Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császáros hegvastagság-4, 1 mm 36-37. héten normális? fórum

Császáros hegvastagság-4, 1 mm 36-37. héten normális? (tudásbázis kérdés)


12. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Mandulacska2)
2016. júl. 27. 14:17
szerintem ezzel mindent megteszel, amit tudsz, valoszinuleg a kartonodra vagy adataidhoz is feljegyzik ezeket mind
11. mandulacska2 (válaszként erre: 10. - Dézsa)
2016. júl. 27. 08:05
Pécs, Szülészeti klinika.
10. Dézsa
2016. júl. 27. 07:43
Hol, melyik kórházban fogsz szülni?
9. mandulacska2 (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2016. júl. 27. 07:38
Nincs saját dokim. SZTK-s körzetinél vagyok. mivel augusztusi baba lesz, nem akartam dokit fogadni. Ki tudja, hogy szabadságra megy e vagy nem. Ez a doki meg már nem vállal szülést, de sokan mondják, hogy jobb is. Mondjuk velem normális volt ez az SZTK-s, nagyon alapos. Sok extra vizsgálatot megcsináltat, amit más sztk-s nem. Pl. a 36. hét után hetente ultrahangoz. Meg vérvételbe is beletett protrombin (véralvadás) vizsgálatot is a korábbi császár miatt. más anyukáknál ezt nem is hallottam. így nem tudom, mi lesz bent. De majd bent mondom majd. Ma kell mennem altatóorvoshoz. Ide is az SZTK-s küldött el, hogy ha bármi lenne szülés közben, ami miatt sürgősségi császár kellene, már tudják, hogy tudjanak altatni. Na ez miatt aggódok kicsit, hogy már eleve ezzel indítunk. De majd ma mondom az altatósnak, hogy én normálisan akarok szülni, ha lehet. Meg a heget is megkérdezem tőle is.
8. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Mandulacska2)
2016. júl. 26. 21:09
de szerintem a dokid hozzaallasa nem olyan, hogy mindenkeppen csaszar, akar indokolt, akar nem, azt kijelentette volna. o tudja, hogy te termeszetes uton szeretned megszulni, ha lehet?
7. mandulacska2 (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2016. júl. 26. 20:13
Igen, fontos nekem . Szeretnék spontán szülni. Természetesen ha egészségről van szó, akkor egyértelmű. Csak szeretném, ha nem alapból császároznának, csak ha tényleg indokolt. Meg hát az esélyeimet.De azért köszi, hogy válaszoltál.
6. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Mandulacska2)
2016. júl. 26. 19:33

en csaszarral szultem, nem is merulhetett fel huvelyi szules, de hegvastagsag nem kerult szoba. mivel nem tolonganak itt sokan, ebbol gondolom, hogy nem nagyon tudnanak mit mondani


ez annyira fontos neked? marmint hogy csaszarral vagy nem. gondolom, ha a csaszar mellett dontenek megis, annak egeszsegugyi oka lesz, hogy a te epsegedet vagy a babaet ovjak, es akkor mindegy, csak rendben legyetek mindketten

5. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Massalhangzo)
2016. júl. 26. 18:45
Gondoltam, megkérdezem, biztos volt másnak is császárja, és a hegvastagságot is mérték nála. Ez a doki SZTK-s. Véleményt soha nem mond. Pl. súlyt se. Mindig semleges marad. Arra voltam kíváncsi, hogy más császárosnál mekkora volt a heg, és engedték e spontán, vagy nem.
4. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2016. júl. 26. 18:38

ha az orvos is azt mondja, a szuloszoban dol majd el, akkor itt mas hiaba mondja, hogy de szulhetsz termeszetes uton, vagy nem, nem szulhetsz. nem hiszem, hogy csak a hegvastagsag szamitana, egyeb korulmenyek is


ha a doki nem mondta, hogy csak csaszar lehet, akkor van esely a huvelyire, nem tudsz mast tenni, mint kivarni a veget. igy vagy ugy, de ki fog jonni a baba :D

2016. júl. 26. 18:07
senki?
2016. júl. 26. 15:35
Sziasztok. Ma voltam 36 hetes UH-n. Csütörtökön már 37 hetes leszek. Első kisfiamat császárral szültem rossz szívhang miatt. Most 4,1 mm-nek mérték a hegvastagságot. Ez normális, vagy vékonynak számít? Doki nem mondott semmit, csak hogy a szülőszobán dől el minden. Van esélyem a hüvelyi szülésre ezzel?
2016. júl. 26. 15:34
Császáros hegvastagság-4, 1 mm 36-37. héten normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook