Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak! Borítanátok a házasságotokat, ha szerelmesek lennétek egy másik nőbe? fórum

Férfiak! Borítanátok a házasságotokat, ha szerelmesek lennétek egy másik nőbe? (beszélgetős fórum)


1 2
39. 91b90b2588 (válaszként erre: 38. - 408020f45e)
2016. aug. 5. 06:24
Hát..legalább a szerelmük nem volt az. :D az elején.
2016. aug. 4. 21:21
Ez megint egy plátói kérdés volt!
37. 91b90b2588 (válaszként erre: 21. - Berlinerin)
2016. aug. 4. 21:19

Nyilván jól ismeri a férjét, tudja mi követi a beszélgetést :)

Valoszinű a hobbiját is csajozásra használta. Mi a hobbija? Olyan amihez le lehet otthonról lépni pár órára?

Szerinted épeszü feleség mond olyat a férjének, hogy nőzhet?

Ha zaklat fenyegesd meg feljelentessel.

36. ina87
2016. aug. 2. 16:43
pont azért szédít ezzel beszéddel mert úgyis egyértelmű h soha nem tenné meg.
35. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2016. júl. 31. 19:16

szerintem az nem zaklatas, ha a ferfi hivogatja, es o nem azt mondja, hogy ne keressel tobbet, hagyjal beken, hanem azt, hogy ha szerelmes vagy belem, akkor hagyd ott a feleseged


ez a forum szerint sem az foglalkoztatja, hogy a pasi miert zaklatja, hanem hogy igazat mond-e, mikor azt mondja, hogy szerelmes

2016. júl. 31. 16:57
Minek megvenni az egesz tehenet azert a kicsi tejert??
2016. júl. 31. 12:57
Szerintem ha már akart lépett volna.Bizonyitott volna Neked.
32. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Massalhangzo)
2016. júl. 30. 21:25

Végülis zaklatásként bármi megállja a helyét, ami az egyént arra készteti, hogy életmódját megváltoztassa a zaklató miatti szorongás, idegeskedés miatt. Ha csak felhívná és nem szólna bele, az is lehet zaklatàs, vagy ha becsenget mindennap a kaputelefonba, vagy bàrmi, sőt, most már egyszeri esetekre is vonatkozik, pl egy "névtelen" levél, vagy egy fenyegető üzenet, de ha nincs szó szerinti fenyegetés csak pl hívogatás stb, még azért is kérhet eljárást.


Úgyhogy el kell menni. Egy csomó ember nem megy a rendőrségre pedig kellene, akkor is, ha nem

azonnal foglalkoznak vele, legalább nyoma lesz, ők honnan tudhatnák, hogy mi van, ha fel sem jelenti?


Ez persze egy fura szitu, mert ő azért nem akar menni, hogy nehogy kiderüljön mi volt. Ezt a másik addig ki fogja hasznàlni, amíg csak akarja, zsaroláshoz. Több energiája megy el a fórumindítónak, hogy NE derüljön ki, mint ami arra menne, ha felvállalná, hogy igen, ez és ez volt de most már elég.

31. massalhangzo (válaszként erre: 11. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 20:52

a helyedben nem foglalkoznek vele. nem hiszem, hogy ez megallna a helyet zaklatasra, feljelentesre, azert hivogat, mert te leallsz vele beszelgetni. nem hiszem, hogy titkos szamot csak ugy ki lehetne deriteni, es ha meg mindig azzal foglalkozol fel ev utan, hogy hazudozol neki, hogy hagyja ott a feleseget, ha szerelmes, legyetek egyutt, akkor miert csodalkozol?


felhiv, nem veszed fel. privat szamrol, akkor szo nelkul leteszed. azert hivogat, mert szoba allsz vele, biztatod, es valahol elvezed az ugratasat

30. sanyinak (válaszként erre: 15. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 20:22
És te szabaditod ki ezt a oasit? :)
29. c73db520ef (válaszként erre: 26. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 19:39

Elotte, utana, vagy kozben beszelgettetek?

Mert nagyon nem mindegy!

28. kristo_f (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 19:35

stalking ügy "


Ez tecc!

27. kristo_f (válaszként erre: 26. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 19:33

Tudod te milyen herce-hurcával jár egy feljelentés?

Mondd meg a fickónak, ha nem hagy békén szólsz a feleségének, ennyi.

Az hogy kettyintettél is vele korábban,neki nagyobb ciki lenne

2016. júl. 30. 17:31
A talàlkáknàl volt màs is,de javarészt beszélgetések.Persze ő azt akarnà,hogy maradjon meg otthon a kis csalàdi élete is meg én is.De az nem ment meg nem is fog.Igazatok van,nem marad màs,mint a feljelentés.
2016. júl. 30. 17:05
Ja és igen, ez full zsarolás, amit a pali csinál, szóval lelki nyugalmamért én a helyedben bármit megtennék, hogy megleckéztessem, ha ennek az az ára, hogy el kell mondanod egy megcsalást és emiatt a te férjed borít, azt is. Mert benne van a pakliban. Több is veszett Mohácsnál, nehogymár most emiatt ne aludhass többet nyugodtan, mert ez a hülye zaklat! Ha te mondod el, az is másképp jön ki, mintha a férjed mástól tudja meg, érted? Nagy levegő és tisztázd a helyzetet! Meg fogsz könnyebbülni.
24. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 17:01

Egyébként hogy tudja kideríteni a számodat? Ha valamit titkosra akarok, akkor az titkos lesz.


Jó, mindegy. Végülis szólhatsz neki, hogy elmész a rendőrségre, és kész. Azt meg nem értem, hogy a férjednek miért nem akarod megmondani, ha akkor úgysem voltatok együtt? Vagy úgy kell érteni, hogy egy évig a férjed nem volt otthon? Bocs, ha félreértettem, mert először azt gobdoltam, hogy egy évig össze voltatok veszve. Ha nem így van, akkor nem marad más, minthogy eszed amit főztél. De ha csak beszélgetések voltak a beteg gyerekről főképp, akkor meg a férjed miért ne tudhatná?

23. berlinerin (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 16:43
Munkaideje alatt talàlkoztunk,ami többségébe beszélgetés volt.Bevallom sajnáltam is őt az egyik gyereke miatt,aki beteg.Én meg jàratos vagyok a témàban,sok,-sok óràt töprengtem azon ,miként lehetne javítani az àllapotàn.Szétszakítani a családot nem àllt szàndékomban.Pont sok talàlka esetébe én hoztam fel a témàt,hogy mi lesz a gyerekeivel,ha borul a bili,mert szerintem minden titok kiderül egyszer.Neki nincs és nem is volt lelkiismeretfurdalása,nekem annàl inkàbb.De hàt azt eszem,amit megfőztem...
22. c73db520ef (válaszként erre: 21. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:43
Ez viszont nem tartozik rad. Az o gondjuk, bajuk.
2016. júl. 30. 16:38
Sajnos maga a felesége mondta,hogy az ő hàzassàgukba az nem fér bele,hogy a férje beszélgessen nőkkel,bármilyen témàba.És szerinte a hobbijaira is csak akkor szentelhet időt,ha ő megengedi.Alig hittem a fülemnek...
20. c73db520ef (válaszként erre: 15. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:35

Bortonben tartja... anyam, micsoda apacaszedito szoveg.

Ugye te ezt nem hiszed el?? !!

19. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:33
Hú, ezek a gonosz feleségek... És te ezt elhiszed? Te is feleség vagy. Ha annyira börtönben lenne, nem hiszem, hogy tudtatok volna találkozni.
18. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:31
Beszèlnék a helyedben a férjeddel (úgysem voltatok együtt, mikor ez történt). Ezután pedig stalking miatt feljelentést tennék. Azért kell tudnia a férjednek mert ha keres a rendőrség a stalking ügy intézése alatt, akkor a férjed legalább tudja, hogy miről van szó. A pasi abba fogja hagyni ès nem hívogat majd.
17. túrógombócka (válaszként erre: 16. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:30
rendőrség, feljelentés zaklatás miatt.
16. berlinerin (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
2016. júl. 30. 16:29
Fél éve nem unja a zaklatàst...sajnos!
2016. júl. 30. 16:28
A felesége konkrétan elküldte azzal,hogy menjél szedjél fel valami csajt,aki kielégíti a vàgyaidat,de úgyse talàlsz,mert vén vagy màr.De mikor a férje ment,akkor meg kicsapta a balhét.Szinte börtönben tarjta.
14. c73db520ef (válaszként erre: 11. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:27
Jelentsd fel zaklatasert.
13. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:26
Minek foglalkozol vele ? Ha nem reagálsz rá úgy is megunja ...
12. túrógombócka (válaszként erre: 11. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:24
szegény felesége. lehet, hogy jobb lenne neki, ha elhagyná a pasi.
2016. júl. 30. 16:23
Sziasztok? Na annyit làttam,hogy hoxa fórum.Azt nem,hogy női.Bocsánat! Akkor vàltoztatok a kérdésen.Ti borítanàtok,ha szerelmesek lennétek? Engem ez az illető nem hagy békén,letiltottam,szàmcsere is megvolt,de ő mindig kideríti.Privàt szàmról csörgetget.De mi a fenéért nem hagy békén màr.Tőle is megkérdeztem,de érdemleges vàlaszt nem ad.Egyébként ő az,akinek vannak gyerekek.Mindketten hàzasok vagyunk,de az én férjem egy évig nem volt velem,mikor vele összegabajodtam.Mégegyszer bocsi csajok,hogy rossz helyre írtam a kérdést.Köszi a hozzàszólàsokat.
10. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Berlinerin)
2016. júl. 30. 16:11
Ezt miert egy noi oldalon kerdezed??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook