Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan szedhetem ki a makacs foltokat a fürdőruhámból? fórum

Hogyan szedhetem ki a makacs foltokat a fürdőruhámból? (tudásbázis kérdés)

2016. aug. 3. 18:02

Ajj ne mààr...

Annyira sajnàlom. Mindenesetre köszi. :(((

2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. aug. 3. 13:53
Én a Tiszába mentem bele hófehér fürdőruhában. Nem kellett volna. Az az apró fekete pötty amit mondasz az kérlek szépen a homok. Szépen beleette magát az anyagba. Nem tudod semmivel sem kihozni belőle. Az én fürdőrucim is a kukában végezte, pedig egyszer volt rajtam csak.
2016. aug. 3. 13:46

Barátnőmmel voltunk Balcsin és már hamar észrevettük, hogy apró fekete pöttyök lepték el fürdőruháinkat, nem értettük, hogy a vízben volt-e valami, vagy a fáról esett ránk napozás közben, de én az utóbbira gyanakodtam. Mikor hazaértünk, jelezte is felém, hogy hipp-hopp mossam ki mert nehezen vagy inkább sehogy sem akar eltűnni egyetlen egy folt sem. Domestost ajánlott, de nem mertem azt használni, maradtam a vanish szappannál + gépi mosásnál, de semmi nem használt. Ráadásul annyira megdörzsöltem, hogy kibolyhosodott az anyag, szóval kuka lesz a vége, pedig nagyon szerettem, de hátha megmenthető...

Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook