Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Otthonülő" kismamák fórum

"Otthonülő" kismamák (beszélgetős fórum)


27. Györgyi73 (válaszként erre: 26. - Marrone Ricci)
2016. júl. 21. 12:59

Eleinte én is élveztem! Imádom az otthonomat, olvasok, tévét nézek, főzők, netezgetek, de kezd sok lenni, pedig mi elég sokat csavizunk.

Veszélyeztetett terhes vagyok, de ha a doki engedi, a nyaralás után visszamegyek dolgozni. Nincsenek és nem is voltak rosszulléteim. Aludni is csak keveset tudok, mostanában már hajnalban felkelek.

Én úgy érzem túl kipihent vagyok.

26. Marrone Ricci (válaszként erre: 25. - FeketeBoszorka)
2016. júl. 21. 12:37
Én is így voltam ezzel, amikor a párom hazaért a munkából, akkor volt közös program, nap közben meg lazulás. Előre rá kell pihenni a babóca érkezésére. :)
25. FeketeBoszorka (válaszként erre: 24. - Marrone Ricci)
2016. júl. 20. 19:42

Amúgy én élvezem az itthon ülést. :)


Jó, néha vágyok sétálni a férjemmel, de amúgy szeretek itthon lenni.

Olyankor rossz amikor eltelik több mint 1 hét és soha sehova nem mozdulunk ki, na akkor nem jó már mert legalább 1-szer egy héten jól esik egy kis kinti séta és kell is egy kismamának szerintem.

2016. júl. 20. 18:26
Élvezd ki minden pillanatát a pihenésnek. :) Én is sokat voltam itthon és pihentem, amíg a babámat vártam, olvastam, tvztem, minden olyat csináltam, amire azelőtt soha nem volt időm.
23. Loona88 (válaszként erre: 21. - FeketeBoszorka)
2016. júl. 19. 08:38
Úgy volt, hogy én is maradok itthon, de nem bírtam nyugton maradni :D
22. Loona88 (válaszként erre: 21. - FeketeBoszorka)
2016. júl. 19. 08:37

Na igen, inkább pihensz jó sokat és nyugodtan tzdod várni a kis pocilakót! :)

Én is érzem ugyanezt. Ezért jó, hogy 2x el tudok menni dolgozni például! :)

21. FeketeBoszorka (válaszként erre: 20. - Loona88)
2016. júl. 18. 18:37

Azért, mert nekem régóta nincs itt munkám és most hogy kismama lettem már nem is keresek mert ilyenkor már felesleges. Vaterázni szoktam, de sajnos az is nehezen megy.


Én nem szoktam unatkozni, viszont hiányzik valami úgy érzem, mert néha már túl sok az itthon ülés...

20. Loona88 (válaszként erre: 19. - FeketeBoszorka)
2016. júl. 18. 13:18

Te mièrt vagy otthon? Már ha nem indiszkrét a kèrdés! :)

Én is főzök minden nap. Kivéve vasárnap, akkor a párom készíti az ebédet! :)

Nekem is vannak babás könyveim, de még nem kezdtem bele. :)

Én néha azért borzasztóan tudok unatkozni. :) :)

2016. júl. 17. 20:17

Én is itthon ülök. :) Másik fórumból már páran ismerhettek. Jelenleg 15 hetes kismama vagyok.

Sokat olvasok, hát persze hogy a terhesség meg a babás témák a lényeg! :) Azon kívül minden nap főzök meg foglalkozom a kis állataimmal: aranyhörcsögeim és hullámos papagájaim vannak.

Én nem unatkozom. Várom hogy megszülessen a babánk, na akkor meg aztán végképp senki nem fog szerintem unatkozni! :))

18. Cucicsillag (válaszként erre: 17. - @entt)
2016. júl. 17. 17:32

Mindenhol lehet boldogulni (mindom ezt innen :D aztan ,ha odakerulne a sor, nemtom, hgy viselnem. Szo volt rola, hgy munk Nemetbe, de aztan megsem. Aztan meg akarmi lehet :)

Szval, sztem elobb vagy utobb feltalalod magad.

17. @entt (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2016. júl. 17. 17:04
Hu, akkor neked is jó kis nemzetközi a baráti köröd. 😊 Nekem is van barátnőm Svájcban, és egy légutaskísérő barátnőm is van, na ő tényleg nemzetközi.
16. @entt (válaszként erre: 14. - Loona88)
2016. júl. 17. 17:00
Szia. Igen, nálunk kettő lesz. 😊 Mi maradunk itt. Mivel itt élünk és dolgozunk jó pár éve ezért ugyebár minden ellátása itt jár. Jó lenne persze a család segítsége, de így is megoldjuk majd. 😊 Eddig nagyon elégedettek vagyunk az orvosokkal és az ellátással is. Arra felé milyen a helyzet? Akkor most otthon is és itt is jársz dokihoz vagy konzultál majd a két orvosod?
15. Loona88 (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2016. júl. 16. 10:08

Nagyon bízom benne hogy jövőhéten pènteken már meg tudom a nemét és akkor talán veszek neki valamit, ha sikerül! :)

Én úgy döntöttem, hogy otthon jobb lesz szülni és utána is otthon maradunk kicsit. Az édesanyám is ott lesz mellettem, sokat tud segíteni. Így jobban biztonságban érzem magam :)

14. Loona88 (válaszként erre: 11. - @entt)
2016. júl. 16. 10:06

Babákkal? Ikreket vársz?? De jó! Nagyon gratulálok!!! ♡

Én addig maradok kint amíg kényelmes lesz aztán hazautazom és otthon fogok szülni majd. Te kint maradsz?

2016. júl. 15. 21:42
Naaa, legalabb egymasra talaltatok :)
12. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Loona88)
2016. júl. 15. 21:40

Van egy ismerosom' aki svajci lett, meg egy barinom aki Fr.oban kezdett uj eletet, sztem megkerdezem, mert az eleje nehez, de utana felveszed a ritmust :)


A babarucikkal en is vartam :)

11. @entt (válaszként erre: 10. - Loona88)
2016. júl. 15. 10:19
Ú, akkor egy kicsit arrébb. :( Mi Stuttgart mellett lakunk. Azért szívesen cserélek veled tapasztalatot az itteni kismamasággal kapcsolatban, még ha nem is tudunk találkozni. :) Végül is, teljesen más világ mint otthon. Ja, és én is itthon ülős kismama vagyok. Nekem sem lehet babákkal a pocakban dolgozni.
10. Loona88 (válaszként erre: 9. - @entt)
2016. júl. 14. 20:53

Szia! :)


Bajorországban vagyunk, Parkstettenben lakunk! Ti?? :)

9. @entt (válaszként erre: 7. - Loona88)
2016. júl. 14. 19:59
Szia. Én is 14+3 vagyok. Benne vagyok a januári csoportban és szintén Németországban lakunk. Ti merrefelé laktok? Még a végén kiderül hogy közel vagyunk egymáshoz. 😄
8. Renii1992 (válaszként erre: 6. - Loona88)
2016. júl. 14. 09:59

Nekem is ez a problémám :( Mondjuk most még jó mert húgomnak nyári szünete van, így vele elvagyok, de ő se ér rá mindíg velem csatangolni :D

Merre laksz, hogy ott már napok óta esik? Itt még csak éjjel kezdett el esni, de azóta folyamatosan.

7. Loona88 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2016. júl. 14. 09:55

Szia! Köszönöm! :)

Egy kisebb német faluban lakom most. Nincs társaságom sajnos. A város 8km-re van, de ott se nagyon ismerek senkit, mondjuk csavarogni szoktam, de napok óta esik most. Nem ülök éjjel nappal a net előtt, de néha jól esik, ha van kihez "szólni" ha az csak 2 mondat is! :)

Még nincsenek babaruháim, nem vettünk még semmit. Kicsit várok ezzel még talán. :) :)

Viszont olvasni szeretek és olvasok is sokat! :)

6. Loona88 (válaszként erre: 3. - Renii1992)
2016. júl. 14. 09:52

Köszönöm! :)

Heti 2 napot dolgozok könnyített formában, kevesebb óraszámban. A többi napokon pedig olvasok, felnőtt szinezőim vannak meg téblábolok sokat. Minden nap főzök. Mindig igyekszem kitalálni valamit. Sajnos napok óta esik itt, így kimozdulni nem nagyon tudok most.

Néha olyan nehéz lefoglalnom magam. :(

5. Loona88 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2016. júl. 14. 09:49
Köszönöm. Pont tegnap olvastam utána a jógának! :)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Loona88)
2016. júl. 14. 09:04

Szia! Kozossegbe mindenkepp jarj el, a net nem helyettesiti a tarsasagot :) erre tok jo, amiket irtak, hgy sportolj vmi konnyut, ha pedig otthon vagy olyanokat csinalj, amit mar regota halogatsz :) Rucik szelektalasa (pl) tervezgetes, vagy egy jo konyv. Hamar elrepul az az ido.

Boldg babavarast!

3. Renii1992 (válaszként erre: 1. - Loona88)
2016. júl. 14. 08:54

Szia :)


Írtam neked a 2017 januári babás csoportba is. :)

Én is 14 hetes vagyok és itthon ülök.

Néha úgy érzem, hogy becsavarodok. :) Te mivel foglalod le magad?

2016. júl. 14. 08:50

Heti két-három alkalom kismamajóga!

már kezdheted, a 12. hét után elkezdhető


vagy bármi más kismamatorna


Jó egészséget!! :)

2016. júl. 14. 08:16

Sziasztok! :)


14 hetes kismami vagyok és elég sok időt töltök itthon, mert a munkám nem mondható nagyon összeegyeztethetőnek a terhességgel. Sok szabadidőm lett így és gondoltam más is jár hasonló cipőben. Szívesen beszélgetnék kismamákkal, hogy ki, mivel tölti az idejét, hogyan viseli a terhességet és minden egyéb témában is akár, hogy a néha unalmas órák jobban teljenek el! :)

Szívesen olvasok minden hozzászólást! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook