Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update1 ételrendelés fórum

Norbi Update1 ételrendelés (beszélgetős fórum)


2016. júl. 21. 06:51

Sziasztok! Akkor szerintetek, ami az étlapon van az egész napos menüknél, az valóban 1 es kódú és fogyasztható?

[link]

2016. júl. 20. 14:34
Én ugyan nem rendelem a menüt (csak néhány terméket veszek), de update szerint eszek, október óta fogytam 8 kilót, és nem tornáztam semmit. Igaz nem is a fogyás volt a célom. Fehérjét akkor érdemes inni szerintem ha tornázol. Én általában 9-10 körül vacsorázok, szóval akkor edd amikor neked jó, mert ha 6-kor vacsorázol és sokáig fent vagy, úgyis éhes leszel :)
2016. júl. 20. 12:49
Csak olvasott tapasztalatom van, sokan híztak ettől. Nem csodálom, a norbilisztek nagy hányada finomított, fehér liszt... meg szója.
2016. júl. 20. 12:44

Update receptekről ezer és egy fórum. Én az egésznapos étrendet rendelem tőlük másfél hete, érdeklődnék hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak? Én eddig 1kg ot fogytam de már alábbhagyott a tornázási kedvem, pedig mozgás az kellene mert egész napos ülőmunkám van. Tényleg segít mozgás nélkül is? Vagy elég a hrti 2x dvd torna? Melyiket csináljátok? Én 160cm vagyok és 75 kg ról indultam. 19 kg-ot az utóbbi egy évben szedtem fel. Peak-től rendelt kapszulákkal turbózom magam de ennyi. ( pyruvat,halolaj, carb attack, cla...) van feherjeporom is azt erdemes vacsi után inni? Vacsit 6ig meg kellene ennem? Mert én mindig elalvás előtt szoktam.

Remélem lesznek hozzám hasonlók :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook