonális meddőséggel küszködő nőknél is megtalálhatóak a krónikus gyulladások.

* Akik inszemináció, illetve lombikbébi program előtt állnak, mert ezek eredményességét fokozhatja a GYNEVAC-kúra.

* Azoknak, akik már többször is elvetéltek, még a következő terhesség előtt javasolja a forgalmazó egy kúra végigcsinálását.

* Babatervezőknek, akik még a várandósság előtt szeretnének minden olyan problémát megszüntetni, amely a későbbiekben gátja lehet a gyermekáldásnak, illetve vetélést, koraszülést okozhat

2807. b.trix13
2011. jan. 12. 12:06
na most nem is tudom elbizonytalanodtam ..........akkor most várjunk még egy hónapot és csak utána menjünk inszemre.akkora pont le menne a kúra.???????????????igy lenne a legjobb.de akkor mégy egy hónapot várni..óóóóóóóóóóóóóóó
2806. b.trix13
2011. jan. 12. 12:03
A GYNEVAC forgalmazójának a honlapján közzétett adatok szerint ha minden babát tervező nő megkapná ezt a kúrát védőoltásként, a meddőségi problémák 1/3-a ki sem alakulna, a koraszülések 40 %-át meg lehetne előzni, és a spontán vetélések fele elkerülhető lenne.
2805. b.trix13
2011. jan. 12. 11:52
amugy én bele sem gondoltam ha hétfön elkezdjük a 3 inszemet akkor bizon a gynevackot hogy fojtatom.??????????????hu ez ciki.igaz az otthoni doki azt mondta hogy ellehet kezdeni ......
2804. b.trix13 (válaszként erre: 2801. - Aranynyuszi)
2011. jan. 12. 11:38

hát az nem tudom hogy ha terhes vagy lehet e.azt meg kell kérdezni.akkor várj a piros napig:)))mást nem tudsz tenni.

ja nekünk sincs meg a házassági papírunk.pedig én is biztos voltam hogy hová tettem, de nincs meg.állandóan keresek valamit.

most pl a homeopátiás golyocskáim tűntek el.

haza akartam vinni hogy otthon is szedjem de már otthon nem találtam .pedig tuti be tettem.vagyis ugy emlékszem.:)))ilyenkor az szokott lenni hogy egyszer csak előkerül.úgyhogy ezt várom.:)))

2803. Ágio8405 (válaszként erre: 2802. - Aranynyuszi)
2011. jan. 12. 11:23
Hányan lesztek? Nagy esküvö lesz?
2011. jan. 11. 23:19

a csokrot nem tudtam felrakni:(

sztetek mikor lehet peteérésem,ha 24én volt mensim???sztem 6 körül, a ciklus.hu szerint 10..

2801. Aranynyuszi (válaszként erre: 2794. - B.trix13)
2011. jan. 11. 22:38

És ha terhes vagyok??? akkor be lehet adni????

Az esküvőnk 05.21. holnap megyünk bejegyeztetni és ma kiderült, hogy nincs meg az anyakönyvi kivonatom :( 100%ig biztos voltam, hogy hol van..de nem..

Még csak az biztos hogy esküszünk,3 hely versenyzik,2virágos,ruha még semmi,ülésrend megven :) rakok fel képeket milyen lesz a dekoráció :)

Kismorzsa nekem is jöhet a könyv :) Próba-cseresznye;)

Most ugye iszom a kefirgombát,letolom a torkomon :S Hezitálok a gynevacon..megint hatalmasra puffadt a hasammmmmmmmmmmm áááááá.

A hónapban költözünk,2hét mulva meg házibuli nálunk :)))) Már nagyon várom,sztem italozás lesz :D most iszok is egy alkoholmentes sört...

2800. Fille (válaszként erre: 2798. - Kismorzsa)
2011. jan. 11. 19:31

huh, ez érdekelne, eddig csak hallottam róla, nagyon nem is tudom mi ez, de már többször akartam kérdezni :) szóval itt priviben, vagy adjak mailcímet? köszi :)

ja, és igen, a 8 ampula vértől jó nagyot aludtam ami nem csoda

2799. a305cbacd8 (válaszként erre: 2798. - Kismorzsa)
2011. jan. 11. 19:28
Ne haragudj, hogy csak úgy beleszólok, már rég be-bekukkintok erre a fórumra, igazán nem követem napról-napra. Az Aviva torna engem is érdekelne. Megköszönném, ha nekem is elküldenéd. Ha igen, akkor privátban elküldöm az email címem.
2798. kismorzsa (válaszként erre: 2795. - Fille)
2011. jan. 11. 19:21
A hormonszintek természetes rendbehozatalára nagyon ajánlják az AVIVA tornát. Én is csináltam és én nagyon szerettem...hittem benne. Bár az is igaz, hogy én jobban szeretem a természetes dolgokat, mint a gyógyszerrel megerőszakolt állapotot. Ha esetleg érdekel, itt a hoxa-n is találsz erről a tornáról infókat, de én is szívesen átküldöm a könyvet hozzá. Minden oktató azt mondja, hogy maximum 3 hónap és minden helyrerázódik ettől az ember szervezetében, hiszen beindul egy öngyógyító folyamat. Hetente 2x kell csinálni, kb. fél óra és egyáltalán nem megerőltető. Talán ez segíthetne a hormonszinted optimalizálásában, illetve a sok mellékhatás megszüntetésében....
2797. kismorzsa (válaszként erre: 2790. - Ágio8405)
2011. jan. 11. 19:16

Semmiképp se szeretnék elpunnyadni, mert azzal csak magamnak és a babának is árthatok. Meg aztán tényleg jól esik a mozgás. Ma reggel is 6-kor már az usziban kezdtünk. Nem mondom, hogy könnyen ment a kelés, de megéri, mert utólag olyan jó érzés!

Tenerifére megyünk előnászútra, remélem jó lesz! :-)

2796. kismorzsa (válaszként erre: 2789. - Fille)
2011. jan. 11. 19:14
8 ampulla vér???? Részvétem.....
2795. Fille (válaszként erre: 2793. - Ágio8405)
2011. jan. 11. 18:07
növekedési hormon, és sok más dolgot, a fogamzásgátló miatt viszont nem tudtak teljes kivizsgálást csinálni, az majd márciusban. viszont ugye abbahagytam a bogyót, és most nagyon rosszul vagyok, m az tartotta egyhelyben a hormonjaimat, még ha magasan is. a szervezetem mostanra észrevette h nem szedem, és állandó fejfájás, alvászavar, sírás van rajtam :S igy nem lehet tanulni. ja, volt 24 órás vizeletgyüjtésem szabad kortizolra. meg voltam nődokinál, de csak rákszűrés, az ultrahang majd jan 31 vagy később. meg még általános vérképet kell csinálni, meg hasi ultrahangra kell időpont. sztetek lehet vmit kezdeni ezekkel a rosszul létekkel ? (és mielőtt azt mondanátok h olyanok a tünetek intha terhes lennék, sajnos jól tudom h nem ezért van, mert a bogyó szedése előtt is állandóan ilyen bajaim voltak)
2794. b.trix13 (válaszként erre: 2791. - Aranynyuszi)
2011. jan. 10. 22:40

te tudod.de tuti ártani nem fog.úgyhogy nem veszthetsz vele.de ha meg be jön akkor ????????

na mi szerdán már a másodikat döfjük magunkba.:)))ha még nem is segít de legalább megnyugszom hogy ezt is megpróbáltuk.és olyan sok jót hallottam már róla.és minél hamarabb elkezded annál hamarabb van hatása.ne én csak magamból indulok ki.én már aznap is be adtam volna.sőt rögtön.és az inszemet már úgy próbáljuk meg hogy

kettő szurin túl vagyunk.igaz jó lenne mind az 5 ön túl lenni.de azért meg nem akarok ki hagyni egy hónapot.

2793. Ágio8405
2011. jan. 10. 22:24
Fille mi volt a vizsgálatokon? Mit néztek most?
2792. Ágio8405
2011. jan. 10. 22:16

Aranynyuszi ártani biztos nem ártana max használ, attol hoyg az az orvos azt mondta nem kell még nem tudhatjátok hogy nem segitene-e.

Miylen lesz az esküvö? Nagy? Ruha elképzelés meg van?

2011. jan. 10. 21:00
Mi is szervezzük az esküvőt,nem váltottam még ki a gynevacot...megvárom ebben a hónapban lesz-e valami...tanácstalan vagyok..
2790. Ágio8405
2011. jan. 10. 11:10

Kismorzsa majd most fog nagyot nöni 1-ik hétröl a másikra 2szer akkora. Én szombaton megyek a kismama barátnöm eküvöjére. Május elején szül.

Ügyes vagy hogy ennyit mozogsz. Hova mentek pihenni?

Jo pihenést.:)

2789. Fille
2011. jan. 10. 11:09

Kismorzsa, én ma reggel nyertem véletlen páros jegyet az esküvő kiállításra, ha már katuk megyünk :)

Túl vagyok az első kör vizsgálaton. a kezemből 8 ampula vért vettek le a vizsgálatokhoz, fel isdagadt a kézfejem (én csak oda engedek szúratni, m a karomon nem találják meg sose az eret, és olt h összeszúrkáltak, és nem találták meg az eret.). nődoki azt mondta h nincs szervi probléma. csakis hormonállis gondom lehet.

2788. kismorzsa (válaszként erre: 2786. - Ágio8405)
2011. jan. 10. 07:54

Köszi nagyon jól vagyunk. Most már semmi rossz tünetem nincs - talán csak fáradékonyabb vagyok, mint korábban, de ennyi. Nem érzek semmit, szerintem ő még az igazak álmát alussza :-))Június 30 per pillanat a várható születési dátum. Szombattól megyünk egy hétre pihizni, a neveken majd akor agyalgatunk! Amúgy sokat mozgok: úszok heti 2x 2 órát, ma megyek kismamatornára is, illetve a Rubint Réka kaziját is csinálom - nem szeretnék eltespedni, na meg én tényleg jól érzem magam a mozgásokat követően.

Hétvégén voltam esküvői ruhát próbálni, aztán a nő teljesen el volt ájulva, hogy hogy lehet, hogy nekem még nincs olyan nagy hasam (minden normál ruha rám jött), mert a lányának 2 hónaposan már nagyobb van, stb.... tényleg nem tudom, miért nincs pocakom - mindig mondom, hogy biztos lapjával fekszik a gyerek :-))) De maj megnő, ha megkell nőnie.

Apropó mellválaékozás. Megint előjött és rendesen folyik is, ha megnyomom. Durva!! A doki azt mondta, hogy most nem tud és nem is lehet vele semmit se csinálni, de ne agódjak, mert nem is okoz gondot. Csak arra leszek kiváncsi, hogy így egyáltalán lesz-e majd tejem, illetve később hogy áll vissza a hormonszintem. Gyanítom, hogy a Bromot még nem felejthettem el teljesen.... :-(

2787. Fille (válaszként erre: 2786. - Ágio8405)
2011. jan. 9. 23:19
én most néztem h holnap mit néznek, és nekem is nézik a PCO-t :)
2786. Ágio8405
2011. jan. 9. 22:24

Pco-ra nem kérdezté rá hogy nem kéne esetleg kizárni?

Kismorzsa hogy vagytok? Mcorog már? Mikorra vagy kiirva pontosan? Nevek?

2785. b.trix13
2011. jan. 9. 20:39

azt mondta hogy nagyon kevés pete érésem lehet.vagyis ritka.és nehéz eltalálni a pontos időt.

hát ennyi volt otthon.majd itt megint megyünk újra a dokihoz.aki csak hó közepén jön vissza és ha minden jól megy pont akkor jön meg.és remélem elkapjuk ezt a hónapot.jó lenne ha nem maradna ki ez a hónap.és nem kellene várni.

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook