Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
958. nik84
2011. jún. 8. 08:47
hello! van még itt valaki? én most kezdem hallgatni a cd-t, olvasom a könyvet, csak még egy kicsit akaratgyenge vagyok..... :)
2011. márc. 20. 18:24
Senki sem ir mar ide?
2011. márc. 2. 11:25

(rátehénkedtem a touch pad-ra :D )

am magam, szóval újra visszatérek ehhez a módszerhez.

2011. márc. 2. 11:23
én most kezdem el. olyan 2 hét múlva beszámolok. régen olyan 4 hónap alatt fogytam vele 10 kilót. de akkor szinte semmit nem mozogtam. akkor lement 95-ről 85-re. most majdnem 70 vagyok és 60 szeretnék lenni, de most mozgok is mellette. Olyan 4hónapja voltam 64 is, de nagyon elszaladt velem a ló és sokszor túlabált
954. hidewatch (válaszként erre: 952. - Df8cdba3b2)
2011. febr. 28. 12:39
Én kb 5 kg-ot eddig, igaz, odafigyelek, és igyekszem, és nem kizárólag ez a módszer az alapja a dolgaimnak, de óriási szerepe volt az elején. Leszoktatott a túlevésről, és az érzelmi evésről, és szerintem sokaknál ez a problémák alapja.
953. df8cdba3b2 (válaszként erre: 926. - 8e163afeff)
2011. febr. 28. 12:10

1. a cd-n el kell kezdeni számolni visszafelé 300-tól. . . végig? Miközben dumcsiznak, az agy tudatos részével számolni kell?


Nem kell végig számolni. Akkor a számolásra figyelsz, nem a szövegre, az sem jó.

Aki járt agykontrollra, megtanulta, hogy lehet 10 mp alatt ellazulni.

Aki nem járt, annak lassabban megy, azért kell 300-tól számolni, nem 3-tól. Csak addig számolj, míg az elhangzó szöveg el nem vonja a figyelmedet automatikusan. Inkább a szövegre vigyelj nagyon, képzeld el, amiket kell. Ez alatt már nem tudsz számolni, mert 2 dologra nem tudsz ugyanabban a pillanatban gondolni (ez tudományos tény).

2011. febr. 28. 12:06
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy ki mennyit fogyott a módszerrel.
951. Baby18
2011. jan. 3. 12:21

Sziasztok.

Látom, nem nagyon írtok ide..de ha valaki elküldené nekem is a könyvet és hanganyagot, akkor nagyon megköszönném.

950. d983a70d29 (válaszként erre: 109. - 94c02c5bb5)
2010. nov. 14. 21:09

Szépen kérlek, nekem is elküldenéd e-mailben a könyvet.

Itt, ha a felhasználói nevemre kattintasz, a jobb gombbal, az előugró ablakban találsz lehetőséget e-mail küldésre.

Előre is köszönöm a segítséged.

2010. nov. 4. 23:46

Nekem "sajnos" megint bele kellett fognom ebbe a módszebe, mert pár hónapja új környezetbe (és új társaságba) kerültem, és megváltoztak az evési szokásaim, nem épp jó irányba.

Évek óta nem volt gond a súlyommal, de alkalmazkodtam a lakótársam szokásaihoz, és az eredmény igencsak látványos hízás lett.

Szóval elolvastam a könyvet újra, és hallgatom a cd-t, és újra nagyon, de nagyon lassan és odafigyelve eszek. És ez működik is, az eredmény: egy hét alatt kb. 5 kiló mínusz.

Nincs a fogyásban semmi ördöngösség, csak helyesen, megfelelő módon kell enni.

2010. aug. 30. 17:54
Tudnátok segíteni? a könyvet sikerült ugyan letöltenem, de nem tudom olvasható formában kinyomtatni. Ha van valakinek jobban nyomtatható változata légyszíves segítsetek.
947. f60ebb6099 (válaszként erre: 946. - F60ebb6099)
2010. aug. 30. 10:41
Bocsi, "hanganyag", meghallgatást akartam írni. :)
2010. aug. 30. 10:39
Nálam továbbra is a legészrevehetőbb , hogy sokkal nagyobb igényem van a mozgásra. Az étkezést egyébként is életmódváltásként update, cukor és szénhidrátmentesen csinálom, bár ezekből az ételekből is lehet sokat enni, néha túlzásba is viszem. De előbb-utóbb meg lesz az eredménye a hanganyany hallgatásának. ;)
2010. aug. 29. 21:45
Most kattantam rá a dologra. A könyvet nem olvastam csak a cd-t hallgatom 4 napja. Én a reggeleket választottam a "terápiához". Már első nap észrevettem, hogy sokkal kevesebb étellel is beérem. Szinte hihetetlen!!! Remélem meglesz az eredménye is. Most úgy érzem ez a módszer az ami bejön nekem.
2010. aug. 26. 11:39
Mostanában én se hallgattam, érzem is a nadrágokon :(
2010. aug. 24. 10:19
Én is megdupláztam a mozgásadagomat tegnap. 1 óra callaneticsé s 1,5 óra hastánc. És annyira de annyira jól esett. A kajálásnál még annyira nem érzek változást. De időval bizti jobb lesz! :)
2010. aug. 24. 06:53
Én is folyton elhanyagolom, pedig nem kéne, mert tény, hogy amikor hallgattam, sokkal kevesebbet ettem+nekem is mozoghatnékom volt:-) Tegnap meghallgattam, s láss csodát, zóna-adagokat kajcsiztam+pilateseztem ezerrel:-)
2010. aug. 22. 14:32
Én pár napja újra elkezdtem. Én is belustultam, mert már 1-2 hónapja nem hallgattam. De amikor naponta meditáltam rá, olyan sportolhatnékom volt nekim is hogy tyüha! :)
2010. aug. 22. 11:33

Sziasztok!

Hallgatja vki mostanában a CD-t?

939. zsuzsinci (válaszként erre: 937. - Leiluuu)
2010. júl. 2. 19:00

hmm... mintha már válaszoltam volna, erre nem látom a hsz-omat... :(


szóval sajna már vége a szezonnak :(

2010. júl. 1. 22:31

Sziasztok!

Most elmesélem mik a tapasztalataim. Már nem meditálok. Kb 1 hónapja meditáltam többé kevésbé naponta. Aztán valahogy kiment a fejemből. Viszont nem tudom, hogy ez a módszer hatása vagy sem, de folyamatosan sportolhatnékom van. A táplálkozásra nem figyelek. Ez nálam pozitívum, mert ezelőtt évekig csak e körül forgott az összes gondolatom. Most csak akkor jut eszembe, ha éhes vagyok. És nem is vagyok képes megenni annyit mint ezelőtt. Van egy ellentmondásos hírem. Az elmúlt egy hónapban 1 kg-t "híztam" DE a derekamról 4, a csípőmről 3 cm ment le. Ami azt jelenti hogy miközben izmosodtam vesztettem zsírt is. (mert ugye egységnyi izom nehezebb mint ugyanakkora egység zsír). Mialatt meditáltam nem észleltem nagy változást, figyelgettem és vártam mikor történik a "csoda". Aztán egyszer csak nem érdekeltek a fogyis témák. Tettem magasról minden csodamódszerre, elfogadtam magam, megtetszettem magamnak. Erre ez történt. :) És úgy érzem ez csak a kezdet. Szóval rám ilyen hatással volt, de az is lehet, hogy csak megértem a változásra, nem tudom, de az biztos h Paul segített elindulni. :)

937. Leiluuu (válaszként erre: 935. - Zsuzsinci)
2010. jún. 26. 20:15

lehet már epret szedniii a "Szedd magad eper"-nél vagy hol???:O:O Neeemáár, erre vártam (azaz váetunk családdal:-) ) már mióta..:O

Dejó:-)))

936. Ágota 77 (válaszként erre: 933. - Leiluuu)
2010. jún. 22. 22:10

Szia!

A 21-es hozzászólásban van a cím ahonnan le tudod tölteni a hanganygot. Én nemrég töltöttem le, sikerült.

2010. jún. 8. 22:32

Fiúk(?) lányok, én szombaton bevetettem magam a közeli eper szedd magadba, és azóta tulajdonképpen epret eszek eperrel... Mérlegre még nem álltam, de remélem az elmúlt hónapokban felszedett pár kiló visszakúszik :)


ha valakit érdekel, hogy mire jó az eper, arról is írtam pár szót:

[link]

934. 8e163afeff (válaszként erre: 931. - Zsuzsinci)
2010. jún. 6. 16:34
nagyon köszi! Most már teljes a kép, köszkösz még egyszer!
933. Leiluuu
2010. jún. 3. 15:06

Sziasztok!

én most nemrég hallottam erről a könyvről, csak igazságszerint nemtudom mennyibe kerül :-( Még páran írtátok azthiszem, hogy eltudjátok küldeni a hanganyagot illetve a hozzátartozó olvasmányt. nekem nagyon kéne :( Ha nem is az olvasmány, de a hanganyag mindenképp.. :( már csak azért is, mert evésizavarban küzdök ,s hátha ez segitene rajtam valamit.. :(

Köszönöm előre is !

Leila

2010. jún. 1. 13:49

sziasztok, én az alábbi rövidke "kivonatot" szoktam idődőről időre átolvasni :)


Sajna mostanában elhanyagolom a cd hallgatását, nincs is semmi pozitiv élményem, ha csak annyi nem, hogy tartom a -12 kilómat :)

2010. jún. 1. 13:48

Az agyad olyan, mint egy számítógép - saját programja van, amely segít a gondolkodásod és a viselkedésed rendszerezésében. Miután sok éven át sokféle gonddal küszködő, különböző személyiségű emberrel dolgoztam, rájöttem, hogy majdnem minden problémának ugyanaz a kiindulópontja: negatív programok futnak a tudatalattiban.


Ezért e könyv mellé egy rendkívül hatásos gondolatprogramozó CD-t is mellékeltünk, mely pozitív gondolatokkal tölti fel a tudatalattidat. Miközben hallgatod a CD-t, relaxációs állapotba merülsz, én pedig átprogramozom a számítógéped, azaz a tudatalattidat, hogy másként tekints az ételre és önmagadra. Olyan tanácsokat adok, melyek segítségével megszabadulsz az ételekhez kapcsolódó kényszeredtől, segítek anyagcseréd felgyorsításában.


A CD-t este, lefekvés előtt a leghatásosabb meghallgatni, de mindenféleképp zavartalan körülmények között, hogy teljesen ráhangolódhass a mondottakra. A második legalkalmasabb időpont még közvetlenül reggel felkelés után. Egy nap többször is meghallgathatod a CD-t.


Sok nő és egyre több férfi ismeri fel, hogy súlygyarapodásuk kezdete egybeesik valamilyen múltbeli trauma eseményeivel.


Ha túlsúlyos vagy, az nem a te hibád, hanem a gondolataid jelenlegi programozásának a természetes következménye. Ezért az az egyetlen módja a fogyásnak, hogy a tudatalattidra hatva örökre megváltoztasd a kapcsolatodat az evéssel.

Amint megtanulod újraprogramozni a gondolataidat, ugyanilyen egyszerű lesz az új gondolkodásmódnak és azoknak az új szokásoknak a létrehozása, amelyek együttesen sikerre vezetnek majd.


Amint elkezded követni az itt szereplő útmutatásokat, egyre könnyebben tudsz majd okosan dönteni arról, hogy adott helyzetben mit és mennyit egyél. Aztán nemsokára azt veszed észre, hogy már automatikusan így eszel.


Egyél úgy, mint a vékony alkatú emberek!

A vékony alkatú emberek tanulmányozásakor az volt az egyik legérdekesebb felfedezésem, hogy milyen ritkán gondolnak ételekre. Ritkán jutott eszükbe az evés, kivéve olyankor, amikor valóban éhesek voltak. A legmeglepőbb pedig az volt, hogy milyen magától értetődő módon választják ki a megfelelő élelmet. Alapvetően négy alapszabály van, amelyet ők mindannyian ösztönösen követnek.


A 4 aranyszabály

Első ARANYSZABÁLY

Akkor egyél, amikor éhes vagy!

A beidegződés az egyik fő iránymutatója annak, mikor esznek az emberek. Akárcsak az összes többi hibás programozás esetében, az a szokás, hogy csak az előre meghatározott napszakokban eszünk, az egyik fő bűnös abban, amiért figyelmen kívül hagyjuk és felülbíráljuk testünk bölcsességét.

Ha csak akkor eszel, amikor éhes vagy: Az anyagcseréd néhány nap alatt stabilizálódik, a tested megnyugszik, elkezd méregteleníteni és a felesleges zsírpárnáktól megszabadulni.


Második ARANYSZABÁLY

Azt egyél, amit szeretmél, és ne azt, amiről úgy gondolod, hogy kellene!

Több ezer sikeresen lefogyott emberrel kapcsolatos tapasztalataim azt bizonyítják, hogy ha valaki szabadon bármit ehet, többnyire a kiegyensúlyozott étrendnek megfelelően táplálkozik.


Harmadik ARANYSZABÁLY

Tudatosan egyél, élvezz minden falatot!

Megfigyeltem egy furcsa dolgot a túlsúlyos embereknél: minden idejüket azzal töltik, hogy ételekre gondoljanak, kivéve akkor, amikor esznek. Valamiféle evéstranszba esnek, amikor annyi ételt lapátolnak a szájukba, amennyi csak belefér, majd lenyelik anélkül, hogy megrágnák vagy megéreznék az ízét.

Azt ehetsz, amit akarsz, akkor amikor akarod -mindaddig, amíg minden egyes falatot teljes élvezettel fogyasztasz el.

A következő két hétben lassítsd le az evési tempódat a mostaninak a negyedére, és minden falatot alaposan rágj meg!



Minden falat után tegyük le a kést és a villát, időt adva testünknek arra, hogy érzékelhesse, mit csinál.

Természetesen, ha evőeszköz nélkül eszel, akkor minden falat után tedd le azt a tányérra. Amikor lenyelted a szádban lévő falatot, akkor ismét felveheted...

A tizenkilencedik században az orvosok az optimális emésztés érdekében azt javasolták, hogy minden falatot legalább hússzor meg kell rágni. A nyálunkban lévő enzimek sokkal intenzívebbek, mint a gyomrunkban lévők, ezért hatékonyabb az emésztés is az alapos rágáskor. Ettől nemcsak az emésztésünk lesz jobb, és emelkedik meg az energiaszintünk, hanem a végén kevesebbet fogunk enni és jobban fogjuk érezni magunkat.


Negyedik ARANYSZABÁLY

Amikor úgy érzed jóllaktál, Hagyd abba az evést!

Az emberi szervezet természetes felépítése szerint akkor kell ennünk, amikor éhesek vagyunk, és akkor hagyjuk abba, amikor úgy érezzük, hogy már tele vagyunk. Ám sokan addig esznek, amíg a székről is alig tudnak felállni, vagy amíg a tányérjukról minden étel el nem fogy.

Együtt kell dolgoznod testeddel, nem pedig ellene. Amikor jóllaktál azonnal abba kell hagynod az evést, így jól érzed magad a nap hátralévő részében.

Visszavonulás a "Tiszta Tányér Klubból"

Mindig szándékosan hagyjál egy kevés ételt a tányérodon. Amikor már megtört a varázslat (azzal, hogy minden étkezéskor hagysz valamennyi ételt a tányérodon), el tudod fogadni azt, hogy csak annyit eszel, amennyi jólesik, még akkor is, ha emiatt az étel felét otthagyod. Bár kevesebb étel lesz a hasadban, viszont nagyobb hatással leszel az életedre.


A varázslatos fogyáselexír

A nap mint nap érzett fájdalmaink-bajaink -ideértve az éhségérzetet is- sok a vízhiányra vezethető vissza. Jó ötlet, hogy amikor éhséget érzünk megiszunk egy pohár vizet. Ha utána nem vagy éhes, akkor csak szomjas voltál...


Programozd a gondolataidat a tested lefogyasztására

Az évek alatt sok embernek segítettem abban, hogy az egész addigi életükben jelen lévő kényszereket néhány perc alatt megváltoztassák, és még a legmakacsabb kényszerek is eltűnnek a megfelelő programozásnak köszönhetően.

A KÉPZELŐERŐ SOKKAL ERŐTELJESEBB, MINT AZ AKARATERŐD

Azzal, hogy pontosan megfogalmazod magadban, és élénken elképzeled, amit szeretnél, már el is kezdted azt a folyamatot, amelyikkel előkészíted agyadat és a testedet arra, hogy teljesítse kívánságodat. Minél pontosabb vagy, annál jobban működik.

Ismétlés, ismétlés, ismétlés

AZ érzelmi evés legyőzése

1. Az érzelmi éhség hirtelen jelentkezik és sürgető, a fizikai pedig fokozatosan és türelmes.

2. Az érzelmi éhséget nem lehet étellel kielégíteni, a fizikait viszont igen

Ben professzor megtanította az embereknek, hogy helyzetváltoztatással és valamilyen elfoglaltsággal reagáljanak az éhségérzetükre, például kapcsolják ki a tv-t és menjenek el sétálni.


Az érzelmi éhség okai

Az érzelmi éhség mögött megbújó érzések mindig egy dologra vezethetőek vissza: önmegvetés, reménytelenség, kilátástalanság, szeretethiány stb. miatt.


Bánj úgy magaddal, ahogy szeretnéd, hogy mások bánjanak veled!


AZ igazság a testedzésről

Az anyagcseréd alapszintjének a megemelése testedzéssel érhető el.


A Sóvárgás legyőzése

Ha bármit megkívánsz, az nem más, mint tanult viselkedésminta. HA viszont megtanultad, akkor el is tudod felejteni, méghozzá akár néhány perc alatt is.

930. 8e163afeff (válaszként erre: 929. - Csipkerózsika)
2010. máj. 31. 19:32
kösziköszi!
929. Csipkerózsika (válaszként erre: 928. - 8e163afeff)
2010. máj. 31. 19:23

2. Azt egyél, amit megkívánsz.

3. Minden falatot élvezz ki, lassan egyél.

4. Amint jóllaktál, hagyd abba az evést.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook