Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalannak és magányosnak érzem magam fórum

Tanácstalannak és magányosnak érzem magam (beszélgetős fórum)


29. Panna.33 (válaszként erre: 27. - 2ddcf05062)
2016. júl. 12. 15:42

Elég korai.

Én szinte középidőig pityogós is voltam, simán elsírtam magam, ha megláttam egy cuki cicát/babát/romantikus jelenetet egy filmben stb.

A hormonok miatt;)

28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - 2ddcf05062)
2016. júl. 12. 14:33
miert valtozott ezzel a helyzet? nem vagyok biztos benne, de szerintem a 12. hetig lehet csak szo abortuszrol, ha ezert kerdezed
2016. júl. 12. 14:07

Szoval igazabol most hogy volt idom talalkozni a baratokkal a helyzet kisse megvaltozott.

Egyrbkent 10hetes vagyok. Ez mennyire korai?

26. Panna.33 (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 15:02

Nem lehet, hogy csak a hormonok tréfálnak meg?

Korai terhességem alatt én elég sérülékeny voltam lelkileg. Nem kicsi bizonytalanságérzésem volt.


Az, hogy gondolkodásban nagyon különböztök, azt neked kell tudni, hogy nektek jó-e vagy sem.

Azért ha vannak átfedések, és az értékrendetek közel azonos, akkor nem rossz az, legalább más szemszögből látjátok a dolgokat és tanultok ezáltal mindketten.

25. massalhangzo (válaszként erre: 24. - C73db520ef)
2016. júl. 11. 14:45
ezt hogy sikerult leszurnod ebbol? :D
24. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 14:43
Nem tudja a fiatalur, hogy a sex kovetkezmenye lehet gyerek??
23. massalhangzo (válaszként erre: 22. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:47

a ferfiak szerintem meg inkabb igy vannak ezzel, meg ha nagyon odavannak egy noert, ha kiderul, hogy terhes, tele a gatya. fel ev az nagyon keves ehhez egyutt. keves olyan ferfi lehet, aki ilyenkor pezsgot bont, ugy tunik nekem, hogy raadasul eleg fiatalok vagytok


szerintem ha nagyon nem akarna, nem erezne ugy irantad, komolyan szoba kerult volna az abortusz. de valoszinuleg most nem is erzi (meg) biztosra azt, hogy ez milyen jo es eletetek vegeig egyutt es happy. ami egyebkent tobb ev egyuttlet, hazassag utan sem lehet soha biztos :D

22. 2ddcf05062 (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 13:34
ez egy nagyon jo megfogalmazas
21. massalhangzo (válaszként erre: 18. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:23

nem is erre gondoltam, hogy ne tudnad akar egyedul is vegigvinni. csak hogy akarnad-e, nem attol teszed-e fuggove, hogy o is akarja


igaza van a tobbieknek abban, hogy nem jo, ahogy hozzad all, nincs koztetek osszetartozas, szerelem, mert egy terhesseg bekovetkeztekor nem udvariaskodni kene, hogy en nem azt mondtam, hogy, vagy erzek valamit irantad


viszont olyan friss meg a kapcsolatotok, hogy en ha nagyon szerelmesnek is ereznem magam, bennem is ott lenne a felsz, hogy vajon szeretem-e a masikat annyira, hogy egyutt maradjunk, felneveljuk a gyereket. ezek termeszetes erzesek lehetnek nalad es nala is

20. 2ddcf05062 (válaszként erre: 15. - Hanami)
2016. júl. 11. 13:22

a kerdeseid jok es elgondolkoztatnak, holnap leszek ujra mert most el kell mennem a korhazba ahol igazabol semmit nem csinalnak csak egy jot beszelgetunk es teszteket csinalnak csak epp nem nezik meg valojaban terhes vagyok e es minden rendben van e a babaval...

bar a parom szerint a baba ott van

szoval nem erzem hogy kotodne hozzam...igazabol ez egy teljesen mas lap es nem hiszem hogy gondolna ilyenre valaki

holnap ha valaki lesz akkor jovok meg vagy ha ma lesz ra idom

koszonom a hozzaszolasokat

19. csikil4ny (válaszként erre: 13. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:19
A fő az, hogy te ne keverd össze, nekem mindegy. :) Egy mondatból meg nem ismersz, úgyhogy további jó fórumozást!
18. 2ddcf05062 (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 13:18

tudom hogy kepes vagyok megcsinalni egyedul es ne sertodj meg de igazan fiatalos a dologhoz a hozzaallasod. en nem ijedtem meg a babatol, bar nem tervezett de ettol meg nem estem hasra

kijottem egyedul ugy hogy nem volt semmim es most ha valaki meglat nem hiszi el mit ertem el...

akar csak mikepp beszelem a nyelvet es milyen kornyezetben milyen munkat vegzek

nem volt betervezve a terhesseg? nem, de ez nem azt jelenti hogy nem tudom megallni a helyem

17. Hanami (válaszként erre: 12. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:17
A nők sokszor olyasmit is belemagyaraznak egy kapcsolatba,ami nincs.Ha lennének komoly érzelmei azt kimondaná,erezned.Valoszinu nincsenek ilyenek.
16. 2ddcf05062 (válaszként erre: 9. - Syria)
2016. júl. 11. 13:15

igazabol ezek erdekes kerdesek es persze van jelentosege, de ebben a forumban nem ertem mit jelent ez, hogy miota elek itt kint vagy azt szeretned tudni, hogy mennyire ertem meg? mekkora tapasztalatom van itt kint?

nem magyarokkal dolgozom es lakom. igy minden kornyezetben angolt hasznalok es mindig mas kulturaval vagyok szemben....de ezt meg kell elni, ezt leirni es aterezni nem lehet

ez nem egy olyan helyzet mikor magyar a magyarral talalkozik

itt mas kultura vallas szokasok...minden mas. rettento sok minden van amihez nyitott szem kell kulonben ertelmetlen lesz az egesz

15. Hanami (válaszként erre: 8. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:12

Ő ilyet nem mond,hogy vetesd el,szoval a felelősseg a tiéd,viszont azt se mondja,hogy ne foglalkozz semmivel megoldjuk.

Ez olyan semmilyen hozzáállás a részéről.

Nem akarok tapintatlan lenni veled,gondolom van elég bajod,egy idegen országban,egy ilyen helyzetben.Egyedul is tudod vállalni a babát?

Akkor is,ha ne adj Isten nem lesz egészséges?

14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:12

nem mindenki lesz szerelmes elso latasra, en azt inkabb fellangolasnak neveznem, ami hamar elmulhat. ahhoz, hogy ket ember kozott mar igazi, szoros, elkotelezett kapcsolat legyen, ahhoz szerintem tobb ido kell. ha mar egyutt lennetek 1-2 eve, es akkor jonne a baba, mas lenne a helyzet.


en is osszecsinalnam magam, ha egy fel eves kapcsolatban esnek teherbe, hogy akkor most mi lesz es hogyan

13. 2ddcf05062 (válaszként erre: 10. - Csikil4ny)
2016. júl. 11. 13:12
azt irtam maganyosnak erzem magam itt kint.... nem azt hogy mellette a mondtad ket kulonbozo tartalmat hordoz, kerlek ne keverd ossze
12. 2ddcf05062 (válaszként erre: 7. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 13:10

en azt szeretnem ha ki tudna mondani hogy mit erez, de fel neha nehogy megbantson, termeszetes hogy fel az apasagtol es a kialakult helyzettol, ezt meg is ertem, de semmit nem mond, hogy mit szeretne, de o sokkal jobban hisz a bababan mint en. kalkulator szerint 10 hetes terhes vagyok, de itt kint csak kesobb vizsgalnak...tehat a terhesseget kesobb allapotjak meg.

nem alakultak ki eros erzelmek, erdekes felvetes, elmondod mire alapozod?

11. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:10
Te mit szeretnél?
10. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:09
Az, hogy magányosnak érzed mellette magad aggasztó, hisz akkor hogyan akarsz hosszútávon tervezni vele? Valószínű, hogy ilyen a személyisége, ha alapvetően nem jön be neked, kemény évek várnak rád mellette...
9. syria (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:09
Mióta élsz Londonban?
8. 2ddcf05062 (válaszként erre: 5. - Hanami)
2016. júl. 11. 13:06

a baba nem tervezett volt pont ezert kerdeztem meg azt szeretne e ha elvetetnem amire csak azt mondta o ilyet nem mondott nekem...

hogy hol latom rosszul a dolgokat meg nem tudom, de ha eszrevetted szivesen fogadok mindent. hatha te meglatod azt amit en nem

7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 13:04

azt megertem, hogy fel ev utan megijedt a gyerektol, az apasagtol, nagy felelosseggel jar, es valoszinuleg nem is alakultak olyan mely erzesek egymas irant nalatok. talan attol is fel, el tud-e kotelezodni irantad igazan


ha megbizol benne, hogy egyenes lesz veled, akkor ne ragodj ezen, adj idot magatoknak. nem egy gyerek a legjobb belepo egy komoly kapcsolatba :D te se ijedj meg nagyon, vagy haladtok elore es szorosabb lesz a kapcsolatotok, ha pedig nem, akkor az igy a jo, mert akkor nem vagytok egymashoz valok


te nelkule is bevallalod a gyereket, vagy csak akkor tartanad meg, ha o is akarja?

6. 2ddcf05062 (válaszként erre: 3. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 12:56

a baba ahogy irtad tole van pontosan emiatt felt ennyire. ugy erzem emiatt kezd tavolsagot tartani is, de mindig mondja hogy hianyzom neki es velem akar lenni... tegnap az egyik baratja mondta hogy elozo heten egy kozos baratunk csinalt bulit de szabis voltam igy nem tudott szolni. a parom akart de elterelt a figyelmet es keso lett igy nem hivott fel

a csaladjaban vannak betegseges es arra is gondoltam lehet hogy fel hogy barmi bajom lesz vagy a babanak...

mondtam neki hogy ha nem akar velem lenni akkor nem kell en nem fogok ra haragudni mert o egy jo ember...de o nem akarja ezt...

kerdeztem az abortuszrol is hogy azt akarja e amikor azt mondta hogy o ilyet nem mondott csak ez korai es meg anyagilag nem vagyunk a helyzet magaslatan...vagyis nincs sajat haz es egyebek...

5. Hanami (válaszként erre: 4. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 12:52

Már hogyne jelentene?

Tervezett gyerek volt?

4. 2ddcf05062 (válaszként erre: 2. - Hanami)
2016. júl. 11. 12:50
fel eve bar nem hiszme hogy barmit is jelentene ez mivel ez minden tekintetben mas szituacio
3. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 2ddcf05062)
2016. júl. 11. 12:48

az nem nyelvi vagy nemzetisegi korlat, hogy nem vagytok egyutt normalisan. gondolom, a gyerek az ove


talan egy oszinte beszelgetes kellene, mert nem biztos, hogy o veled akar lenni, csak az illendoseg tartja ott, hogy muszaj, es ez neked sem lenne jo. ha igy van, el kell engedni, a parkapcsolatbol, attol meg apakent, baratkent melletted allhat. te sem arra vagynal, hogy egy ferfi, aki nem szeret, kotelessegbol legyen veled, nem?

2016. júl. 11. 12:48
Mióta vagytok együtt?
2016. júl. 11. 12:42

tanacstalannak es maganyosnak erzem magam es amikor azt nezem hogy londonban elek es itt mennyi nemzet el egyutt igyekszem megerteni a korulottem eloket. a paromat aki angol. aki tokeletesen beszeli a nyelvet es egy apro szocskatol felreerthet. de gondolkodasban nagyon kulonbozunk. ahogy ez az orszag is az enyemtol.

jelen pillanatban keresem kutatom mit tehetnek de egyedul rettentoen nehez. de megoldom tudom

de a paromon nem tudok kiigazodni. aki azt mondja jelentek neki valamit aztan egy telefonbeszelgetes alkalmaval ugy emlit meg a baratai elott akik ismernek oh en csak egy lannyal beszelgetek...s amiota kiderult lehet terhes vagyok egyszeruen ugy erzem kerul amit tagad es mindig latom mennyire felt es fel a baba miatt. korainak erzi nincs ra felkeszulve...igy mikor mondom neki hogy elkerul es ezzel feszulte tesz elnezest ker de nem latok valtozast... nehez errol irnom es lehet nem is vagyok teljesen osszeszedett mert igazabol magam se hiszem el hogy ez velem tortenik. probalok mindenhez pozitivan allni...kutatom hol rontottam el mit nem vettem eszre megis amikor elgondolkozok mi tortent akkor tobb negativat latok... es mivel nem akarom elhinni hogy magamra hagy es azert neha beszelunk igy azt hiszem magam zavarom ossze teljesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook