Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kétségek közt fórum

Kétségek közt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. 2caf8744b6 (válaszként erre: 106. - Magdalénia)
2016. aug. 10. 12:40
Vagy csak egyoldalú érzelem van.
106. Magdalénia (válaszként erre: 105. - 2caf8744b6)
2016. aug. 9. 17:47
Igazad van, de azt hiszem, hogy itt még nem volt mély érzelem. Talán a tetszik-ig jutott el, - ha jól emlékszem.
105. 2caf8744b6 (válaszként erre: 102. - Magdalénia)
2016. aug. 9. 17:22

Jaj lányok nem olyan könnyű ki szeretni.

Az nem jön csak úgy. Annyi könny és fájdalom jön vele.

Bár olyan könnyű lenne, mint bele szeretni.

104. Magdalénia (válaszként erre: 103. - Verocska111)
2016. aug. 2. 20:55

Akkor nem lehet okos, csak okoskodó és parancsoláshoz szokott. :)

Ha mégis okos valamilyen téren, akkor nem intelligens. Tehát nem jó parti. :)))

103. Verocska111 (válaszként erre: 102. - Magdalénia)
2016. aug. 2. 19:50
Az a röhej, hogy valóban okos és kedves. Még haragudni sem tud igazán, de kizárólag az érdekli, amit ő kitalál, másokat nagy ívben szar le. Ha valakinek más a véleménye, azt személyes sértésnek veszi, és mondja csendben a maga földtől elrugaszkodott ötleteit még akkor is, ha te már üvöltesz, és a hajadat téped...:)
102. Magdalénia (válaszként erre: 100. - Verocska111)
2016. aug. 2. 18:39

Remélem, hogy kiszerettél belőle! :)


Amikor megismerkedtetek még "okos és kedves" volt. Szerencse, hogy nem ragaszkodsz hozzá és lassan kiismerted.

2016. aug. 2. 15:31
Lehet hogy érzi, hogy lassan kiugrik az a bizonyos nyuszi a bokorból.
2016. aug. 2. 14:35
Elég valószínű...hazudik is, mint a vízfolyás.
99. csikil4ny (válaszként erre: 98. - Verocska111)
2016. aug. 2. 14:14
Akkor ez az ügy megoldódik magától?
2016. aug. 2. 13:40
Ó, katasztrofálisan. Nemcsak velem...Semmit nem tud elintézni, mindent hárít, mindent mással csináltat, de semmi sem jó neki, a kritikát nem tűri, akkor azt mondja, becsmérled, és különben is te vagy a hibás, mert ő tisztességes, és hogy feltételezhetsz olyat, hogy ő bármit is rosszul csinál? Kb mindenkinek tele volt vele a hócipője...
97. massalhangzo (válaszként erre: 96. - Verocska111)
2016. aug. 2. 13:37
mit jelent, hogy toketlen, hogy viselkedett?
2016. aug. 2. 11:45
Sziasztok. Elmentem vele kirándulni... hát, ez a pasi annyira töketlen, hogy már szinte képtelenség... Olyanokat csinál, hogy már nem hiszed el, hogy még ezt is és így... Vagy sírsz rajta, vagy röhögsz a faramuci helyzeteken, amibe belesodor.
95. Magdalénia (válaszként erre: 94. - Verocska111)
2016. júl. 22. 19:49
Próbáld magad jól érezni, mindentől függetlenül és felhőtlen legyen a kikapcsolódásod. Aztán majd meglátod.....
2016. júl. 22. 19:01
Nem muszáj elmennem az üzleti útra, csak lehetőség, és ezt tudja. De mindegy, most már döntöttem, és kíváncsi vagyok. Nem vagyok kapcsolatfüggő, egészen jól ki tudok ábrándulni valakiből, ha csak szórakozik velem. Most még nem egyértelmű, ez a kirándulás sok mindent el fog dönteni.
93. Magdalénia (válaszként erre: 82. - Verocska111)
2016. júl. 22. 16:09

Szerintem az csak érzelmi zsarolás, hogy megsértődött volna, ha nem vele mész. Ha munka miatt mennél, miért sértődhetne meg? Inkább sajnálkozását fejezhetné ki, de semmiképpen nem sértődés forrása.


Az számít-e neki, hogy te sértődsz meg? Ő mit tesz érte?

92. Magdalénia (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 15:57

"gyengebb felfogasuak kedveert"


Ezen nagyon elmosolyodtam. Ennyire nem kellene fényezni magad. ;)


Senki nem gyenge felfogású, csak nehezen jönnek át a gondolatok és azok miértje.

91. 2caf8744b6 (válaszként erre: 76. - Magdalénia)
2016. júl. 22. 15:25

Nekem is van ilyen barátnőm. Aki 3- vagy 4- éve van együtt egy férfival. Az idén össze omlott a nagy lamur. Mert a férfi ki akart lépni a jó világból.

A jó világ azt jelenti, hogy a nő jó anyagi a pasi meg nem annyira. És biztos van fogalmad róla ez mit jelent.

Mikor a férfi ott hagyta, a nő el ment utána és "térden" állva könyörgött hogy menjen vissza hozzá.

Mert nem képes egyedül élni! Mert mindég volt mellette egy férfi akibe bele kapaszkodott.

Jó munka hely jó fizetés, meg teheti, hogy el tart mást is.

Nem buta nő és iskolázott rá adásul. De a magán élete az valami csapás.

90. massalhangzo (válaszként erre: 89. - Csikil4ny)
2016. júl. 22. 15:14

szerintem az idő az eldönti az ilyesmit. nem ismerik egymást olyan régen, hogy már kiforrt dolog legyen. megmondom őszintén, hogy nekem például szerelemhez több idő kell, egy kapcsolat első pár hónapjában legfeljebb azt érzem, hogy jó a másikkal


ha meg valami rossz, meg szoktam mondani, mert az a legegyszerűbb, és ha a másiknak fontos a kapcsolat, akkor odafigyel, én is oda szoktam figyelni viszont. a taktikázás meg hiszti csak arra jó, hogy elfedje egy darabig a bajokat vagy elmérgesítse a helyzetet. vagy éppen elrontson egy jónak indult kapcsolatot

89. csikil4ny (válaszként erre: 88. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 14:27

Így látom én is. Alakul a dolog, végre csak közös nevezőre vergődünk.


A bizonytalanság viszont adott... Abban viszont csak ő dönthet, hogy mit tud és akar elviselni.

88. massalhangzo (válaszként erre: 87. - Csikil4ny)
2016. júl. 22. 14:23

szerintem o ugy van vele, hogy regota nem volt boldog senkivel, vegre jott egy pasi, akivel jol erzi magat, erez iranta, de nem ugy alakulnak a dolgok, ahogy azt o varna, es nem tudja, hogy most tenyleg annyira gaz a pasi viselkedese, hogy nem lesz ebbol semmi, ejteni kell, vagy adjon eselyt, varjon


ha olyan lenne, aki ketsegbeesve keres es akar valakivel lenni, szerintem fel sem merulne benne, hogy most ezt elfogadja vagy lepjen tovabb, mert akkor elviselne siman, ennel sok no sokkal rosszabb helyzetekben is ugy tesz, mintha elfogadhato lenne

87. csikil4ny (válaszként erre: 86. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 14:19

Észrevettem, hogy két különböző dologról írunk, igazunk is van, de szerre. :)


1. Plusz ez az új, ami szinten nem működik.

Értem én, hogy magányos, kell egy társ, de valamiért mindig ugyanolyan rossz, mert a partnereivel nem tudja megbeszélni a párkapcsolatot. Van olyan férfi is akivel lehet, csak meg kell találni, de az is lehet, hogy csak a hangot nem találja el (saját tapasztalat: érdekes módon a férjemmel nekem sem ment, aztán miután elváltunk sikerült mindent átbeszélni).


2. Amit én írtam, talán nem elég világosan: ha az ember megtalálja önmagát és nem magányos egyedül, az sugárzik, be tud vonzani olyan típust is, aki egyenlő partnerként tudja kezelni.

86. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Csikil4ny)
2016. júl. 22. 14:09

de en nem olvastam, hogy ugyanolyan rossz kapcsolatai lettek volna. lehet, hogy mas forumban kifejtette, de itt nem lattam. azt irta, volt egy rossz hazassaga, ami mar reg kihult a valas elott, utana megprobaltak ujra egy regi exevel, de toltottkaposzta esete


errol a ket esetrol nem lehet azt mondani, hogy folyamatosan ugyanazokat a hibakat koveti el es ugyanolyan rossz kapcsolatai vannak


nekem nincs bajom veled, tetszenek a velemenyeid, akkor is, ha nem egyezunk, csak ebben az esetben kabe arrol vitaztunk, hogy en azt irtam, a narancs narancssarga szinu, te erre reagaltad, hogy de nem, mert a banan sarga. en meg visszakerdeztem folyton, hogy mi koze ennek a narancs narancssarga szinehez? :D

85. csikil4ny (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 14:04

Az ötödik (akárhányadik) ugyanolyan kapcsolat után, azért az értelmesebb ember elgondolkodik....



Eddigi hozzászólásaid alapján értelmes embernek tartottalak, de kétségkívül én sem vagyok tévedhetetlen. Részemről befejeztem a veled való kommunikációt, sértegess mást, aki elfogadja!

84. Verocska111 (válaszként erre: 83. - Massalhangzo)
2016. júl. 22. 12:45
Igen, és ő erre azt mondja, hogy úgyis tudják. Ha szó van ilyesmiről, akkor viszont mindig elpoénkodja a dolgokat.
83. massalhangzo (válaszként erre: 82. - Verocska111)
2016. júl. 22. 12:23
ezt megmondtad neki, hogy ugy erzed, a baratai elott nem vallal fel, maskent viselkedik veled? mert onmagaban az, hogy elottuk masmilyen veled, mint kettesben, az nem jelent semmit
2016. júl. 22. 12:14

Vele megyek kirándulni, mert így még nem mentünk együtt a barátaival. Kíváncsi vagyok, hogy viselkedik. Ha nem érzem jól magam, akár a második napon hazajövök. Meglesz a döntés, így vagy úgy, ez mindenképpen jó alkalom...

Mondtam neki pedig, hogy inkább a saját üzleti utamat választom, és megsértődött, szeretné, ha ott lennék vele. De ez a felvállalás nehezen megy. Tegnap is együtt voltunk a társaságával, megint csak olyankor ért hozzám, amikor a többiek nem látták. Sokat voltunk kettesben a szobában (nem nyaltuk-faltuk egymást akkor sem, mert azt én sem szeretem, az otthonra való), és együtt indultunk haza. Valószínűleg sejtik a barátai is, hogy mi van, de kimondva nincs, és ez zavar.

2016. júl. 22. 11:59
Ahogy az előttem szólóknak, úgy nekem sem tűnik teljesen felvállaltnak ez a kapcsolat. Inkább egy helyben toporgás, ahol a férfi nem akar tovább haladni a kapcsolatban. Úgy értem, megtenni a következő lépést az elköteleződés felé. Vagy te úgy érzed, hogy mindezeket a gondokat leszámítva vannak előremutató jelek, amik okot adnak arra, hogy együtt maradjatok? A nekünk vázolt gondolatokat próbáltad már ilyen részletesen neki is elmondani, azt látom. Amúgy sikerült ezeket jól átbeszélnetek? Valószínűleg nem, ha téged még kétségek gyötörnek. Bizonyára mert mást mond és mást cselekszik. Ha nem vagy boldog, és nem is látsz kiutat, akkor nincs értelme vele maradnod, szerintem.
80. massalhangzo (válaszként erre: 79. - Verocska111)
2016. júl. 22. 11:54
majd meglatod, hogy ez az ismeretseg, kapcsolat hogyan alakul. ha neked nem jo, ugyis kilepsz belole, ha a ferfi szimpatikus, jol erzed magad vele, akkor megerdemel egy eselyt, egy kis idot, hogy alakulnak-e a dolgok, ha ugysincs mas jelolt :D
2016. júl. 22. 11:46
Tényleg nem értitek. Évek óta egyedül vagyok... Volt időm mindenre. Azt is mondtam, hogy nem zárkózom be, járok emberek közé, sport, utazás, minden van. De már nem elég, hogy mindezt egyedül.
78. massalhangzo (válaszként erre: 65. - Csikil4ny)
2016. júl. 22. 11:19

mar megint nem ertetted, most erre mit irjak? szo nincs arrol, hogy barki eletebe jobban belelatnek egy forumon, arrol se, hogy masnak mas a velemenye, es ezt nem fogadnam el


megint teszek egy probat, es igen, a gyengebb felfogasuak kedveert


te arrol irsz, hogy egy szar kapcsolat utan jo lehet kicsit egyedul, rendbe szedni a gondolatokat, eletet stb. a forumindito meg nem ilyen szituban van, mint te, hanem az a gondja, hogy szeretne mar tarsat, de regota nem elt vagy volt ugy senkivel, hogy az jo, harmonikus legyen, pedig probal o is alkalmazkodni, eselyt adni


tomoren, roviden, megint: ha valaki mar tarsra vagyik, annak hiaba mondod, jo lehet egyedul is. (ha valaki ehes, hiaba mondod, jo a bojtoles, durvan, ha valakinek pisilni kell, hiaba mondod, jo a visszatartas, edzed az izmokat :D)


szerintem is jol ki lehet hasznalni, elvezni, ha az ember idonkent egyedul van, de megertem, ha valakinek regota nem jutott normal tars, az el van keseredve es nem tudja, mit tehetne azert, hogy legyen

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook