Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire féltettek a szüleid? fórum

Mennyire féltettek a szüleid? (beszélgetős fórum)


2016. júl. 14. 19:39
Én úgy tanultam meg úszni, hogy oviba meg suliba is volt úszás és azt nem tudták megtiltani :)
14. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Ee4f58c196)
2016. júl. 14. 19:35

Nem, szerencsere semmilyen ilyen problemam nincs, az egeszseges feltes volt apuban iranyomba.


Viszont igy a masik oldalrol nem annyira mokas a dolog mar..

Mint valami örűlt vagyok kepes felteni a lanyomat. Mindentol.

DE rajottem h ezt nem lehet igy csinalni. Legszivesebben kalickaba zarnam, nehogy baja legyen, de a tiltas nem megoldas. A gyerek ugyis megtalalja a modjat annak h elerje amit akar. Nehez, mert nehez na. :D Egyre tobb minden van engedve neki, bizonyos feltelekkel. Mèg tanulom èn is, kamaasz gyerekem mèg nem volt :)

De ugy erzem h az elmult ket evben sokat fejlodtem :) mar nem akarom hivni a mentot, a rendorseget egyszerre ha a gyerek esetleg veletlenul nem hallja mikor hivom mert pont buszon van. :)


De nagyon nehez. Lelkileg.

2016. júl. 14. 19:17
félek a víztől:)))))
12. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 8. - Ca6273a8a5)
2016. júl. 14. 19:03
Ha nem engedtek víz közelébe, hogy tudtál volna megtanulni úszni?? :)
11. ca6273a8a5 (válaszként erre: 9. - MZsanett)
2016. júl. 14. 17:02
az egy fiú miatt volt. nem a féltés miatt.
10. Renii1992 (válaszként erre: 7. - MZsanett)
2016. júl. 14. 12:37
Nálunk is ugyanez ment ha strandon voltunk, pedig én úszni is tudtam.
9. MZsanett (válaszként erre: 8. - Ca6273a8a5)
2016. júl. 14. 12:17
Ez kicsit ellentmondásos. Ha féltett, akkor hogy dobhatott ki?
2016. júl. 14. 12:16
pfu, engem nagyon féltettek, mindentől. táborba nem mehettem, víz közelébe nem mehettem, mert nem tudok úszni, este 10-re haza kellett érnem, iszonyat sokat csavarogtam, aztán egyszer kidobott anyám, de a pasim visszavitt, hát nem voltam könnyű kamasz:)
7. MZsanett (válaszként erre: 2. - Renii1992)
2016. júl. 14. 12:12

Én is ugyanezt csináltam:)


Anyám nagyon szorongós, és persze engem is féltett. Féltett a gyerekrablóktól, a vízbefulladástól, meg amitől csak lehet. Én is folyton elszökdöstem. Persze féltem, mert mégiscsak elhittem, amiket mond, ezért 8 évesen mindig tartottam magamnál egy kis bicskát:D Gyerekkoromban a strandon kibírhatatlanul viselkedett. Csak mellig érő vízig mehettem be, ha már kicsit tovább mentem, akkor már ott kalimpált a kezeivel a parton, meg kétségbe volt esve, hogy belefulladok. Persze ahogy nem nézett oda, mindig visszamentem a mély vízbe.

6. Renii1992 (válaszként erre: 4. - Ee4f58c196)
2016. júl. 14. 10:04

Én nagyon sokszor borítottam ki őket.. 18 évesen érettségi után nem akartak pár napra elengedni Balatonra, mert hogy biztos belefulladok a vízbe :D Hát elmentem és még élek.. :)

De most várom az első babámat és félek, hogy én is túlságosan félteni fogom ezek miatt :(

2016. júl. 14. 10:00
Szerencsére bíztak bennem, így végig megvolt köztünk az alapvető emberi bizalom, tisztelet, szabadság.
4. ee4f58c196 (válaszként erre: 2. - Renii1992)
2016. júl. 14. 09:45
Úgy látszik, Te csináltad jól! :) Én is mentem volna, de mindig úgy éreztem, hogy nem boríthatom ki a szüleimet...inkább maradtam jókislány.
2016. júl. 14. 09:41
Nálam ez nem merült ki abban, hogy ne menj bulizni, ide-oda, hanem ilyesmikre gondoljatok, hogy 15 évesen féltettek, ha átmegyek az úton, vagy úgy zuhanyzok, hogy magamra zárom az ajtót, mert mi van ha elesek...
2. Renii1992 (válaszként erre: 1. - Ee4f58c196)
2016. júl. 14. 09:27

Szia! :)

Engem nagyon féletettek meg tiltottak mindentől, én ezt úgy oldottam meg, hogy kiszöktem meg hazudoztam. Bennem csak az maradt meg, hogy hajlamos vagyok én is túlságosan félteni a szeretteimet.

Az érdekes az az, hogy van egy húgom, aki már azt csinál amit akar és oda megy ahova akar. Elég érdekes :)

Mondjuk nálam szerintem rájöttek, hogy valamit elszúrtak mert mostmár nagyon jó a viszonyom a szüleimmel.

2016. júl. 14. 09:17
Sziasztok! Titeket mennyire féltettek (vagy féltenek a mai napig) a szüleitek? Tiltottak valamitől, vagy neveltek belétek olyan irreális félelmeket, amikkel a mai napig küzdötök? (egészség, biztonság, emberekkel kapcsolatos félelmek, stb.) Engem eléggé túlféltettek fizikailag, és sajnos elég szorongós lettem + én is túlféltek másokat. Jelenleg éppen ezzel próbálok megküzdeni és kigyógyulni belőle. Van valakinek hasonló "élménye"? Szerintetek összefügg a túlféltés a későbbi szorongással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook