Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » VEGÁN fitness menü sportoló, mozgást szerető nőknek fórum

VEGÁN fitness menü sportoló, mozgást szerető nőknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: VEGÁN fitness menü sportoló, mozgást szerető nőknek

30. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2016. júl. 27. 18:27

Csak gondolod! Nagyon sok ezekben a rost, az meg nagyon laktat. Más kérdés, ha más ízre vágysz, nem ezekre de jóllakni azért lehet velük.


Meg mint írtam, nem lehet mindenkire ráhúzni ugyanazokat a mennyiségeket, te magasabb is vagy, gondolom, nagyobb adag lenne a tied, ezeket, amiket írtam, csak irányadóként írtam, nem személyreszabott éttend, azt egyszerűen kiszámolhatja magának mindenki.

29. Érdekes73 (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2016. júl. 27. 13:37
Csinos, de én ennyi kajával éhen halnák :)
28. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Érdekes73)
2016. júl. 26. 15:44
:D
27. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Érdekes73)
2016. júl. 26. 15:44

Ezzel maximálisan egyetértek! Nem mindig annak van a legdagadóbb izma aki akinek a legjobb az erônléte, mert ez alkati kérdés is, hogy mennyire látszik rajtunk, de tény, hogy a bírók a külsô alapján ítélnek, vannak adottságok, meg van edzés is, azért mondhatjuk, hogy mondjuk a tizedik helyezett is ugyanúgy edzett mint az elsô helyezett, de esetleg az elsônek van egy elônyösebb felépítése.


Viszont amikor fitness modell elnevezést olvasunk, nem kell mindig a férfias külsejû testépítô nôkre asszociálni, hiszen van több kategória, közülük a legnôiesebb a bikini kategória, nekem is ez tetszik a legjobban. De ôk is testépítô edzést csinálnak csak nem szednek pl hormonokat, egyebeket.


A cikk címen is gondolkoztam, nehogy véletlenül fitness modell étrendet írjak, mert akkor mindenki megijed, hogy juj mi lesz itt;)

26. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2016. júl. 26. 15:27

Csini az otthonka még mindig eladó ?

:)

25. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2016. júl. 26. 15:26
Ennyi izom szerintem elég egy nőn csak a rémbodys képek után meglepődtem :)Szóval szerintem fontosabb a tényleges fittség erőnlét mint a látványos dagadó (szteroidokkal mesterségesen felpumpált )izmok kötege.
24. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Móriczka)
2016. júl. 25. 22:57
:D Köszi!
23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2016. júl. 25. 22:41

Jaj, az első az az otthonka amit a múltkor a Most-ba linkeltem:DDD


Szóval ezen tetszik jobban Samantha:


[link]

22. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Érdekes73)
2016. júl. 25. 22:09

Ez bikini kategória, amiben versenyez, az meg nem arról szól, hogy egy nő legyen férfiasan izmos, hanem pont annyira, ami nőies, szexi, egészségesen izmos ez a bikini kategória, sajnálom, ha izomagyút vártál és csalódást okoztam:D


De van kockás hasa neki is, szóval azért izmosnak izmos, pl itt:


[link]


[link]


Mondjuk az első pózon csinosabb, neki elég erős combjai vannak és ezen a terpesztősön látszik

2016. júl. 25. 21:03

Olyat írtál hogy hiper-szuper! Gratulálok ! Biztos sokan sok hasznosat tanultak. Én is De.....


Mondjuk én simán éhenhalnék röviddel a kezdés utän :-)

20. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2016. júl. 25. 17:25

[link]


-------------

Meglestem : jól néz ki a csaj de nem tűnik annyira izmosnak :)

19. 3d787b167a (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2016. júl. 25. 15:44
2016. júl. 24. 10:06

Akit érdekel, van egy online letölthetô kiskönyv (azonnal kinyitja, mobilról nem, de ingyenes, egyszerû a letöltése):


[link]


Ezt Samantha Shorkey írta, egy vegán fitness modell. Gyerekkora óta vegetáriánus (8 éves kora óta, és lám, az egészsége nem lett oda!), egy erdôs farmon élnek a szüleivel Kanadában és gyerekként is imádta és pátyolgatta az állatokat (mókusokat, madarakat stb), és saját döntése volt, hogy ô márpedig nem eszik többet állatot. Anyukája nem volt egy nagy szakács, fôleg csak köreteket ismert, ami nem hús, de igyekezett.


Samantha egyszer egy szexelni csalódás után lett kondi-majom, és addigra már vegán is lett, nemcsak vegetáriánus. Az élete legelsô fitness versenyét megnyerte, csupa hormonkezelt fitnesszes csaj mellett úgy, hogy közben ô végig csak növényi étrenden élt a felkészülés alatt.


Eleve nehéz megnyerni egy ilyen versenyt, még húsos-tejsavófehérjés kajálás mellett is, pláne nehéz megnyerni az elsôt, hiszen nincs még tapasztalat, vagy érett izom, stb. Szuper eredménynek tartom az övét és óriási lépés abban, hogy legyôzzünk pár tévhitet a vegánsággal kapcsolatban.

17. gribedli*** (válaszként erre: 14. - 2ab16d5612)
2016. júl. 24. 09:53
Hajrá!
16. gribedli*** (válaszként erre: 12. - 3d787b167a)
2016. júl. 24. 09:52
Cukor nélkül, kis adag, mandulatejjel:)
15. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2016. júl. 24. 09:51

Köszi!:) Jó, hogy mondod a lecsót, persze, rengeteg étel van, ami nagyon is illik ahhoz, amit a cikkben írtam, csak megpróbáltam a legfontosabb dolgokat felvázolni.


Sokkal hosszabb lett volna, ha kitérek arra is, hogy ez mennyire jót tesz az egészségünknek és nem elhanyagolható tény, hogy az ökológiai lábnyomunk is sokkal de sokkal kisebb lesz;D


Ilyen ételek, amielyeket még odatûzhettem volna, pl.a rizibizi (de egy kicsit több zöldborsóval és kicsit kevesebb rizzsel mint a szokásos), vagy a lecsó cukkinivel (én imádom), vagy egy ratatouille (ez most nagyon nagyon idény), és a spaghettihez csinálhatsz egy vegán pesztót (bazsalikom, fenyômandula, dió, só, fokhagyma, olívaolaj).

2016. júl. 24. 08:55

Amúgy a téma tök kínai. Viszont jól megírt cikk!


Nem leszek vegán, de lehet ezt-azt megpróbálok :)

13. 2ab16d5612 (válaszként erre: 12. - 3d787b167a)
2016. júl. 24. 08:53
A pisztácia elfogyott.. :D
2016. júl. 23. 23:33
Nincs pisztácia fagyi!? :)
2016. júl. 23. 18:42

Én csak szimplán vegán vagyok, mindenféle keményebb edzés és fehérjefigyelés nélkül, de nekem is hasznos. Ahogy mindenkinek, aki nem fogyaszt állati eredetű dolgokat. Ugyanis ahogy írtad, vegánul is lehet nagyon egészségtelenül étkezni, én például simán elélnék egész életemben sült krumplin, spagettiken, lecsón, és salátán. Fontos, hogy változatosan és odafigyelve étkezzünk.

Köszönöm a cikket, tényleg gribedlis, ami abszolút pozitívum! :)

10. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2016. júl. 23. 16:00
:)
9. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Ironizáló)
2016. júl. 23. 15:59
Reméljük! :D
2016. júl. 23. 13:48

Gratulálok a cikkhez és az életmódodhoz is!


Reemk dolog hús nélkül élni!

(én ugyan nem vagyok vegán, de volt egy időszakom, remek volt. Mostanában is merítek az akkoriban készített ételekből és elég sok hüvelyest főzök, nagy kedvenc a csicseri és a vöröslencse.)

2016. júl. 23. 13:26

Nagyon jó lett, olyan igazi gribedlis :) egyszerű, logikus, racionális. Nagyon fekszik neked ez a kaja, edzés vonal :) Szvsz nagyon jó edző (is) leszel.

Gratula.

6. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. júl. 23. 11:50
Köszi a türelmet! Majd egyszer, hátha... :D
2016. júl. 23. 11:18
Jó a cikk, bár az első 4 sorból kiderült, hogy nem nekem szól, azért elolvastam :)
2016. júl. 23. 09:53
A kép, amirôl a cikkben írtam, nem lett mellékelve a cikkhez, gondolom, a rendszer nem engedte vagy nem volt jól kivehetô mert azzal küldtem be, de más képet raktak hozzá, ezért az adatlapomra mentettem.
3. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2016. júl. 23. 09:51
:DDD
2016. júl. 23. 09:23
Jó cikk, látszik, hogy szakember írta;)
2016. júl. 23. 09:08
A cikk azoknak szól, akik már régóta sportolnak, magas fehérjetartalmú, alacsony szénhidráttartalmú étrendet követnek, de nem szeretik a húst, vagy csak megunták és alternatívát keresnek arra, hogy hogyan lehet hús és tejtermékek, tojás nélkül úgy táplálkozni, hogy mégis megkapják az elegendő fehérjét és ne legyen túl sok szénhidrát az étrendjükben, akár tartósan, akár csak beiktatva egy-két ilyen napot.

Ugrás a teljes írásra: VEGÁN fitness menü sportoló, mozgást szerető nőknek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook