Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rádiófrekvenciás testkezelésen vett részt valaki? fórum

Rádiófrekvenciás testkezelésen vett részt valaki? (beszélgetős fórum)


2018. júl. 27. 13:56

Talan mar senki sem olvassa a forumot de azert leirom a tapasztalataimat, persze azt hadd tegyem hozza hogy ez az en tapasztalatom es lehetseges masnak pozitivabb a velemenye errol a dologrol.


Nos nekem.a.combomom es a fenekemen elegge laza a bor azt mar nem tudnam megmomdani minek koszonheto talan meg tinikoromban hatarozodott meg amikor kevesebbet mozogtam es tobbet ettem de igy is max 65 kg.voltam a 175cm hez tehat vekomy alkat.de narancsbor az mar akkor is volt .Aztan elkezdtem egeszsegesen taplalkozni es hirtelen lement rolam.10 kg ezzel valoszinu a borom nem.tudta felvenni a tempot es kisse lottyedt lett mert az egeszseges taplalkozas mellett izmositanom is kellett volna de akkor ezt senki se mondta nekem. Nos a lenyeg 3 eve elmentem egy kozmetikaba ahol csinaltak 6 alkalmas radiofrekvenciat..Semmi valtozast nem tapasztaltam


Aztan par honappal kesobb elmentem egy masik helyre ahol nem.csak radiofrekvenciat de egy LPG kezelest is vegigcsinaltam kb. 10+10alkalom. Nem is akarom mondani hogy egy vagyont kikoltottem.Elegem lett.


Folytattam a sportot es a egeszseges eletmodot. Tovabb fogytam de a borom uhyanolyan laza maradt. Vegso elkeseredesemben felkerestem egy plasztikai sebesz hogy zsirleszivas csinaljon. De jo indulatuan azt mondta sajnos a laza kotoszovet a combomom nem teszi lehetove mert nem oldana meg a probelmamat sot talan meg rosszabb lenne mert a borom lazassaga miatt valoszinu a zsirleszibas utan nem tudna megfeleloen visszatapadni. Borfeszesites kell.de hegek nelkul. Azt mondta a radiofrekvenciat ajanla bar sajnos meg elegge gyerekcipoben jar ez a dolog hogy hihyan lehet a bort ismet fesszesse.tenni.anelkul hogy felkene vagni hozza az embert.


Ugy gondoltam adok meg egy eselyt a dolognak de nem igazan hittem benne. Elmentem egy borgyogyaszati klinikara gondoltam itt mar meg fejlettebb gepekkel dolgoznak mint egy kozmetikai szalon


Megcsinaltam ismet 6 alkalmas radiofrekvenciat kiegeszitve ultratone kezelessel. Roviden annyit tudok mondani hogy ereztem hogy dolgozik a gep de ez mind hiabavalo volt hiszen kifizettem a kezeles arat es a 6 alkalom utan sem lattam a boromet feszesebbnek vagy simabbnak. Ugyhogy ez az en tortenetem a radiofrekvencival. Ha ossze akarom szamolni mennyi penzt dobtam ki az ablakon akkor nagyon szomoru leszek hiszen mar igyis egy vagyonba kerul.az hogy egeszsegesen taplalkozom es nem a.sarki kis boltban.eszem a 200ft-os pizzaszeletet

2016. júl. 24. 19:52
Mennyire segit fogyás utáni laza bőrön? Ha végigcsinálom a kúrát utána mindig járni kell fenntartó kezelésre, különben visszaáll az eredeti állapot, vagy hogy van ez? Írjátok le a tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban, mert ugyan a kozmetikus szerint jó rá a kezelés, de személyes véleményeket szeretnék. Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook