Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 8 hetes pici tacskónk az ágyba pisil! fórum

8 hetes pici tacskónk az ágyba pisil! (beszélgetős fórum)


2016. aug. 4. 13:09

a tacsiknál nagyon vigyázni kell a neveléssel, mert hamar elkanászosodnak, kis ördögök :D szóval ez a lehető legrosszabb hogy felengeded és "ráhagyod"...nyüszköl majd egy kicsit lehet lesz pár rossz éjszakátok, rá kell szólni erélyesebben ..csönd legyen..nem szabad..és társai..ha van rá még lehetőség az alomból ahonnan elhoztátok az anya illatát tartalmazó pici pléd darabkát beszerezni , hogy azzal-azon aludjon.

Nekünk border collink van, mikor pici volt ,volt egy plédje azon aludhatott bent a szobában és a kis szemétje egész este fel-alá járkált a parkettán és a kis-pici körmeinek kopogására keltünk fel nem is tudom hányszor egy éjszaka :)) aztán a reggeli wc-re menetel során ki volt aknázva pisitócsákkal a folyosó hol az egyikbe -másikba léptünk bele :D így hát kitoloncoltuk a plédjével a folyosóra és mikor megakart mukkani rászóltunk hogy csönd legyen itt vagyunk, befogta és aludt tovább :) csak hallani akarta h nincs egyedül..azóta a kis majom felnőtt és fent alszik anyával az ágyban :)nyitva vannak hagyva neki a szobaajtók és éjszakánként arra ébredünk néha , hogy dugja a fejét a fejedhez vagy a tenyered alá simul h simogassad már mert ő úgy tud elaludni : )) kis aljas :)ha túlzásba viszi akkor kizárjuk :D

2016. aug. 3. 18:32
Ha kutya/macska lennek, nem engednek be embert a hazba; larmazik es piszkos.
12. Magdalénia (válaszként erre: 7. - Vessla)
2016. aug. 3. 16:16

A legjobb módszer a szobakutyáknál.

Ilyen fiatal korban még jó a magasabb doboz, hogy ne kóricáljon, amikor nem akarjuk. Még csak mostanában lett elválasztva.

Puha rongyot alá, hogy megszokja. Később elég egy felmosóruha is, hogy rámenjen, amikor a dolgát végzi. Pár hónap, mire szobatiszta lesz, de ez függ a gazditól is. Addig a szőnyeget is fel kell tekerni. :)

Ágyba semmiképp! Ha a szagot ott érzi, oda fog piszkítani máskor is.

11. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 3. 15:59
pelenkazhatod is a kutyat, csak az nem normalis :D nem fog belehalni, ha az agy mellett alszik, kar volt felszoktatni ilyen picinek, de meg nem keso. kell azert par het, hogy szobatiszta legyen
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Ina87)
2016. aug. 3. 15:40
Kit érdekel erről a véleményed? Rohadt unalmas ez már. Nem az volt a kérdés, hogy való e a kutya a házba.
2016. aug. 3. 15:32
nem tudom h ki h van vele de egy állatnak kint a helye akár menyire is icike picike vagy ép úgy véljük h aranyos jó a másik dolog ugye ha nincs udvar hát abban az esetben olyan állatot kell tartani de én maradok annál h állat nem a házba való.
8. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 3. 15:13

Az ember babájának is van külön ágya, és ráadásul pelenkázod, hogy ne a saját pisijében aludjon egész éjjel.


Miért kell(ene) egy kutya babát a saját ágyadban lefektetned???

Ehhez szokik hozzá, egész életedben így akarsz majd, egy kutyával együtt aludni????

7. Vessla (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2016. aug. 3. 14:40

Ennyi.


Nekem a kutya úgy aludt mikor elhoztuk, hogy az ágy mellett, én meg lelógattam a kezem, és simogattam. Mai napig az a kedvenc helye. Alszik máshol is, de általában ott kezdi el az éjszakai alvást :D

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Vaszily60)
2016. aug. 3. 14:29
Marha egyszerű, ne rakd az ágyadba. Gondolom felugrani még nem tud. Ne vedd fel, ennyi.
2016. aug. 3. 14:25
Ilyen pici kutyának nincs helye az ágyatokban!
2016. aug. 3. 14:25

...saját bilire" szoktatás.

Vagy udvar.

3. Bichter1 (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. aug. 3. 14:25
:D :D
2016. aug. 3. 14:19

Persze. Ejszkara dobozba + ebpelenka.

Annyira pici meg :(

2016. aug. 3. 14:13
Megoldás csak az ha nem engedjük fel többé az ágyra? A szívem megszakad de az egész matrac úszik a kutya pisiben! Így nem aludhatunk! Tudom,hogy nagyon picike de nem aludhatunk pisibe :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook