Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


2008. aug. 30. 10:59
Működik, egy hét alatt 1.5 kg fogyás. Ha valakinek kell a mű és a cd, írjon nekem üzit.
2008. aug. 28. 10:15
bomba nő akarok lenni a link neve asszem
2008. aug. 28. 10:14
van iylen fogyás a vonzás törvénye. hun is aki akrja keresse meg.
25. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 24. - Rohiani)
2008. aug. 25. 13:54
A könyvet azért érdemes hozzá elolvasni, mindenképpen. Okosan és egyszerűan magyarázza a módszert. kb. 1 óra alatt max. kiolvasható.
24. rohiani (válaszként erre: 21. - 82d5617218)
2008. aug. 25. 13:18

Én is ezt a linket küldöm priviben, csak féltem, ha ide felteszem kimoderálnak.

Szóval én sem tudok mást írni, ha nekem priviztek.

23. rohiani (válaszként erre: 19. - 94c02c5bb5)
2008. aug. 25. 13:16
Még nem hallgatam meg.
2008. aug. 25. 12:34
letöltöttem délelőtt és meg is hallgattam...ettől tényleg lehet fogyni és fitten felébredni...én ugy nyitottam ki a szememet a végén h álmossam voltam mint előtte....
2008. aug. 25. 12:32

Sziasztok

*****

itt letölthető a cd, ha valakit érdekel

Sziasztok



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. aug. 25. 11:00
Szia mindekinek. Van itt olyan aki már csinálja egy ideje? Mik a tapasztaatok?
19. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 18. - Rohiani)
2008. aug. 25. 10:45
szia, te csinálod a módszert?
2008. aug. 25. 09:59
Bocsi, nem a hangos könyv, hanem a cd a könyvhöz.
2008. aug. 25. 09:42
Nekem meg van a hangos könyv. Ha érdekel írj privit.
2008. aug. 25. 09:18

Ezt a leírást találtam a módszerről:

"Az új módszer nem nevezhető éppen szokványosnak, hisz itt a problémák kiküszöbölése érzelmi úton történik meg, méghozzá az agy "átprogramozásának" következtében. E módszer, a "neuro-lingvisztikus programozás" (NLP) alapelve, hogy gondolataink és viselkedésünk nem véletlenszerűen alakul, hanem bennünk lévő, mélyen gyökerező neuro-lingvisztikus sémákat, előírásokat követ.


Ezek a régen tanult sémák azonban újratanulhatóak, vagyis az emberi agy "újraprogramozható", s az ember képes e program újraírásával hozzáálását megváltoztatni, és ily módon alternatív megoldást találni a problémáira. McKenna szerint, amennyiben kombináljuk az NLP-t és az általa javasolt egyszerű, ám hatásos aranyszabályokat, az eredmény, melyet tapasztalunk, valóban lenyűgöző lesz.


A világ legegyszerűbb fogyásmódszereTM négy logikus és egyszerű aranyszabály köré épül, melyek segítségével valóban hihetetlenül könnyedén, mindenféle diéta vagy fogyókúra nélkül érhetünk el tartós eredményt. És ami a legfontosabb: ez a módszer valóban mindenki számára elérhető és hatásos, ellentétben a különböző csodatablettákkal és más táplálék-kiegészítő készítményekkel, ráadásul mindenféle kínzó koplalás vagy éhezés nélkül kínál varázslatos eredményt.


Amit itt most megismerünk, az sok mindenben ellentmond mindannak, amit a múltban tettünk, vagy amiről úgy gondoltuk, hogy helyes - ezúttal valóban bármit ehetünk, a nap bármely szakában, az egyetlen dolog, amire figyelni kell az az, hogy mit kíván a szervezetünk. Nincs káros étel, nincs hizlaló fogás, nincs ideális étkezési időpont - és mégis, egyszerűsége ellenére, e módszer sikerességi indexe hétszer magasabb bármely egyéb "csodadiétáénál".


Együnk, amikor éhesek vagyunk és akkor együk azt, amit csak megkívánunk. Együnk lassan, mert csak így élvezhetjük ki az étel valódi ízeit, de ne együnk akkor, ha már teltnek érezzük magunkat! Egyszerűnek hangzik, de az elején igényel némi odafigyelést, magunkra figyelést. Viszont ha odafigyelünk testünkre, azokra a belső hangokra, melyek ezeket az érzéseket közvetítik, az eredmény minden képzeletünket felülmúlja."

2008. aug. 25. 09:08
Sziasztok, pénteken szereztem be a könyvet és cd-t, már ki is olvastam és a cd-t is meghallgattam. Azonnal alkalmazható a módszer, semmi nem kell hozzá, csak Te magad. Nagyon egyszerű és tényleg azonnal hatásos. Én péntek óta csinálom. Beszámolok majd a kilókról is. sziasztok, nakedbike
14. NOA
2008. aug. 20. 06:35

Csinálja valaki ezt a programot?

Ma megpróbálom elkezdeni.-remélem nem egy napig tart a lelkesedésem.

13. dddd
2008. aug. 14. 16:30
?????Nem tudom.Itt tényleg csak 1 cd van.De nagyon okos,sőt pofonegyszerű gondolatok.Szinte hihetetlen,hogy ennyire egyszerű lehet....Meglátjuk:)
12. agnesss0129 (válaszként erre: 11. - Dddd)
2008. aug. 14. 12:51
szia!nem tudom megmondani.talán nem volt türelmem,vagy sose tudtam olyan helyzetett teremteni,hogy egyedül legyek.passz!pedig k...jó pszichére!de lehet,hogy kedvet kapok megint hozzá!söt!biztos is.mert jó volt!a 3.amit adtak hozzá az 3 ajándék volt,ilyen relaxáló CD.
11. dddd
2008. aug. 14. 10:57
agnessss,miért csak egy hétig csináltad?
10. dddd
2008. aug. 14. 10:56

Hahó!

Már lehet kapni,bármelyik könyvesboltban-Ebben dvd nincs,csak cd,mindenesetre érdekes!Tényleg kb fele mennyiséggel jóllakom.Döbbenet.Ha beírjátok a keresőbe a nevét,a módszer dióhéjban ott van.Próba pogácsa:)

9. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Szöszipanna)
2008. aug. 13. 12:41
szia! ezt a könyvet a "Diéta"cimú ujságban reklámozták kb.ápr.,máj.,jún.,felé.ez a három szám közül valamelyikben!
2008. aug. 12. 21:38
Más nem találkozott még a könyvvel??
2008. aug. 9. 09:47
sziasztok! kb.2 hónapja vettem meg a könyvet,amihez tartozott egy DVD,és egy másik ami relaxáló.még 3000.-be sem került. elolvastam a könyvet.a DVD.ugyan azt mondja el. igen kicsit olyan pszichés,de nem rossz! ha valaki minden nap meghallgatja nem rossz,és a hatása alá kerülsz.véleményt a vele való fogyásról nem tudok irni,mert most nem olyan a helyzetem,hogy minden nap hallgassam.de egy hétig csináltam amikor vettem,és teljesen a hatása alá kerültem.megnéztem,de csak annyit tudtam kideriteni a könyvböl belülről,hogy a hangos könyv kiadó adta ki.
2008. aug. 8. 16:15
Sziasztok! Most volt nagy újságcikk erről a módszerről egy heti sztoris sztárlapban. Kíváncsi leszek többet tudhatunke meg ezáltal erről a móódszerről?!
2008. máj. 21. 12:24

[link] - ez a könyv

De ennél többet nem nagyon találok!

2008. máj. 21. 12:13
Most olvastam róla, hogy nagyon sok függ a pszichés beállítástól is. A fogyókúrát az aggyal befolyásolja, álítólag USA-ban nagyon menő. De itthon alig lehet hallani róla.
2008. máj. 21. 12:10

engem is érdekelne


köszi

2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Szöszipanna)
2008. máj. 21. 12:09

szia!


Én még nem próbáltam,de érdekelne,mi a módszer lényege?

köszike

2008. máj. 15. 10:33
Most olvastam róla. Édekelne, hogy valaki iskmeri e, mert állítólak külföldön nagy sikernek örvende.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook