Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kerültél már kellemetlen szituációba, mert azt gondoltad valakiről, hogy állapotos? fórum

Kerültél már kellemetlen szituációba, mert azt gondoltad valakiről, hogy állapotos? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. aug. 1. 12:56

Szerintem meg kellene mar sokaknak szabadulniuk ettol a kenyszeres megjegyzesektol: nagy a hasa, kover, nem stilusosan oltozik, stb.

Mindenki olyan, amilyen: vagy nez tukorbe vagy nem; vagy van izlese, vagy nincs.

38. c73db520ef (válaszként erre: 33. - Spann)
2016. aug. 1. 12:52

A vonatokon - volt - ilyen jeloles.

Az ujakon mar nem latom.

37. b4b1d52444 (válaszként erre: 33. - Spann)
2016. aug. 1. 12:49
Olyan nincs, hogy simán felállíthatja - minősíthetetlen hangnemben. Olyan van, hogy megkérheti, hogy szíveskedjen felállni, mert rosszul van, és szeretne leülni.
36. ca6273a8a5 (válaszként erre: 35. - Channa*)
2016. aug. 1. 12:42
:)))))))))))
35. Channa* (válaszként erre: 33. - Spann)
2016. júl. 31. 20:20

Milyen kijelölt ülés? Miért állíthatna fel?

10.500 Ft-os bérletet veszek. Állítson fel mást.

Nekem sosem adták át a helyet, és ha nem látszik valakin, akkor honnan tudnám, hogy át kellene adnom a helyet?

Te most terhes vagy? Tényleg azt hiszed, hogy mindenkinek ugrálnia kell valakinek mert már 1 hetes terhes? Aztán ha a 10. hétben elmegy abortuszra?

Meg egyébként is...miért nem nézett ki magénak egy fiatalt, vagy egy férfit? Csak velünk tudott nagyszájúskodni?


Te valószínűleg nem ezen a bolygón élsz!


Ilyen szituáció...Na, ugorj neki újra az olvasásnak. Hátha megérted a nem látszódó terhességet.

Fogd fel, hogy mit írtam és csak utána írogass.....

2016. júl. 31. 08:27

Kolléganőm tesója pár éve bejött hozzánk a boltba a kislányával,aki akkor már 3éves volt.Nagy vigyorral megkérdeztem,hogy terhes?mire durván megkaptam a választ,hogy nem,csak megmaradt a nagy pocakja...

Kínos volt :D

33. spann (válaszként erre: 30. - Channa*)
2016. júl. 30. 21:31

Pedig ilyen szituációkban a terhes kismama simán felállíthatja a kijelölt ülésről, aki ott ül.

Sőt, nem is kell terhesnek lennie, elég, ha rosszul van.

Azt hiszem, mindenhol az első ajtó közelében van a kijelölt ülés.

2016. júl. 29. 15:09
akkor jöttem rá, hogy iszonyat kövér vagyok!
2016. júl. 29. 15:09
én kerültem kellemetlen helyzetbe, mert a hasam miatt azt hitték terhes vagyok, és átadták a helyet. nagyon cink volt...:)
2016. júl. 29. 06:54

Egyszer, szintén BKV-n ücsörügtünk a barátnőmmel és beszélgettünk. 2 nő nem messze tőlünk többször ránk nézett és láthatóan rólunk beszéltek, de nem foglalkoztunk velük. Egyszer csak odajött az egyik és leüvöltötte a fejünket, hogy mi itt vigyorgunk és kényelmesen utazgatunk, az ő ismerőse meg terhesen áll.

Felpattantunk a barátnőmmel, hiszen nem vagyunk bunkók, de azért mondtam a nőknek, hogy ha látszódna, akkor simán átadjuk a helyet, de így, hogy az mi hasunk nagyobb, nem tudtuk megállapítani.

A nő vagy nem volt terhes, vagy az első 6-8 hétben volt, mert a hasa befelé horpadt inkább...

29. Channa* (válaszként erre: 25. - Massalhangzo)
2016. júl. 29. 06:49
Pedig, ha valaki nem dagi, akkor simán látszik, hogy az terhesség.
2016. júl. 28. 21:45

Titkarno koromban jott egy csajszi, hgy szeretne a vezerrel beszelni. Varnia kellett, aztan ahogy vegigneztem rajta, vekonka volt, de a hasa gomboc. En pedig megkerdeztem, hgy erkezik a baba?

Mindenfele rosszindulat nelkul, de total ugy nezett ki.

Szegenyke, elvorosodott es mta, hgy neeeeeeeem.


(Vagy nem volt wc-n X napja es kaposztas babot evett vagy passsz...)

27. massalhangzo (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. júl. 28. 19:43
en a helyedben a hasamat simogatva leulnek ilyenkor :D
26. globus (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2016. júl. 28. 17:24
Ez akkor legviccesebb, amikor pókhasú férfitől kérdezik :)
25. massalhangzo (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. júl. 28. 17:09

talan le kene fogyni, miert jo az neki, ha ugy nez ki, mint egy terhes? lehet, hogy ez megadja neki a lokest ahhoz, hogy tegyen egy normalabb alakert, eletmodert


nekem is volt egy ismeros, akinek majdnem gratulaltam :D mindig vekony volt, fel ev elteltevel mint egy oriasbalna. azt hittem, talan mesterseges uton probalkozik, azert ez a nagy hizas. 1 ev mulva meg ugyanakkora volt, gyerek nelkul, nem is dolgoztak azon, ugyhogy jol tettem, hogy visszafogtam a gratulaciot


velem epp forditva tortent, ruhauzletben sohajtoztam egy klassz rucira, milyen jo lenne, erre az elado vegigmert gunyosan, hogy ahhoz elobb le kene fogyni. mondtam neki, ez valoszinuleg hamar megtorteni. 8 honapos terhes voltam :D igaz, hogy nagy hassal, de nem dagadtan :D

2016. júl. 28. 16:36

igen, mindkét eset előfordult már... kínos mindkettő


azóta soha, soha nem kérdezek rá senkinél, hogy jön-e a baba...

23. Channa* (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2016. júl. 28. 14:46
Akkor nekem sem! Bezzeg később:D
22. Channa* (válaszként erre: 13. - B598e4912b)
2016. júl. 28. 14:46

:DDDDD

Piros?

Milyen járat ez? A BKK-é lila mostanság, nem?

2016. júl. 28. 14:26

egyszer régen együtt utaztam egy kolleganőmmel, aki fiatal házas volt. furcsán nagy volt a hasa, de hála istennek, nem kérdeztem rá, hogy mikor jön a baba, mert nem volt állapotos....

egy másik ismerősömmel is volt olyan, h hónapok óta nem láttam, és mikor összetalálkoztunk, nagy volt a hasa. itt se szóltam semmit, csak utána kérdezgettem közös ismerősöket, h tudnak-e valamit... ő sem volt terhes.

szval csendben kell maradni :)

20. kicsimanóci (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2016. júl. 28. 14:16
Tőlem szülés után 8 nappal kérdezték, amikor valamiért be kellett ugranom egy babaruha boltba. Hát, ciki volt nekem (pedig szülés után pár nappal még elfogadható anatómiailag is.)
2016. júl. 28. 14:14

Pont nemrég voltam így. Barátnőm a külföldön élő lányáról küldött egy képet, és írta, hogy számára örömteli dologról szeretne értesíteni.

A képen a lánya fehér ruhában, a vőlegény is csinos, esküvő a tengerparton. Lányka pedig meghízott, mióta nem láttam.

Én pedig visszaírtam, hogy mikor lesz meg a baba?

(Mikor megtudtam, hogy az esküvő az örömteli dolog, én is kínosan éreztem magamat. Másrészt 8 éve együtt vannak, ezért is gondoltam, hogy az esküvő az simán csak "van", de a baba a lényeg, közben pedig baba nincs is, hát ciki volt nekem.)

18. 408020f45e (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. júl. 28. 12:40

Hallottam olyanról, aki álterhes és ugyanúgy megnő a hasa, sőt a problémákat ugyanúgy átéli.

De ha a kolléganőd csak szimplán pocakos, jobban jár, ha egypár kilótól megszabadul:)

17. gribedli*** (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. júl. 28. 12:26

Volt már ilyen, nagyon zavarba jöttem és nem győztem bocsánatot kérni, a világért sem akartam megbántani.


Volt ellenkező példa is, olyan ismerősömön, aki egyébként is túlsúlyos volt, nem vettem észre, hogy terhes mert azt hittem, hogy csak a szokásos hasa és nem gratuláltam neki.


Hogy mit lehet ilyenkor tenni? Lehet bocsánatot kérni, végülis nem tudhatjuk, hogy nem az, nem direkt bántásból mond valaki ilyet (mondjuk amióta történt a gaffe, azóta már nem is merem megkérdezni kisgyerekes nőtől, hogy megint babát vár-e, inkább kussolok)


Az anyukáknak meg azt ajánlom, hogy egy jó minőségű hasszorító segít abban is, hogy ha nagyon szétment a hasizma, akkor összetartja a 2 egyenes hasizmot arra az időre, amíg regenerálódik a keresztirányú hasizom, és nem lesz terheshasuk.

2016. júl. 28. 12:26
Nem.
2016. júl. 28. 12:21
Nem, mert nem szoktam szòbahozni,amíg nem emlìti meg az illető, hogy babát vár, nekem meg akkor sem adták át a helyét, amikor babát vártam, mert 6 hónapig valamiért nem látszódott.
14. michelle.r (válaszként erre: 12. - Channa*)
2016. júl. 28. 12:11
Lyalllllyyyy :DDDDD
13. b598e4912b (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. júl. 28. 12:03
ha felszállok a buszra sokan felugranak, meg próbálnak elfutni, de nem a hasam, hanem a piros kaller karszalagom miatt!
12. Channa* (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. júl. 28. 11:56

:DDDD



Hasonló szitu: a férjem beledobta a pénzt a kávés poharába a néninek....Még órák múlva is ezen röhögtünk:DDDD

11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Channa*)
2016. júl. 28. 11:51

Micsoda egy mocsok vagy :DDDDD


Pár hete a villamosmegállóban egy ötven-hatvan körüli nőnek akartam pénzt adni - már messziről láttam, hogy a kocsik között sétál, és amikor piros a lámpa, leül egy székre a megálló elején. Kikérte magának. Kiderüt, nem koldul, szórólapozik ;o)

2016. júl. 28. 11:45

Engem nem zavart sosem:D

Nem a hasméretem miatt, hanem a BKV-s rossz tartásom miatt ugrálnak fel. Amikor fent kapaszkodok,akkor előre tolom a hasam, hátul meg csak lóg a kabátom vagy kardigánom, és tényleg úgy nézek mintha terhes lennék:DD Ha felugranak, akkor összekapom magam (a tartásomat) és rögtön látják, hogy benézték, és ők jönnek zavarba.


Egyszer egy kolléganőm egy hasonló rossz tartás miatt meg is kérdezte nagy örömködve, hogy mikor fogok szülni, de közöltem vele, hogy kicsit nagy a hasam, és rosszul tartom magam:DDD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook