Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miket lehet enni a Candida diétában? fórum

Miket lehet enni a Candida diétában? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 24. 14:46
Köszönöm szépen mindnekinek :)
4. kisbreki (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. júl. 22. 08:20
Szia. Én végig csináltam a diétát, fél évig. Gyümölcsből csak a savanyúakat szabad, ha már nagyon kívánod. Savanyú alma, narancs, málna. Csak kókuszzsír! Burgonyát én végig ettem, megengedett volt.
3. tiszteletem (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. júl. 22. 01:18
Vedd meg a következő könyvet: Jeanne Marie Martin, Dr. Zoltán P.Rona: Teljes Candida kézikönyv. Mellette talán a Bemer készülékes kezelés is kell. A könyvet az Alexandra adja ki. Helyre fogsz jönni, mert akarod! Türelmet és kitartást kívánok!
2016. júl. 18. 17:56

Szia!


Teljesen együttérzek, anno nekem is őrület volt a választás, minden helyen mást olvasni.:/

Tudok ajánlani egy oldalt, nekem az ő szerzője segített. Glutén témában is jártas.

vegida.hu

Receptektől kezdve mindent megtalálsz.

Nagyon aranyos lány, velem báris nagyon segítőkész volt. :)


Neked is candidiasisod van, vagy hüvelyi candida a panaszod?

2016. júl. 18. 17:40

Sziasztok!


Segítséget kérnék, hogy végülis a candida diétában miket lehet enni? Már szinte az összes oldalt végignéztem a neten, természetgyógyásznál is voltam de mindenki mást mond, ír.

Az egyik helyen azt írják, hogy az összes gyümölcs tilos, mert tele van cukorral, egy másik helyen hogy némelyik megengedett.


A növényi olajokkal is bajban vagyok, hol azt írják, hogy nem lehet és inkább kacsazsírt, máshol meg hogy csak olivát meg kókuszzsírt.


A tojás is tiltólistán van, egy másik helyen meg reggelire tojásrántotta van írva.


Burgonya is egyik helyen igen máshol nem.


Nekem sajnos a gluténérzékenység is határértéken van úgyhogy azt is kell néznem:(


Ebbe már bele lehet őrülni, most akkor mit lehet végülis enni?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook