Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


2009. jan. 12. 19:56
Sziasztok! A CD-n azt mondja, hogy 300-tól számoljunk visszafelé. Lehet, hogy butaság, de nekem nem világos, hogy az egész kazetta hallgatása alatt számolni kell? Mert akkor nem tudom elképzelni azokat a dolgokat amit mond, mert elteri a számolás a figyelmemet, és egy idő után el is vesztem a figyelmet a számolásról.
87. dyaa00
2008. dec. 17. 09:55
Sziasztok! én már próbálkoztam vele egyszer, csak kicsit "visszaéltem" a dolgokkal, hamar odanyúltam a csokiért, nagyon szeretek enni, nehéz volt abbahagyni az evést, pedig nem voltam már éhes, aztán áttértem a ww diétára, és fogytam is pár kilót, de elgondolkodtam, hogy egész életembe a pontokat kell számolgatnom?? most újra elővettem a könyvet, sokszor olvastam már, olyan jó dolgokat ír, csak nem is olyan könnyű betartani, megvárni míg éhes lesz az ember, pedig ott a finom étel előtte.. nem könnyű, de egyszer már majdnem belejöttem :) sikerül mégegyszer, és hosszabb távon biztos hogy ezt érdemes csinálni, mert az embernek jobb a közérzete, az is biztos, hogy nem egész nap az evésen járt az eszem, hát, majd meglátjuk, hízni nem híztam tőle, azt hiszem 1 kiló ment le, majd most meglátjuk :)
86. Sirga (válaszként erre: 85. - 94c02c5bb5)
2008. dec. 17. 09:46
Nem tudom, jár-e erre valaki: látod, milyen rég nem kaptam választ! :(
2008. dec. 16. 16:37
Hallo, valaki használja tartósan? Bevallom, megszegtem néha. Azért próbálkozom.
84. Sirga
2008. nov. 27. 11:32

Sziasztok!

Akik alkalmazzák a módszert, azokat szeretném kérdezni: mennyire tartjátok be a javaslatokat? Úgy értem, van a 4 főszabály, azon kívül is leírt pár módszert - pl. sporttal kapcsolatban, tiszta tányér, sóvárgás, stb. -, ezekből ki mennyit alkalmaz, és milyen eredménnyel? (Itt nem csak a súlyra gondolok, hanem bármire, amit eredménynek, hatásnak éreztek.)

Előre is köszi a válaszokat! :)

2008. nov. 6. 12:06

Aki szeretné a könyvet megkapni, féláron tőlem, az írjon nyugodtan.

Szívesen elküldöm, utánvéttel.

Nekem nem vált be, megvan hozzá a CD is.

Nyáron vettem.

82. Csipkerózsika (válaszként erre: 80. - Levendula1)
2008. nov. 5. 22:32

77.hszben írtam, hogy nem figyelek oda annyira.

Tartom a súlyom jó ideje, pedig nem vetem meg a kaját, nem mondok le semmiről, csoki, édesség rendszeresen, stb. Nem számolgatok kalóriákat, nincs lelkifurdalásom egyetlen falat miatt sem. Azt eszem, amit megkívánok. Jól érzem magam, és érzem hogy ez így természetes.

2008. nov. 4. 15:05
Sziasztok! Képzeljétek fiogytam 6 kilót! Ennek nagyon örülök, csak annak nem hogy mindezt attól, mert kivették a mandulámat és 2 hétig ne tiudtam enni szinte semmit, csak joghurtot. Nem baj. a fogyás igy is megérte
80. Levendula1 (válaszként erre: 79. - Csipkerózsika)
2008. nov. 4. 14:38

Szia!

Megrendeltem a könyvet, ma érkezett meg. Holnaptól megpróbálom rendszeresen meghallgatn, és elovasom a könyvet.

Nálad mennyire hatásos?

79. Csipkerózsika (válaszként erre: 78. - Levendula1)
2008. nov. 1. 19:52

Szió!

A cd egész más, mint a könyv. A könyv az elméletet, a hátteret magyarázza el, meg az alapszabályokat.

A hanganyagot naponta kell hallgatni, segít lazítani, betartani a szabályokat, és pozitív énképet kialakítani, ami nagyon fontos.

2008. okt. 30. 20:14

Sziasztok!

Új vagyok itt. Én ma olvastam először erről a módszerről. Valóban hatásos?

A forrás, amit megneveztetek a hangoskönyv letöltéséhez, az biztonságos? Nem fizetős?

A könyv miben különbözik a hanganyagtól? Miket tartalmaz?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2008. okt. 22. 19:35

Csak tartsátok magatokat a módszerhez, szerintem tuti működik.

Én kb. 3 éve fogytam 20 kilót 90 napossal. Azóta azt eszek, amit csak megkívánok és nem keveset, és nem híztam vissza. Időnként előfordul túlevés, vagy érzelmi "vigasz", de így is tartom a súlyom. Ha nagyon odafigyelnék a 4 szabályra, biztos hogy fogynék. Tehát hajrá.

76. dyaa00
2008. okt. 14. 15:38
Inkább a könyvet olvasgatom, esténként néha hallgattam a cd-t, de elaludtam rá :( nálam már az is nagy szó, hogy csak akkor eszek mikor éhes vagyok, meg hogy csak annyit, amennyi elég, nem egyszerű otthagyni az ételt, sajnos igen szeretek enni, az édességről ne is beszéljek, hát, nem egyszerű menet akár egy kilót is leadni, pedig 15 kilót legalább le kellene
75. hugi7705 (válaszként erre: 74. - Dyaa00)
2008. okt. 14. 14:57
és mit csinálsz? Hallgatod, vagy a könyvet olvasod. Nekem csak a hanganyag van meg sajna.
74. dyaa00
2008. okt. 14. 14:04
Köszi szépen :) néha sajnos elcsúsztam, de folytattam, és folytatom, mert az utóbbi két évben sajnos elengedtem magam és felcsúsztak a kilók, aztán persze húszféle diétával próbálkoztam, aminek az eredménye az lett, hogy még többet híztam.. :( talán ez a gondolkodásmód váltás segíteni fog :)
73. hugi7705 (válaszként erre: 72. - Sirga)
2008. okt. 14. 13:56
én most eléhanyagoltam egy kicsti, de ma már vettem akus elemet a lejátszómba.
72. Sirga (válaszként erre: 70. - Dyaa00)
2008. okt. 14. 13:52
Gratulálok! :) És Veled örülök.
71. hugi7705 (válaszként erre: 70. - Dyaa00)
2008. okt. 14. 13:44
HÚÚÚ Gratuláűlok! látod megy ez szépen!
70. dyaa00
2008. okt. 14. 10:10
Sziasztok! csak ráálltam a mérlegre, mínusz 1,5 kiló egy hét alatt...ha ez így menne tovább, igen jó lenne :)
69. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 66. - Sirga)
2008. okt. 9. 11:49

Szia,

Elküldöm, ha írsz egy e-mail címet, ja és írj üzit mert csak véletlen, hogy benéztem most a fórumba.

2008. okt. 9. 09:15
Végülis minden a gondolkodástól függ. ha megváltoztatod a gondolkodásodat, megváltozik az életed. De nem elég megérteni, felfogni az újfajta gondolkodást, azzal nem változik semmi:) A lényeg az, hogy alkalmazd! Cselekvés nélkül a gondolkodás nem sokat ér! Amit megtanulsz végre is kell hajtani! És itt buknak bele az emberek:)
67. hugi7705 (válaszként erre: 66. - Sirga)
2008. okt. 8. 14:08
én is este hallgatom.
66. Sirga
2008. okt. 8. 14:02

Sziasztok!

Én is letöltöttem a hanganyagot, rögtön meg is hallgattam - nagyon tetszett! Ott elakadtam, hogy mikor kell nekem kelni, ha reggelente meg kéne hallgatnom??? De láttam, valaki írta, hogy esténként hallgatja.(A könyvet nem olvastam, így nem tudom, mit javasolnak ezzel kapcsolatban.)Ezek szerint mindegy, mikor, csak az a lényeg, hogy minden nap?

Előre is köszi a válaszokat!

Nakedbike, nekem is elküldöd a szöveget?

2008. okt. 8. 08:23
Sok sikert hozzá. Nekem használ.
2008. okt. 7. 15:30
vekonynak tunsz a foto alapjan..
63. hugi7705 (válaszként erre: 62. - Csutkababa)
2008. okt. 7. 15:12
én nem is tudom hány kiló lehetek. De nem is érdekel.
62. csutkababa (válaszként erre: 58. - Dyaa00)
2008. okt. 7. 15:03

ertem en, hogy nem szabad merlegre allni, de mi van ha esetleg hizni fogok, mert nem figyelem mit eszek, es akkor ha nem allok merlegre, ne hogy az ellenkezoje suljon el a dolognak, de lehet hogy hulyeseg, de en mar elore felek:))

habar azt tudom, hogy nem szabad surun merlegre allni...

61. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 60. - Dyaa00)
2008. okt. 7. 14:04
Örülök, hogy segíthettem.
60. dyaa00
2008. okt. 7. 12:58
Ez nem is rossz ötlet :) megmondom dugják el előlem :) így biztos nem fogok ráállni
59. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 58. - Dyaa00)
2008. okt. 7. 12:51
Bírd ki hogy nem állsz rá, valakinek add oda addig. Jó messzire. Vagy egyszerűen mondd a párodnak hogy rakja el. Így nem tudod hogy hol van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook