Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felnőtkori bárányhimlő - immunredszer és hegek kezelése fórum

Felnőtkori bárányhimlő - immunredszer és hegek kezelése (beszélgetős fórum)


8. kisj
2016. júl. 21. 08:55

Nekem bő 30 évesen volt bárányhimlőm. Ágynak döntött rendesen. Borzalmas kiütéseim voltak, de tényleg.

Hegek tényleg csak akkor lesznek, ha elvakarja.

A belekkel nem tudom mit akar a barátnőd, de én szükségtelennek tartom.

Az immunrendszer erősítő készítményt is.


A gyógyult kiütések utáni piros foltok viszont nagyon-nagyon soká múlnak el. De elmúlnak!

Gyógyulást neki!

2016. júl. 21. 08:37
csillapítja a viszketést és szárítja a kiütéseket
2016. júl. 21. 08:21
ilyesmi videot en is lattam,hogy szodabikarbonat kevertek el vizben...az a viszketesre van vagy esetleg a hegre?
2016. júl. 21. 08:00
Nekem is huszonévesen volt. Mókás dolog az felnőttkorban! :D Pár pöttyöm maradt emlékbe.
4. jozsi.38 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2016. júl. 21. 07:53
nem, a hegek a kifakadt kiütésekből lesznek, nem a vakargatásból
2016. júl. 21. 07:50

annak idején nekünk gyerekkorunkban a suspensio zinci aquosa nevű patikai cinkes rázókeveréket adták, az hűsítő hatású volt, nem viszketett annyira


felnőtt ember ne vakargassa....


mostanában inkább a szódabikarbónás vízben lemosást, rövid fürdést javasolják

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. júl. 21. 07:45
22 évesen lehetne annyi esze, hogy nem vakargatja. Mert a hegek attól lesznek, nem?
2016. júl. 21. 07:44

sziasztok,egy lany ismerosomnek aki 22 eves, most jott elo a baranyhimlo - eleg sok es nagy gennyek jelentkeztek rajta.

Tudnatok olyan immunrendszer keszitmenyt ajanlani ami eros, pl ami a belekben tesssz valamit es nem csak pl.C vitamin...

A hegekkel most mit tud majd kezdeni, van esetleg valami krém rá vagy akar ilyen othoni pakolas - koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook