Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazat mond? fórum

Igazat mond? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. Érdekes73 (válaszként erre: 92. - Tuksika)
2016. szept. 2. 22:46
Felesleges mert semmire sincs garancia.
92. Tuksika (válaszként erre: 91. - Érdekes73)
2016. szept. 1. 09:58
Egy kicsit igen
91. Érdekes73 (válaszként erre: 88. - Tuksika)
2016. aug. 30. 22:26
Megbántad ?
2016. aug. 28. 17:34
persze hogy hazudik de szerintem ezt te is tudod. egyszerűen szexet akart, megkapta és ezzel a link dumával épített le. mondjuk ezzel az erővel azt is mondhatta volna, hogy "nekem ehhez idő kell" vagy "nálam te jobbat érdemelsz"
89. massalhangzo (válaszként erre: 88. - Tuksika)
2016. aug. 27. 15:23

szerintem erezted te, hogy mi a helyzet, kulonben reg szakitottal volna a paroddal, ha azt hitted volna, hogy itt alakul egy komolyabb erzelmi kapocs vagy barmilyen


ez a felrelepok biztonsagi haloja, hogy konnyu beleszerelmesedni, ugy tenni, mintha elhinned a sablonos, kozonseges bokokat, mert nincs tetje.


ezt nem bantasbol mondom, de szerintem ha neked siman belefert, hogy a parod mellett szovogess kapcsolatot, viszonyt, barmit, akkor ne csodalkozz azon, ha hasonlo hozzaallast kapsz vissza. en se tartanek egy ferfit semmire, plane nem egy komoly kapcsolat lehetosegere, ha a baratnoje mellol lehetne elcsabitgatni

88. Tuksika (válaszként erre: 86. - Massalhangzo)
2016. aug. 27. 12:30
Hát, most már tudom. Túl naiv voltam... :/
87. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Tuksika)
2016. aug. 25. 15:04
Igen, éppen erre kérdeztem rá....
86. massalhangzo (válaszként erre: 83. - Tuksika)
2016. aug. 25. 14:42

jaj te no, errol rogton tudni lehetett volna, hogy egy hazug diszno, es barkit elvisz egy korre, ha az benne van

alap esetben, ha ket ember tetszik egymasnak, elindul valami koztuk, erzelmek ebrednek, kell azt bizonygatni, hogy nem fekszel le fuvel faval es o valami extra?

85. Tuksika (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2016. aug. 25. 14:41
A kollégák "kéznél vannak"... Más kérdés, hogy utána kényelmetlen a szitu, hiszen továbbra is látják egymást nap mint nap...
84. csikil4ny (válaszként erre: 83. - Tuksika)
2016. aug. 25. 13:03
Én azt nem tudom megérteni, hogy miért kell kollégákat hülyíteni? Más az ha komolyan gondolják, aztán rájönnek, hogy mégsem illenek össze (most megcsalások nélküli kapcsolatra gondolok), de így ... Ennyire lelkiismeretlenek az emberek, vagy ez az újmódi kölcsönösen elégítsük ki egymást történet? Amelyik esetről írtam, tudomásom szerint mindkét nőt csak "vigasztalta", aztán hogy lett ebből a nők részéről más történet, nem tudom. Nem látok bele és nem is kérdezhetem meg. Ennél tovább nem is érdekel.
83. Tuksika (válaszként erre: 80. - Csikil4ny)
2016. aug. 25. 12:48
Pfff... az én esetemben például az a legidegesítőbb, hogy előadta nekem, mennyire különleges vagyok, hogy ezt és azt csak értem tenné meg, meg hogy ő nem csapja ám mindenkinek a szelet, csak aki tényleg érdekli... Aha. Érdekli, amíg sikerül róla leimádkozni a bugyogót... :P Ez az egy amit kifejezetten bánok, hogy elhittem.
82. csikil4ny (válaszként erre: 81. - Specially)
2016. aug. 25. 07:09
Az már az ő bajuk...
81. Specially (válaszként erre: 80. - Csikil4ny)
2016. aug. 24. 21:21
Akkor gondolom már túl voltak mindenen mire válásra került a sor.Nem mintha olyan tapasztalt lennék de már pár éve hozzá csaptam a listámhoz,hogy vannak olyan férfiak akiket igenis zavar ha a nőnek van otthon valaki aki várja.Amelyik belemegy hogy csak szexelgessünk jó ez így vagy majd szakítasz az akire nem kellene alapozni.Sokan mégis ezt teszik.
80. csikil4ny (válaszként erre: 70. - Specially)
2016. aug. 24. 18:38
Vannak érdekes szituk: nekem is van egy kollégám akinek az a specialitása, hogy boldogtalan feleségeket vigasztal. A dologra akkor figyeltem fel amikor az egyik kolléganőm elvált érte. Persze rögtön visszakozott a férfi, maradt szingli. Kolléganő talált magának másik pasit, összeházasodtak, megszületett már a gyermek is, happy end. Következő kolléganő két gyermekkel vált ugyanazért a pasiért (valamit tudhat, mert irtó ronda, de sorra veszi a nőket). Happy .... ja nem, a pasi újra nemet mondott, így kolléganő hoppon maradt.
79. Tuksika (válaszként erre: 78. - Specially)
2016. aug. 24. 16:19

Nos, nekem is imígyen kellett volna inkább gondolkodni... :) De nem jött össze. Most már mindegy.


Egyébként nem vicc, de a Ti válaszaitok döbbentettek rá, hogy ez tényleg egy halott ügy (előtte is sejtettem, de Ti megerősítettetek). Szóval köszi. :)

78. Specially (válaszként erre: 77. - Tuksika)
2016. aug. 5. 21:42

Én fordított helyzetben voltam,üldözött egy munkatársam így mint téged csak épp neki menyasszonya volt egy 6éves kapcsolat.Próbálta elérni hogy belehabarodjak én ezt eléggé zokon vettem kérdeztem is hogy lehet ekkora önző seggfej csak azért mert kell neki az érzés hogy még tud hódítani holott tudjuk mindketten hogy nem borítaná fel az életét..na meg minek a romantikus vacsora meg elviszlek oda ahol felnőttem mikor szexelni akar..mint kiderült azért hogy ne érezzem magam kihasználva ez így neki jobb érzés lenne és mit csináljon már elkötelezte magát és évente egyszer osszefutunk kiereszteni a fáradt gőzt😃ez egy év volt mire kibökte..

De én is csak azért lettem ilyen mert 20évesen kis naív voltam és jól megszivtam ugy mint most te.Sőt jobban mert én belehabarodtam ..Azóta meg úgy vagyok strigula nem leszek meg basz*ka és nem ájulok el a szép szavaktol.

77. Tuksika (válaszként erre: 73. - Specially)
2016. aug. 5. 20:46
Milyen kérdések ezek? :)
76. Tuksika (válaszként erre: 69. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 20:45
Persze hogy kiakadtam volna. :) Akármilyen hihetetlen, nem vagyok az a félremenős fajta. Itt sem a tökéletes boldogság közepébe csöppent bele a kolléga, és nem is volt tervben, hogy na, én most félrelépek... Egyszerűen addig-addig fűtötte a hangulatot, hogy megtörtént, úgy éreztem, szükségem van ezekre az érzésekre... Ez van, visszacsinálni nem tudom. Tisztában vagyok vele, hogy nem volt szép dolog. A párommal beszélgettem a kapcsolatunkról, és majdnem szakítottam is, de akkor még nem tudtam megtenni... Rajta viszont azt láttam, bármelyik pillanatban elengedne, ha én azt szeretném...
75. Tuksika (válaszként erre: 61. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 20:37
Nem nagyon zavarta, hogy van pasim. Ebből persze rájöhettem volna, hogy akkor valószínűleg nem veszi komolyan a dolgot...
74. 3d787b167a (válaszként erre: 57. - Tuksika)
2016. aug. 5. 18:42

Mikor lettél megrántva?


Tavaly?

73. Specially (válaszként erre: 71. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 18:23
Én ezért tartottam ilyen esetben magamon a bugyogóm pár fifikás kérdés és máris kibújik a szög a zsákból csak ki kell várni 😃
72. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2016. aug. 5. 18:16
Megvoltal neki részéről a vadászat befejezve. Sajnos kívülről világosnak tűnik. Lépj túl rajta nem sokat ér a pasi,annyit ne hogy bankodj miatta.
71. massalhangzo (válaszként erre: 70. - Specially)
2016. aug. 5. 18:11
itt is ezt csinalta a pasi, csak udvarias kifogassal. ilyenkor flortolni is mereszebben lehet meg szebbeket mondani, mert nincs tetje
70. Specially (válaszként erre: 69. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 18:08
Én ismerek olyan pasit aki mindig a kapcsolatban élő csajokkal kezdett/kezd mert ott odamondhatta h ne kérj számon ne akarj többet van kapcsolatod.A szingli csajok meg egyből kapcsolatot akartak így rövid idő után le kellett őket építeni.
69. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Specially)
2016. aug. 5. 18:03
szerintem egy normalis ferfi vagy no nem kezd csak szexert sem olyannal, aki kapcsolatban el, egy csomo szingli ember van :D ez inkabb a jellemet mutatja, hogy milyen a pasi, es a no felreismerte ot nagyon. de azert a sajat haza tajan is illene sepergetnie, mert gondolom, o is kiakadna azon, ha a parja felrejarna
68. Specially (válaszként erre: 65. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 17:59
Igen elég nagy akadály az érzelmeknek ha az egyik fél kapcsolatban van.Vannak olyan pasik akik csak szexet akarnak nekik a legjobb egy ilyen parti mert könnyen odavágja hogy dehát van parod mit akarsz többet szexnél..
67. massalhangzo (válaszként erre: 66. - Specially)
2016. aug. 5. 17:58

en is azt hittem eloszor, de kesobb irta, hogy rajott, valoszinuleg nem lesz boldog a mostanival, es szakitasra kerul majd a sor


azert gondolom, hogy a pasi azt hihette, mert manapsag sajnos mar nem ritka, hogy egy ujabb noci, aki benne van egy kis kalandban a parja mellett. csak mikor rajott, hogy tobbet szeretne a no, akkor leepitette ezzel a falat huztam magam kore dumaval

66. Specially (válaszként erre: 64. - Massalhangzo)
2016. aug. 5. 17:52
Akkor én értettem félre "hogy háritottam mert kapcsolatban voltam"azt hittem akkor az lezárásra került.
65. massalhangzo (válaszként erre: 63. - Specially)
2016. aug. 5. 17:48
de siman megtortenhet, hogy egy ferfi beleszeret egy nobe, aki eppen kapcsolatban van. csak azt zavarja, es arra megy, hogy annak legyen vege, es a no is vegye ot komolyan. nem hiszem, hogy egy szerelmes ferfinek mindegy, hogy szexelnek, aztan a no hazamegy a palijahoz
64. massalhangzo (válaszként erre: 63. - Specially)
2016. aug. 5. 17:47
szerintem meg most is benne van
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook