Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18-24 hó között kinél, hogyan zajlik az éjszakai alvás? fórum

18-24 hó között kinél, hogyan zajlik az éjszakai alvás? (beszélgetős fórum)


7. Amika22 (válaszként erre: 1. - Szabina2194)
2016. aug. 4. 11:31

Szia!

Szerintem ez az alvás minden gyermeknél máshogy alakul.

Az én lányom novemberben lesz 2 éves. Születése óta átalussza az éjszakát a saját szobájában. Nappal is 3 órát alszik.

Ráadásul 12 hós kora óta gyerekágy helyet a saját kiságyában alszik.

Általában este 9-10 között alszik el és reggel 7-8 között ébred. Napközben 12-13 körül alszik el és 2-3 órát alszik.

2016. aug. 3. 09:08

Fiam 3 hét múlva lesz 2 éves. Első pár hónapba végigaludta az éjszakát, amíg egyszer nem volt beteg. Azóta szinte mindig felkel. Eleinte akár 2-szor is, amíg nem velünk aludt. 1 éve alszik a saját junior ágyába. Azóta talán, ha egyszer, max kétszer kel fel. Nappal jó esetben 1,5 órát alszik Ez ilyen.

Lányom sem volt jobb. 3 éves koráig mindig felkelt. Vagy inni, vagy pisilni.

A gyerek ezzel jár.

2016. aug. 3. 09:07
Kinövi.
4. c73db520ef (válaszként erre: 3. - Szabina2194)
2016. aug. 3. 07:29

Eleg kicsi meg... vagy rossz alvo... vagy nem megfeleloek szamara a korulmenyek.

Barmi lehetseges.

2016. aug. 3. 07:25
Csak sajnos ez nálunk így megy minden évszakban
2016. aug. 3. 07:03
A nyari honapokban ez nem szokatlan jelenseg a homerseklet miatt.
2016. aug. 3. 06:22
Sziasztok. Kíváncsi lennék kinél hogyan zajlik az éjszakai alvás? Az én fiam 22 hónapos és nagyon rosszul alszik konkrétan egy hónapba egyszer alussza át az éjszakát. Felébred és kiabál hogy Anya ilyenkor könnyen megnyugszik ha odamegyek és szólok hogy itt vagyok de vannak olyan éjszakák is amikor fura bugás szerű hangokat ad ki. Ez mitől lehet? Saját ágyában alszik csak akkor alszik velünk ha valamije fáj és már a végső megoldásnak látjuk. Köszönöm a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook