Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Várgesztesi Villapark - ki, mit tud róla? fórum

Várgesztesi Villapark - ki, mit tud róla? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 5. 04:31
nagyon szep,bar nem olcso.
2008. máj. 15. 14:40

Mi tavaly voltunk az unokaöcsém családjával, nekik

is 3 gyermekük van , lehet kérni bababarát házat is( attól függ mennyi idősek ). Rengeteg gyerekeknek való program van ( pl.: kézműves foglalkozás, versenyek , táncház stb. )Lehet kerékpárt is bérelni, valamint sétakocsikázni is az erdőben. Két medence van kinnt, illetve van fedett fürdő.

7. ea19b3e51c (válaszként erre: 4. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 15. 14:33

Voltatok már?

Mi az, amire készüljek 3 gyerkőccel?

2008. máj. 15. 13:18

Én csak kivülről láttam, amikor Oroszlányba mentünk.

Környe mellett van, Várgesztes felé. Mindig találgattunk a párommal, hogy mi lehet. Sok kicsi házat látni, tavat és körbe van keritve.

2008. máj. 15. 13:17
Mi voltunk egyszer ott, már vagy 8-9 éve. Akkor nyílt meg, azóta csak még több ház lett, meg medence meg minden. A házak nagyon klasszak voltak. Szerintem kicsit drága, bár mi négyen voltunk egy lakásba. Ha a 8 fő megy, akkor sem olcsó, de kifizethető. Nagyon színvonalas a szállás.
2008. máj. 15. 10:50
SZUPER!!!!!!!!!!
2008. máj. 15. 10:44

[link]

Itt van a link!én már hallottam róla és azt mondták,hogy szupr hely!

2008. máj. 15. 10:42

Baráti társaságok és családok pihenéséhez, kiváló helyszínt biztosít Budapesttől 75 Km-re elhelyezkedő Várgesztesi Villapark.

A 125 házból álló park, csendes zöldövezetben, friss levegőjű erdők és gyönyörű tavak közelében található, számos szolgáltatással rendelkező üdülőfalu. Villáink Komárom-Esztergom megyében, a Vértes hegység


ölelésében Várgesztes falutól 2 km-re találhatók. Egész évben tartalmas kikapcsolódási lehetőséget kínálunk a szép tájak, az érintetlen természet, a sport, a történelmi és kulturális értékek szerelmeseinek. Kitűnő adottságokkal és számos lehetőséggel rendelkezünk mind a gyerekes családok, baráti társaságok, szabadidejének tartalmas eltöltéséhez, mind a konferenciák, rendezvények megszervezéséhez, lebonyolításához.

2008. máj. 15. 10:37
Várgesztesi Villapark - ki, mit tud róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook