Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichodráma tapasztalatokat szeretnék kérni fórum

Pszichodráma tapasztalatokat szeretnék kérni (beszélgetős fórum)


2016. szept. 4. 18:57
Eddig csak kevés alkalmat kaptam (inkább csak szoktam a többieket,)most szeretnék nagyot lépni a kör közepe felé.Statisztából főszereplő
5. a96ee43331 (válaszként erre: 4. - Mamszi58)
2016. szept. 4. 18:55

Köszönöm...

belevágtam,már attól sírok,ha látom,a többiek mit csinálnak-mondanak

Mennyire ciki sírni?Papírzsepit adnak,általában nem telik el sírás nélkül csoport.

2016. aug. 14. 17:00
Nekem sokat segitett. Nem tudom, hogyan müködik, de müködik. Teljesen nyitottan álltam hozzá, öszinte voltam es remek csoportvezetők voltak. A csoportozas végén nem éreztem a valtozast, csak hetekkel később azt vettem észre, hogy másképp látom a problemat.
2016. júl. 31. 14:59

Sok függ attól, h kihez mész. Nekem csak jó tapasztalatom van. Tudni kell együttműködni a csoporttal, de ez általában senkinek nem szokott gondot okozni. Egy idő után összeszokik a csapat, és egyre jobb lesz minden alkalom.


Ha úgy érzed, ez az, ami segít, akkor mindenképp próbáld ki, nem veszítesz semmit, legfeljebb ha nem tetszik, akkor a második alkalomra nem mész el.

2016. júl. 31. 13:06

Rászántam magam,kipróbálom

Sokat olvastam tájékozódtam.Személyes tapasztalatokat várnék leginkább.Mennyire kell lazulni,beleélni magam,segítenek (terelgetnek)

Meg a hatása,jobb lett,máshogy látod a dolgokat.

Nekem önbizalomhiány,szorongás,és zárkózottság miatt kellene megpróbálni,mindezt a gyerekkorból maradtak.

2016. júl. 31. 13:00
Pszichodráma tapasztalatokat szeretnék kérni.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook