Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti általános iskolák fórum

Budapesti általános iskolák (beszélgetős fórum)


16. yda
2016. júl. 25. 15:29
Köszönöm a további válaszokat.
15. yda (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2016. júl. 25. 15:28
Nem szeretném megnevezni a körzetre iskolát, mert nem kívánok rosszat neki, hisz vannak akik még vannak vele elégedve.
14. yda (válaszként erre: 10. - Virgilius)
2016. júl. 25. 15:25
Nem, viszont mostanában elkeserítő véleményeket hallok róla.
2016. júl. 25. 13:54

Nyóckerben van azért egy jó suli, a Deák diák, ott is az énekes osztály. Super pedagógusok, sok közösségi program, nagyon jó, ha a gyerkőc szeret énekelni.


Csak állami sulik érdekelnek egyébként, vagy egyháziak is? Utóbbiaknál nem számít a körzetesség.

12. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Yda)
2016. júl. 25. 13:43
menj el a sulikba nyilt napokra, aszerint valassz. gyerek is mehet. hiaba irnak paran, hogy kinek mi valt be, attol meg lehet, hogy nektek az rossz lenne. ha elmesz par nyilt napra, ki fog alakulni a velemenyed, szimpatiad
2016. júl. 25. 13:06

Jó suliba körzeten kívül nehezen fogtok bekerülni sajnos.

Még időben át kellene jelentkezni a kiválasztott iskolához tartozó körzeti lakcímre (nem is a kerület a lényeg, hanem olyan utcába, ami hozzá tartozik) ha biztosra akartok menni.

Tudod hogy megy a felvétel?

Először felveszik a körzetes gyerekeket, majd a testvér gyerekeket, majd a hátrányos helyzetűeket, majd az 1 km-en belüli lakhellyel, vagy munkahellyel rendelkezőt, és után ha marad még hely, akkor esetleg van esély.

Nálunk mindkét első osztályba 32-en járnak!

A KLIKK nem engedett mégegy osztályt indítani....

Szóval szűkösek a helyek ha jó iskoláról van szó, vagy akár simán normális iskoláról.

VIII. ker-ben szted kik járnak a VIII. kerületi sulikba?

A kertész utcai suli a körzetesetek?

Az egyik lakónk kislánya oda jár, nincs megelégedve vele.

10. virgilius (válaszként erre: 7. - Yda)
2016. júl. 24. 22:33
Az Alsóerdősorit dicsérni szikták, az a körzetes?
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Yda)
2016. júl. 24. 22:19
Nem fognak fizetni.
8. yda
2016. júl. 24. 22:15
Ja és ovisok, jövőre kéne a suli.
7. yda (válaszként erre: 5. - A.Vackor)
2016. júl. 24. 22:14
VII. kerületben. Sajnos a körzetibe akkor sem íratnám a gyereket, ha fizetnének. Mivel nem vagyok ismert Budapesten, ezért kértem a környező kerületekről, illetve a munkahelyem környékéről javaslatokat. Teljesen tanácstalan vagyok.
6. yda
2016. júl. 24. 22:11
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ.
2016. júl. 20. 10:05

Melyik kerületben laktok?

A gyerekek már sulisok és átvétel lenne, vagy még ovisok és jövőre kéne a suli?

2016. júl. 20. 08:49
Nagyon bírom, mikor valaki kiír egy ilyesfajta kérdést, és utána azt se mondja hogy kösssszzzz bammmmmeg!
3. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Yda)
2016. júl. 19. 16:48

A fiam az V. kerületi Szemere Bertalan ált.iskolába járt - igaz, nem mostanában, hanem évekkel ezelőtt.


Meg voltunk vele elégedve, jó suli és jó volt a "gyerekanyag" is. Azért volt egy-két gyenge tanár, de mostanában nem tudom, milyen. Igaz, ez minden suliban előfordul.

2016. júl. 19. 14:32

A VIII. kerültben szerintem sehol. Csak a Fazekas, oda meg bekerülni elég nehéz.

Fiam most volt elsős, a IX. kerületben a Lónyai utcába jár a Szent-Györgyibe, nagyon meg vagyunk elégedve vele.

Felső szomszédunk gyerkőcei az V. ker.-be, a Váci suliba járnak, nagyon meg vannak elégedve vele.

Mi mindannyian VIII. kerületi lakosok vagyunk.

1. yda
2016. júl. 19. 14:06
Budapesten keresek általános iskolát kisgyermekeknek! Melyiket ajánlanátok és miért? ( V., VI., VII., VIII., XII. kerületben)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook