Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lux Factor szempillanövesztő szérum fórum

Lux Factor szempillanövesztő szérum (beszélgetős fórum)


2017. márc. 21. 14:30
A ricinusolaj tényleg hatásos a szempillákon? Az enyéim töredezettek, rövidek és ritkák… Mindenhol a ricinusolajról olvasok, nektek milyen a tapasztalatotok? Jobb mint a szérum? Köszönöm.
2016. dec. 28. 14:06
Lányok, várjuk a tapasztalatokat ! :)
6. kisj (válaszként erre: 3. - Judit36)
2016. júl. 14. 21:42

Én is csatlakozom a ricinusra szavazók táborához.

Nekem egy minden napos használatra felírt szemcseppem tartalmaz ricinust.

A szempilláim sűrűbbek és hosszabbak mint legvadabb álmaimban.

5. syria (válaszként erre: 4. - 31bc25d879)
2016. júl. 14. 17:01
A ricinustól gyulladt be? Mert arra válaszoltál. :)
4. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. júl. 14. 16:31
Nekem attól kicsit "begyulladt" a szemem. Most egy másikat kezdtem el, Angliából hozták, a neve careprost, sok jót hallottam róla, na majd meglátjuk, egy misét megér.
3. Judit36 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. júl. 14. 16:10
Csatlakozom :)
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Szabiii)
2016. júl. 14. 15:51
én írnék neki egy tuti szempilla növesztö módszert,ha nem baj,aztán vagy alkalmazza,vagy nem.Ricinusolajat vigyen fel a szempillájára fültisztító pálcikával,szépen,hasonló mozdulatokkal,mintha spirálozná,ezt hetente többször is megteheti,tuti szempilla növesztő:)sok sikert
2016. júl. 14. 15:33
Sziasztok! A feleségem nevében írok, mivel neki nincs felhasználóneve. Van-e valakinek tapasztalata a Lux Factor szempillanövesztő szérummal? A munkatársa ezt a terméke csak dícséri, de egy pozitív tapasztalat még nem azt jelenti, hogy jó a termék. A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook